Neramus Ispanija išlaiko vakarėlio

Guitart kompanija jau stumia naujoves, bando eiti upscale su penkių žvaigždučių viešbutis ir kazino Lloret de Mar, o taip pat išlaikyti kai kurių jo daugiau tipiškų masinio turizmo viešbučiai.
Ant laužo krūvos karta: Ar Europa gali būti išgelbėtas?
“Manome, kad klientai yra įvairinti daug ir šioje srityje, manau, mums reikia su geresniais apsaugos standartais viešbutis, geresnės kokybės,” Guitart sakė.
Ištrūkti iš populiariausių turizmo viešbučio modelį gali būti dėl Ispanijos pramonės ateičiai, bet tai nebus lengva. Lloret de Mar, kaip ir daugelis kitų Ispanijoje, vis dar gali sutalpinti į masinio turizmo.
Ispanijos ekonominė krizė Šeštą metus iš eilės dar turizmas, verta 11% BVP, yra holdingo savo, vienas iš nedaugelio šviesių dėmių ant liūdna horizonto.
Vasarą, žinoma, sezono turizmo Ispanijoje. Šalis yra pasaulyje ketvirta pagal dydį turistų, už Prancūzijos, JAV ir Kinija, atsižvelgiant į Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija, įsikūrusi Madride.
Ispanijos turizmo sektorius atsigavo nuo 9% sumažėjimas – daugiau kaip penki milijonai turistų nuostolis – prie krizės įkarštyje 2009 m. Praėjusiais metais jis grįžo į prieš krizę buvusį lygį 57,7 milijono tarptautinių lankytojams.
Interaktyvi: Ar jūsų tauta teisinga?
Iš dalies, dėl agresyvios naujų rinkų paieškai, nes krizės ne tik priversti ispanai sumažinti atgal į atostogas, bet ir sulėtėjo augimas tarp britų ir vokiečių turistų, dviejų tradicinių lankytojų grupėms.
Climent Guitart gali papasakoti apie tai. Jis valdo aštuonis Viesbuciai paieška Lloret De Mar, ir sakė: “Per pastaruosius trejus metus, mes išaugo trigubai, padaugintą iš trijų, rusų, kurie ateina į šioje srityje skaičius.”
Kaip Katerina Kharina ir jos draugas, tiek iš Vakarų Rusijoje, kurį mes susitiko paplūdimio choreografai.
“Čia labai skirtinga”, sakė Kharina. “Yra ne Rusijos krizė. Čia jis pigus. Rusai kaip Ispanijoje.”
Sakoma ataskaitoje 57% šalies pakrančių miestų pasiūlyti mažiau nei penkis kvadratinių metrų paplūdimio už turistų ir išlieka labai sezoninė, 85% užimtumas rugpjūtį, tačiau vos 35% už vasaros mėnesius. Ji paragino naujų turizmo produktų.
Vasaros negalėjo ateiti pakankamai greitai Lloret de Mar, kurortas šiaurę nuo Barselonos, kad yra sklidina jaunų keliautojų iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Prancūzijos ir Rusijos.
Ir ispanai kaip Lidia Gonzalez gali padėkoti rusams savo naują karjerą kaip tarnaitė vienoje iš Guitart viešbučiu.
Dviejų motina, krizė privertė Gonzalez iš jos pačios plaukų salonas verslą.
Ispanijos kitą grėsmę: kaip numesti 20% jos ekonomikos
Už tuos mėnesius, ji buvo tarp 27% Spanairds, kurie yra bedarbiai, iki viešbutis ją pasamdė vasarą.
“Pagaliau šis skelbimas atėjo ir ten buvo atgaiva visai šeimai, kad būtų galima sumokėti tam tikrą mūsų sąskaitas”, sakė Gonzalez, atsižvelgiant nuo valymo kambarį pertraukos.
Ji ir daugelis kitų sutarčių tik vasaros sezono metu, ir daug nerimauti, kas bus toliau.
Kai kurie ekspertai baiminasi, taip pat apie turizmo pramonės ateitį. Jie sako, kad Ispanijos turizmo formulė buvo dešimtmečius pats – saulė ir smėlis. Bet su ekonominės krizės, yra labiau raginama, kad pakeisti.
Skaityti daugiau: Kipras Velykoms? Tiesiog pakuoti papildomų pinigų
Neseniai atliktas Barselona pagrįstas verslo mokyklos ESADE įspėja šalies paplūdimio miestai trūksta “strateginius tobulinimo planus” ir “sekti nekito turizmo modelį.”
Dieną, jie plūsta į pagrindinio paplūdimio su savo kietas nusileidimas į Viduržemio jūros, ir naktį jie minios gatvėse su pamušalu klubuose vadinamas Londonietis, Hot Spot ar zoologijos sodas.
Skaityti daugiau: žmonių patiriamus nuostolius dėl Ispanijos finansų krizės
Tai scena pakartoti aukštyn ir žemyn Ispanijos ilga pakrantė palei Viduržemio jūros, Atlanto vandenyno ir jo garsių archipelaguose, Balearų ir Kanarų salos.

EU-Asia