Microsoft priekšskatījumi jaunu Windows

Microsoft pašu ierakstu ar aparatūras pasaulei nebija aizmirsts. Pēc kāda scenārija ķircināšanās par to, cik daudz viņi mīlēja savu Virsmas tabletes, vadītāji paziņoja, ka izstrādātāji apmeklē konferenci būtu visi saņem bezmaksas Virsmas Pros. Dalībniekiem būs arī iegūt Acer Iconia W3 tabletes.
Ballmer izklāstīja dažas no jaunajām izmaiņām Windows 8,1, ko viņš aprakstīja kā “rafinēts maisījums.”
Kad radikāli atšķirīga, skārienekrāns optimizēta sistēma iznāca pirms astoņiem mēnešiem, daudzi Windows lietotājiem bija apbēdināts par radikālas pārmaiņas tipisku Windows interfeisu, jo īpaši trūkums attiecībā Start pogu. Poga ir atpakaļ, un tagad tas rada sarakstu ar visiem jūsu pieteikumus.
Uzņēmums paziņoja dažus jaunus pieteikumus par Windows 8, tostarp oficiālu Facebook app, Flipboard un NFL Fantasy futbolu. Lai gan tur bija īss ieskats par jauno versiju PowerPoint par 8 Windows, nākamā versija Microsoft Office suite netiks atbrīvota līdz 2014.
Ātra Windows 8 atjauninājums ir daļa no Microsoft jauno pieeju atbrīvojot labojumus un pievienojot funkcijas produktiem.
Programmatūras un aparatūras uzņēmums tagad ir vērsta uz “ātru atbrīvošanu” ciklam, kas ļaus tā izskrējienu izmaiņas programmatūru, kas dažu mēnešu laikā, nevis gadiem. Tā jau ir izlaidusi vairākas izmaiņas attiecībā uz Windows 8, bet šī versija ir lielākais kapitālais remonts līdz šim.
Uzņēmums arī atklāja uzlabojumus savā Bing meklētājprogrammu, iebūvēts atbalsts 3-D printeri, atjauninātu Xbox Music app, un jaunus instrumentus izstrādātājiem, padarot Windows 8 lietojumprogrammas.
“PC, Windows ierīce šodien, neizskatās daudz, piemēram, datoru, no 10 gadiem vai 15 gadiem,” teica Microsoft CEO Steve Ballmer pie uzruna kicking off konferenci.
Liels Xbox Music atjauninājums ir radio funkcija, kas būvē staciju klausītājiem, balstoties uz dziesmu, daudz, piemēram, Pandora.
Kā daļa no funkciju nāk vēlāk šajā gadā, iedzīvotājiem būs iespēja automātiski izveidot Xbox mūzikas atskaņošanas sarakstus, pamatojoties uz tīmekļa lapās, piemēram, ar dakšām sarakstā top dziesmām gadu.
Microsoft arī uzsvēra daži no 3000 Windows 8 sertificētu tabletes, personālajiem datoriem un hibrīdiem, tostarp 18 collu Dell tablete. Tajā uzsvērts vairāk touchscreen ierīcēm, “darbarīku” 2-in-1 tabletes un mazākas tabletes.
“Mēs ejam, lai redzētu izplatīšanu 8 Windows mazo planšetdatoros tuvāko mēnešu laikā,” teica Ballmer.
Jaunāko versiju Windows kļūst dažas izmaiņas. Starp viņiem? Maz deva vecās Windows.
Microsoft veicot korekcijas, lai tās Windows 8 operētājsistēmu, sākot ar augšāmcelšanos Start pogu.
Izmaiņas, šodien paziņoja par Microsoft Build izstrādātāju konferencē Sanfrancisko, risināt dažas no sūdzībām izlīdzinātas pie hibrīda tablešu un PC operētājsistēmas, kas klāta kad tas tika izlaists pagājušā gada nogalē.
Bezmaksas preview versija 8.1 Windows atjauninājumu izstrādātājiem ir pieejama ikvienam interesentam, uzstādot to. Regulāri patērētājiem versija iznāks šogad.
Citas izmaiņas ietver spēju, lai boot tieši uz darbvirsmas, lielāku elastību ar sākuma ekrānā flīzes, augstas izšķirtspējas displejus atbalstu, un lielāku Bing integrāciju.
“Meklēšana ir ne tikai saraksts ar saitēm, tas ir lietas, jūs varat darīt,” teica Julie Larson-Green, uzņēmumu viceprezidents Windows, kas parādīja dažas jaunas Bing funkcijas.
Izstrādātāji tagad var iekļūt Bing, kas ir atvērusi piekļuvi saviem 3-D kartēm, organizācijām un zināšanu datu bāzes, un dabas lietotāja saskarnes.

EU-Asia