Microsoft önizleme yeni Windows

Donanım dünyasına Microsoft’un kendi giriş unutulmuş değildi. Kendi Yüzey tablet ne kadar sevdiğini hakkında bazı komut dosyası şaka sonra, sunum konferansa katılan geliştiricilerin tüm ücretsiz Yüzey Artıları alacaklarını duyurdu. Katılımcılar aynı zamanda Acer Iconia W3 tablet alacak.
Şirket ayrıca 3 boyutlu yazıcılar, güncelleştirilmiş bir Xbox Müzik uygulaması ve WIndows 8 uygulamaları yapmak geliştiriciler için yeni araçlar için destek yerleşik, kendi Bing arama motoru iyileştirmeler açıkladı.
“PC, bugün Windows aygıt, 10 yıl önce ya da 15 yıl önce bilgisayar gibi bir çok görünmüyor,” Microsoft CEO’su Steve Ballmer konferans başlıyor bir konuşma dedi.
Ballmer o bir olarak tanımlanan, Windows 8.1, yeni bazı değişiklikler ana hatlarıyla “zarif bir karışımı.”
Kökten farklı, dokunmatik ekran için optimize edilmiş sistem sekiz ay önce çıktığında, birçok Windows kullanıcıları özellikle tipik Windows arabirimi, bir Başlat düğmesini eksikliğinden radikal bir hareket hakkında protesto edildi. Düğmesi geri döndü, ve şimdi tüm uygulamaların bir listesini yol açar.
Şirket resmi bir Facebook uygulaması, Flipboard ve NFL Fantezi Futbol dahil olmak üzere Windows 8 için birkaç yeni uygulamalar, duyurdu. WIndows 8 için PowerPoint yeni bir sürümünü kısa bir önizleme var olmasına rağmen, Microsoft Office paketinin bir sonraki sürümü 2014 yılına kadar serbest olmayacak.
Hızlı Windows 8 güncelleştirme düzeltmeleri bırakmadan ve ürünlere özellikler ekleyerek Microsoft’un yeni yaklaşımın bir parçasıdır.
Yazılım ve donanım şirketi şimdi ay yerine yıl bir konuda yazılım değişiklikleri geri sağlayacak bir “hızlı yayın” döngüsü, odaklanmıştır. Zaten Windows 8 için bir dizi değişiklik yayımladı, ancak bu sürümü şimdiye kadar en büyük revizyon.
Geliştiriciler için Windows 8.1 güncellemesi ücretsiz bir önizleme sürümü yüklemeden ilgilenen herkes tarafından kullanılabilir. Düzenli tüketiciler için sürüm bu yıl çıkacaktır.
Diğer değişiklikler masaüstü doğrudan önyükleme yeteneği, Başlat ekranında çinileri ile daha fazla esneklik, yüksek çözünürlüklü ekranlar için destek ve daha fazla Bing entegrasyonu içerir.
“Arama sadece bağlantı listesi değil, yapabileceğiniz şeyler var,” Julie Larson-Green, bazı yeni Bing özellikler gösterdi Windows’un kurumsal başkan yardımcısı.
Geliştiriciler artık 3 boyutlu haritalar, kurum ve bilgi veritabanı ve doğal kullanıcı arayüzlerine erişim açtı Bing, dokunabilirsiniz.
Büyük Xbox Müzik güncelleştirme daha Pandora gibi, bir şarkı dayalı dinleyici için bir istasyon inşa bir radyo özelliktir.
“Biz önümüzdeki birkaç ay içinde Windows 8 küçük bir tablet cihazların çoğalması göreceğiz,” Ballmer dedi.
Windows’un yeni sürümü bazı değişiklikler oluyor. Bunlar arasında? Eski Windows küçük bir doz.
Microsoft Başlat düğmesini dirilişi ile başlayan, kendi Windows 8 işletim sistemi için ayarlamalar yapıyor.
San Francisco Microsoft Build geliştirici konferansında duyurdu değişiklikler, daha sonra bu yıl gelen bir özellik geçen year.As parçası piyasaya çıktığında yüzüne hibrid tablet ve PC işletim sistemi, insanlar yöneltilen şikayetlerin bazılarını ele otomatik olarak yılın en iyi şarkıları bir Pitchfork listesi gibi Web sayfaları dayalı Xbox Müzik çalma listeleri oluşturmak mümkün olacak.
Microsoft ayrıca bir 18-inç Dell tablet de dahil olmak üzere 3000, Windows 8 sertifikalı tablet, PC ve melezleri, en birkaç vurgulanır. Daha dokunmatik ekranlı cihazlar, “beygir” 2-in-1 tablet ve daha küçük tablet vurgulanır.

EU-Asia