Microsoft náhľady nová Windows

Microsoft vlastný vstup do hardvéru svete neboli zbytočné. Po nejakej scenár žartovať o tom, ako veľmi miluje svoju vlastnú povrchovú tablety, prednášajúci oznámil, že vývojári na konferencii by všetci dostávajú voľným povrchom Pros. Účastníci budú tiež získať Acer Iconia W3 tabliet.
Ballmer je uvedených niekoľko nových zmien, Windows 8.1, ktoré je popísané ako “rafinovaný zmes.”
Keď sa radikálne líši, dotykový displej optimalizovaný systém vyšiel pred ôsmimi mesiacmi, mnoho užívateľov Windows naštvaná radikálny odklon od typického rozhrania systému Windows, najmä nedostatok tlačidlo Štart. Tlačidlo je späť, a teraz to vedie k zoznamu všetkých vašich aplikácií.
Spoločnosť oznámila niekoľko nových aplikácií pre Windows 8, vrátane oficiálnej aplikácie Facebook, Flipboard a NFL Fantasy futbal. Hoci tam bol krátky náhľad na novú verziu programu PowerPoint pre Windows 8, ďalšia verzia Microsoft Office nie je možné uvoľniť do roku 2014.
Windows 8 rýchle aktualizácie je súčasťou nového prístupu Microsoftu k uvoľneniu opravy a pridávanie funkcií výrobkov.
Softvér a hardvér Spoločnosť sa teraz zameriava na “rýchle uvoľnenie” cyklu, ktorý vám umožní sa vrátiť z prechádzate na softvér v poriadku mesiacov namiesto rokov. To už vydala niekoľko zmien systému Windows 8, ale táto verzia je najväčšia oprava tak ďaleko.
Spoločnosť tiež predstavila vylepšenie svojho vyhľadávača Bing, vstavanú podporu pre 3-D tlačiarne, aktualizovaný Xbox aplikácie Hudba a nové nástroje pre vývojárov robiť Windows 8 aplikácie.
“PC, zariadenie Windows dnes nevyzerá moc ako PC z pred 10 rokmi alebo 15 rokmi,” povedal generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Steve Ballmer v príhovore zvoláva konferenciu.
Veľký Xbox Music aktualizácie je funkcia rádia, ktorý stavia stanica pre poslucháčov na základe skladby, rovnako ako Pandora.
Ako súčasť funkcie prichádza neskôr v tomto roku, budú ľudia môcť automaticky vytvárať zoznamy skladieb podľa Xbox Hudba na webových stránkach, ako sú vidly zoznam najlepších skladieb roka.
Microsoft tiež zdôraznil niekoľko z 3000 Windows 8 certifikovaných PC tablety a hybridov, vrátane 18-palcový tablet Dell. Zdôraznil, že ďalšie zariadenia s dotykovou obrazovkou, “ťahúň,” 2-in-1 tablety a menšie tablety.
“Budeme vidieť šírenie Windows 8 malých tabletov v priebehu niekoľkých najbližších mesiacov,” povedal Ballmer.
Najnovšia verzia systému Windows je stále nejaké zmeny. Medzi nimi? Trochu dávka starých okien.
Microsoft robí úpravy ich Windows 8 operačného systému, počnúc vzkriesenie tlačidlo Štart.
Zmeny, dnes oznámila na konferencii Microsoft Developer Build v San Franciscu, riešenie niektorých sťažností vznesených na hybridný tablet PC a operačný systém, ktorý sa vynoril, keď to bolo prepustený koncom minulého roka.
Voľný Náhľad verzie systému Windows 8.1 aktualizácie pre vývojárov je k dispozícii všetkým záujemcom pri inštalácii to. Verzia pre bežných spotrebiteľov, vyjde koncom tohto roka.
Medzi ďalšie zmeny patrí možnosť bootovať priamo do počítača, väčšiu flexibilitu s dlaždice na obrazovke Štart, podporu pre high-rozlíšenie displeja a väčšie Bing integrácie.
“Hľadanie nie je len zoznam odkazov, je to, čo môžete urobiť,” povedala Julie Larson-Green, viceprezident Windows, ktorý demonštroval niektoré nové funkcie Bing.
Vývojári teraz môžu preniknúť do Bing, ktorý sa otvoril prístup k jeho 3-D mapy, subjektov a znalostnej databázy a prírodných používateľských rozhraní.

EU-Asia