N. Korėjos planus “World Class” slidinėjimo kurortas

Iš nuotraukų Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Un kalbėti su savo darbuotojais priešais slidinėjimo kurorto svetainės serija buvo išleista šią savaitę.
Šiaurės Korėja stato “pasaulinio lygio” slidinėjimo kurortas Masik kalvos Wonsan su slidinėjimo trasas ir viešbučio ribose atsižvelgiant į Šiaurės Korėjos valstybinė naujienų agentūra.
Įsikūręs Kangwon provincija, Masik kalnas yra 2520 pėdų (768 metrų) aukščio ir paprastai gauna sunkiųjų sningant nuo lapkričio pradžioje per kovo pradžioje.
Statybos vyksta
Žemėlapis: Siūlomas Masik slidinėjimo kurortas
Už uždangos: retas žvilgsnis į gyvenimą Šiaurės Korėjoje
Pranešimas: Šiaurės Korėja pradeda raketas
Mes spėjame, tai ketina baigti ant “pasaulio labiausiai pavojingų slidinėjimo trasos” sąrašus aikštelė. Bet tikriausiai dėl kitos priežasties, nei jokių kitų įrašų.
Naujas kurortas bus prieinama nuo Pchenjanas-Wonsan turizmo greitkelio ir skambės viešbutis, sraigtasparnių ir “Lynų kelio.”
“Jis buvo labai patenkintas sužinoti, kad Eilinis-statybininkai pastatė slidinėjimo zoną kalnų apima šimtus tūkstančių kvadratinių metrų, įskaitant pradinio, tarpinių ir pažangiosios kursus su beveik 110,000 metrų (68,3 mylių) vidutinio ilgio ir 40-120 metrų (131-394 pėdų) pločio, sakė KCNA pranešime.
7 geriausių slidinėjimo ir snieglenčių kurortai Pietų Korėja
Lydintis naujienų pranešimas iš valstybės valdoma Korėjos centrinės naujienų agentūros sakė jauna lyderis sumažėjo gauti iš pirmų rankų ataskaitą apie statybos eigą.
Kim, kuris iš dalies išsilavinę Šveicarijoje, atrodo, būti susipažinę su slidinėjimo kurortas operacijas.
“Jis sakė, kad yra būtina sukurti ne tik poilsio vietas, bet pirmosios pagalbos stotys pradedant, Vidurio ir galutinis taškų kursų, ir nustatyti automatinį Lynų stebėsenos sistemą realiu laiku stebėti, kad būtų imtis priemonių užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams,” sakoma ataskaitoje.
Pasak pranešimo, Kim taip pat pabrėžė, aplinkos apsauga: “Jis pabrėžė, kad būtina išsaugoti ekologinę aplinką ir užkirsti kelią taršai, o pastato slidinėjimo žemės.”
Odstępca taip pat teigė, kad esamos slidinėjimo infrastruktūra Šiaurės Korėjoje yra naudojami išimtinai kariniams tikslams, ir kad yra didelė tikimybė, tai taip pat bus su nauju kurorte atveju.
Už uždangos: retas žvilgsnis į gyvenimą Šiaurės Korėjoje
Ar norite eiti?
Pasak kelionių agentūros specializuojasi Šiaurės Korėjos kelionės, naujas kurortas bus atvira užsienio turistų.
“Faktas, kad Šiaurės Korėja išleidžia milžiniškas pinigų sumas Statyba slidinėjimo kurortas, o jos žmonės ir net savo karinę neturi pakankamai valgyti rodo, kad tai tik žingsnis reklamuoti Kim Jong Un įvaizdį lyderis, kuris rūpinasi apie savo žmonėms “, anoniminis Šiaurės Korėjos Odstępca sakė NK Naujienos, Pietų Korėja pagrįstas žiniasklaidos bendrovė, kuri specializuojasi Šiaurės Korėjos naujienų.
“Mes žinoma dėl šio porą metų plėtros planus – darbas prasidėjo tik neseniai, nors ir aš mačiau pagrindinius planus tik praeitą savaitę,” sakė Simonas Cockerell, generalinis direktorius Pekinas pagrindu Koryo Tours.
Cockerell grįžo praėjusią savaitę iš pirmojo Vakarų turą Šiaurės Korėjos pasienio miestelis Sinuiju.
Nr atidarymo data buvo suteikta už kurorto atidarymo.
Pietų Korėjos žiniasklaida apėmė kurorto naujienas kritinės mados.

EU-Asia