Nikkei atlēkušās bumbas pēc dramatiskā krituma

Daži analītiķi saka, akciju tirgus ir pārpirkts. Citi šaubu, ka naudas bāzes ar Japānas Bankas dubultošana būs iespēja mainīt desmitiem ilgstoši deflācijas bez nesatricināmu valsts milzīgo vērtspapīru tirgu un paaugstina aizņēmumu izmaksas.
Ceturtdienas samazināšanās, kas iznīcinājusi ieguvumus, ko indeksa maijā bija otrais dramatisks kritums pēdējo dienu. Nedēļu pirms, Nikkei samazinājās par 7% vienā sesijā, savu lielāko zaudējumu kopš 2011.gada zemestrīces un kodolkatastrofas.

Divi no Abenomics “trīs politikas pīlāriem jau ir ieviesti. Japāna ir ramped valsts tēriņus, un centrālā banka ieguldīja naudu ekonomikā plaša mēroga.

Nikkei bija buoyed piektdiena ziņojumu, kurā rūpnieciskā ražošana pieauga straujāk nekā ekonomisti bija gaidāms aprīlī. Vēl valdības ziņojumā norādīts, ka cenas joprojām samazinās Japānā, ar galveno patēriņa cenu pasākuma samazinās par 0,4% aprīlī vairāk nekā 2012.gadā.
Cenas bija pieaugums, tomēr, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi. Ekonomisti pie Societe Generale teica skaitļi bija “vislielākās cerības” un “liecina, ka deflācija ir devis ceļu uz inflāciju, vismaz tagad.”
Citi lielākie indeksi visā pasaulē ir lielā mērā palicis imūns pret Nikkei’smisfortune, kas liecina, ka raupja plāksteris ir saistīts ar bažām par Abenomics, valsts ambiciozi bid ekonomiskajai izaugsmei.
Investori bija pēdējos mēnešos lielā mērā uzmundrināja fiskālās un monetārās politikas pārmaiņas sākās ar premjerministra Shinzo Abes un centrālās bankas galvenais Haruhiko Kuroda.
Jaunākais lejupslīde atstāja indeksā vairāk nekā 10% no tās maksimālās vērtības, un ar tehnisko korekciju.

Abe strādā pie šīfera ekonomikas struktūras izmaiņas, kas paredzēti, lai padarītu valsts darba tirgu elastīgāku un iedrošināt sievietes iesaistīties nodarbinātībā.
Saistītie stāsts: 7 lielie uzvarētāji Nikkei kāpumu
Nikkei, kas ir kļuvusi par labāko sniegumu no jebkura liela indeksu šogad, joprojām ir līdz 32% kopš janvāra, un ir rallied 62% kopš 2012.gada maija. Jenas kurss ir arī vājinājusi dramatiski, jo Abe stāšanās amatā, un joprojām ir aptuveni 30% no tās maksimumu attiecībā pret ASV dolāru.
Tomēr tas nav skaidrs, ka uztraukums ir tulkojot visās tautsaimniecības daļu. Algas ir plakana, bet mazumtirdzniecības un rūpnieciskās ražošanas rādītāji ir arī izdevies ieskaidrot.
Nikkei uzlabotas 1,4%, piektdien indekss atkal no vakardienas straujā krituma, kas celta pēc montāžas bažas par valsts ekonomikas turnaround plānu.

EU-Asia