“Microsoft” peržiūra naują “Windows

“Microsoft” savo įrašą į aparatūros pasaulyje nebuvo pamirštas. Po tam tikro scenarijus Kpinkować apie tai, kiek jie myli savo Paviršiaus tablečių, pranešėjai paskelbė, kad kūrėjai dalyvaus konferencijoje būtų visi gauti laisvojo paviršiaus privalumus. Dalyviai taip pat gausite Acer Iconia W3 tablečių.
Bendrovė taip pat pristatė patobulinimų savo Bing “paieškos variklis, built-in paramos 3-D Spausdintuvai, atnaujintas Xbox muzikos app, ir naujų priemonių kūrėjams priėmimo Windows 8 programas.
“PC, Windows prietaisas šiandien, neatrodo kaip iš prieš 10 metų ar 15 metų PC daug”, sakė “Microsoft” generalinis direktorius Steve’as Ballmeris ne keynote adresą kicking off konferencijoje.
Ballmeris pristatė keletą naujų pakeitimų į Windows 8.1, kurį jis apibūdino kaip “rafinuotą mišinys.”
Kai radikaliai skiriasi, touchscreen optimizuotą sistema išėjo prieš aštuonis mėnesius, daugelis Windows vartotojai buvo nusiminusi apie radikaliai išvykimo iš tipiškų Windows sąsaja, visų pirma iš Start mygtuko trūksta. Mygtukas yra atgal, ir dabar jis veda prie visų jūsų prašymų sąrašą.
Kompanija paskelbė keletą naujų programų Windows 8, įskaitant oficialaus Facebook app, Flipboard ir NFL Fantasy Football. Nors ten buvo trumpas Peržiūrėti naują PowerPoint versiją “Windows 8, kitą versiją” Microsoft Office “nebus išleistas iki 2014 m.
Greitai Windows 8 “naujinimas yra Microsoft naujo požiūrio į atleidžiantis pataisymai ir įtraukti daugiau funkcijų į produktų.
Programinės įrangos ir aparatūros įmonė yra orientuota į “greito atpalaidavimo” ciklas, kuris leis ją iškočiokite įrangos pakeitimų per keletą mėnesių, o ne metų reikalas. Ji jau išleido pakeitimų Windows 8 skaičių, tačiau ši versija yra didžiausia kapitalinis iki šiol.
Nemokamai peržiūros versija 8,1 Windows naujinimą kūrėjams yra prieinama visiems, kurie domisi įdiegti jį. Reguliariai vartotojams versija išeis vėliau šiais metais.
Kiti pakeitimai apima galimybę paleisti tiesiai į darbalaukį, daugiau lankstumo dėl Pradėti ekrane plytelės, parama didelės skiriamosios gebos ekranų ir daugiau Bing integraciją.
“Paieška yra ne tik Nuorodų sąrašas, tai, ką galite padaryti,” sakė Julie Larson-Green, įmonių viceprezidentas Windows, kuris parodė keletą naujų Bing funkcijas.
Kūrėjai dabar gali patekti į “Bing”, kuri atvėrė prieigą prie savo 3-D žemėlapiai, subjektų ir žinių duomenų bazę, ir gamtos vartotojo sąsajos.
Didelis “Xbox Muzika atnaujinimas radijo funkcija, kuri stato klausytojams remiantis dainą stotį, panašiai kaip Pandora.
“Mes ketiname pamatyti” Windows 8 “mažų tablečių prietaisų platinimu per ateinančius kelis mėnesius”, sakė Ballmeris.
Naujausias “Windows” versija vis kai kuriuos pakeitimus. Tarp jų? Mažai dozė senus langus.
Microsoft daro sureguliavimo Windows 8 operacinę sistemą, pradedant nuo mygtuką Pradėti prisikėlimą.
Pakeitimai, pranešė šiandien “Microsoft Build kūrėjas konferencijoje San Franciske, spręsti kai kurių skundų nukreiptas prieš hibridinių tabletės ir PC operacinės sistemos paviršiumi, kai jis buvo išleistas praėjusį year.As dalį funkcija ateis vėliau šiais metais, žmonės galės automatiškai kurti Xbox muzikos grojaraščius pagal tinklalapius, pavyzdžiui, Pitchfork sąrašą geriausių dainų per metus.
“Microsoft” taip pat pabrėžė, nuo 3000 Windows 8 sertifikuotų tabletės, kompiuterių ir hibridų, įskaitant 18 colių Dell tabletė kelias. Joje akcentuojama daugiau touchscreen įrenginius, “darbinis arklys” 2-in-1 tabletės ir mažesnių tabletės.

EU-Asia