N. Korea plaanid “maailmatasemel” suusakeskus

Seeria fotod Põhja-Korea liider Kim Jong Un räägi oma töötajatega ees suusakeskus saidil ilmus sel nädalal.
Põhja-Korea ehitab “maailmatasemel” suusakeskus on Masik mäe Wonsan koos hulga suusarajad ja hotell, vastavalt Põhja-Korea riiklik uudisteagentuur.
Asub Kangwon provintsi Masik mägi on 2520 jalga (768 meetrit) kõrge ja tavaliselt saab tugevat lumesadu novembri alguses läbi märtsi alguses.
Ehitus pooleli
Kaart: Kavandatud Masik suusakeskus
Loori taga: harv pilguheit elu Põhja-Koreas
Raport: Põhja-Korea käivitab rakette
Me aim, et see saab sattuda palju “maailma kõige ohtlikum suusaradade” nimekirja. Aga ilmselt teisel põhjusel kui mis tahes muu kanded.
Uue võimalusena on kättesaadav alates Pyongyang-Wonsan turist kiirtee ja funktsioon Hotell, kopteriväljaku ja “köistee.”
“Ta oli väga rahul, et õppida, et sõdur-ehitajad on ehitatud suusatamine ala mäeahelikud, mis hõlmab sadu tuhandeid ruutmeetrit, sealhulgas põhi-, kesk-ja kõrgtaseme kursustel ligi 110.000 meetrit (68,3 miili) kogupikkusega ja 40-120 m (131-394 jalga) lai, “ütles KCNA aruanne.
7 parimaid suusa-ja lumelaua kuurordid Lõuna-Korea
Lisatud uudised aruande riigimeedia Korean Central News Agency ütles noor juht langes saada firsthand eduaruanne ehitus.
Kim, kes oli osaliselt haritud Šveitsis, tundub olevat tuttav suusakeskus operatsioone.
“Ta ütles, et see on vajalik, et luua mitte ainult ülejäänud kohad, kuid esmaabi jaamade algus-, kesk-ja lõpp-punktid, kursuste ja luua automaatne köistee seiresüsteem reaalajas vaadata, et võtta meetmeid, et vältida õnnetusi,” ütles raport.
Aruande kohaselt, Kim rõhutas keskkonnakaitse: “Ta rõhutas vajadust säilitada ökoloogilist keskkonda ja vältida reostust trumpe suusatamine põhjusel.”
Loikkaaja ütles ka, et olemasolev suusa infrastruktuuri Põhja-Koreas kasutatakse üksnes sõjaliseks otstarbeks, ja et seal on suur tõenäosus, seda ka juhul uue võimalusena.
Loori taga: harva pilk elu Põhja-Koreas
Kas te lähete?
Vastavalt tour selts spetsialiseerunud Põhja-Korea reisil, uus abinõuna on avatud välisturistid.
“Asjaolu, et Põhja-Korea kulutab ülikalleid summasid hoone suusakeskus samas oma inimesi ja isegi sõjalisi ei ole piisavalt süüa, näitab, et see on lihtsalt liikuda reklaamida mainet Kim Jong Un kui juht, kes tema inimesed “anonüümne Põhja-Korea Loikkaaja ütles NK News, Lõuna-Korea põhinev meedia spetsialiseerunud ettevõte Põhja-Korea uudised.
“Oleme tuntud plaanid selle arengu eest paar aastat – töö algas alles hiljuti, kuigi ja ma olen näinud põhilised plaanid alles eelmisel nädalal,” ütles Simon Cockerell, üldjuht Pekingi põhinev Koryo Tours.
Cockerell naasis eelmisel nädalal esimese Lääne tour Põhja-Korea piirilinnas Sinuiju.
No avamise kuupäev on antud avamise abinõu.
Lõuna-Korea meedia kaetud uudised abinõuna kriitilistes mood.

EU-Asia