Nikkei відскакує після різкого падіння

Деякі аналітики говорять, що фондовий ринок перебуває в зоні перекупленності. Інші сумніваються, що подвоєння грошової бази на Банк Японії буде в змозі покласти край десятиліттям стійкі дефляція без нервує величезний ринок облігацій у країні й призвело до зростання вартості запозичень.
Зниженням у четвер, яка знищила виграш від індексу в травні була другою різке падіння в останні дні. За тиждень до, Nikkei знизився на 7% за один сеанс, його найбільша втрата, так як в 2011 році землетрусу і ядерної катастрофи.

Два з трьох стовпів Abenomics ‘політики вже на місці. Японія збільшила державні витрати, і центральний банк вливання грошей в економіку в масовому масштабі.

Nikkei був підтриманий п’ятницю звіт, що показує промислового виробництва зростали швидше, що економісти очікували у квітні. Інший урядовий звіт показав, що ціни все ще падають в Японії, з основною мірою споживчих цін знизився на 0,4% у квітні протягом 2012 року.
Ціни дійсно зросли, проте, в порівнянні з попереднім місяцем. Економісти Societe Generale заявив, що цифри були “найбільш обнадійливим” і “припускають, що дефляція змінилася інфляцією, принаймні зараз.”
Інші основні індекси по всьому світу, в основному залишалися невразливі до Nikkei’smisfortune, припускаючи, що чорна смуга пов’язана із занепокоєнням з приводу Abenomics, амбітні пропозицію країни для економічного зростання.
Інвестори в останні місяці в значній мірі вітали фіскальної та монетарної політики змін, породжених прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе і голова Центрального банку Харухико Курода.
Останнє зниження індексу покинули більше 10% від свого піку, і в технічну корекцію.

Абе працює на шифер структурних економічних змін, покликаних зробити ринок праці в країні більш гнучким і заохочення жінок, щоб увійти в робочу силу.
Схожі історії: 7 переможців від перенапруги Nikkei
Індекс Nikkei, який перетворився в кращому виконанні будь-якого великого індексу в цьому році, як і раніше на 32% з січня, і згуртував 62% з травня 2012 року. Ієна також послабило різко, оскільки Абе вступив на посаду, і залишається близько 30% від свого піку по відношенню до долара США.
Все ж це не ясно, що хвилювання перекладі у всі частини економіки. Заробітна плата плоскі, а роздрібні продажі і промислове виробництво показники також не вразив.
Nikkei просунувся на 1,4% п’ятниці як індекс відскочив від крутих вчорашнє зниження викликане монтажу заклопотаність з приводу економічного плану обороту країни.

EU-Asia