Nav no Robot boss aizbēgt

Tas nozīmē, ka vadītāji var kontrolēt un vadīt komandas no jebkuras vietas, pārcelt savu klātbūtni vidū filiālēs tūkstošiem jūdžu attālumā, un apmeklēt un sadarboties ar kolēģiem savā darba telpā – visi vienlaikus navigācijas robotikas Avatars.
“TelePresence vai vizuālos sadarbība ir spēcīgs instruments, tomēr vēsturiski tas ir bijis noteiktā vidē, vai nu konferenču telpā vai galda,” sacīja Youssef Saleh, viceprezidents un galvenais vadītājs iRobot tālvadības klātbūtnes biznesa vienības, kas atrodas Bedford, Massachusetts .
“Ar robotu TelePresence, kas patiešām atver durvis uz pilnīgu brīvību Tagad jūs varētu būt jebkurā vietā jebkurā laikā, jebkurā vietā.. Tas ir ne tikai tikai ierobežotam konferenču telpas vai biroju.”
Šie roboti ir paredzēti, lai Vadītāju sejas parādās caur kameru video ekrāns, kas sēž uz statīva, kas bieži vien var regulēt, lai lietotājs varētu būt īstajā augstumā, atkarībā no mijiedarbības.
Lasīt tālāk: A stimuls staigāt-un-talk sanāksmes
Praktiska ideja robotu TelePresence ir likt vadītājiem divās vietās vienlaicīgi, nodrošinot gan izmaksu, gan laika taupīšanu arvien globālajā darba vidē.
Pētnieki arī cenšas rast veidus, kā padarīt cilvēku robots mijiedarbība, šķiet, vairāk patīk lietotāji ir patiešām klāt. Pie Ķīnas universitātes Hong Kong, piemēram, pētnieki izstrādā telepresence robotu, kas var arī nodot ķermeņa valodu, izmantojot robotu rokām.
“Kad mēs komunicējam, mēs arī novērot ķermeņa kustības, lai saprastu jēgu,” sacīja Lam Tin-lun, zinātniskā līdzstrādniece universitātes Advanced Robotics Lab, kas vada projektu.
Lam saka, kamēr tehnoloģija varētu likties dīvaini sākumā, tas nav nepieciešams daudz laika, lai pielāgotos biroju ar kolēģiem pārvietojas kā roboti.
Kidd saka, ka, lai gan robotu telekonferences tehnoloģija ir uzlabot katru mēnesi tieši tagad, daudzi cilvēki joprojām atrast roboti neveikli un traucējoši – reakcija, kas bieži vien tiek uzskatīta jaunus veidus, kā darīt lietas.
“Ja paskatās jebkura veida jaunās komunikācijas tehnoloģijas, vienmēr ir negatīva reakcija pret to, neilgi pēc tam, kad tas nāk ārā,” viņš teica.
Videokonferenču un pat telefoni tika uzskatīta par dīvaini un neparasti, ja tie pirmo reizi tika ieviesti, Kidd norādīja, un kā ar jebkuru jaunu tehnoloģiju, kas var iet mainstream, tā veiks, lai pierastu pie.
“Telefona gatavojas iznīcināt sabiedrību, jo tas bija tik uzmācīgi un maina mūsu dzīvi,” viņš teica.
Līdz šim šie roboti tiek izmantoti plašāk slimnīcās, kur ārstu, no otras puses, valsts, vai pasaules pieredzi, var būt izšķiroša nozīme, lai pacientiem.
Lietošana uzņēmumu birojos joprojām ir ļoti agrīnā stadijā. Bet tie šajā nozarē saka, ka tas ir tikai nākamais solis, lai padarītu tālsatiksmes komunikācijas justies reālāks.
Salīdzinot ar videokonferencēm, mijiedarbojoties ar robotu ir pierādījusi, ka ir vairāk līdzīga sejas-pret-seju mijiedarbību, saskaņā ar Cory Kidd, kam ir doktora grāds cilvēku robotu mijiedarbības no MIT Media Lab, Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņš ir arī izpilddirektors Intuitīva automāti, robotika kompānija.
Nākamo dažu gadu laikā, biroji sāks ir roboti viesabonēšanas apkārt uz riteņiem, ko kontrolē vadītāji sēž vidū visā pasaulē, un viņu sejas parādās uz video ekrāna.
Un tas šķiet pilnīgi normāli, robotika izstrādātāji saka.
Tehnoloģiju, ko sauc par robotu TelePresence, jau tiek izstrādāti ar desmitiem uzņēmumu un ņem telekonferences uz nākamo līmeni, ļaujot lietotājiem brīvi pārvietoties, izmantojot attālās vietās, izmantojot robotu.

EU-Asia