Microsoft eelvaateid uus Windows

Microsofti enda kandmist selle riist maailm ei unustanud. Pärast mõningast kirjutasid tögamine, kui palju nad armastavad oma Surface tabletid, saatejuhid teatas, et arendajad, kes konverentsil oleks kõik saavad tasuta Surface plussid. Osalejad saavad ka Acer Iconia W3 tabletti.
Ettevõte avalikustas parandusi selle Bing otsingumootor, sisseehitatud toetus 3-D printerid, uuendatud Xbox Music app, ja uute vahendite arendajad teha Windows 8 rakendusi.
“PC, Windows seade tänasest ei vaata palju nagu PC 10 aastat tagasi või 15 aastat tagasi,” ütles Microsofti tegevjuht Steve Ballmer on peakõneleja algamas konverents.
Ballmer toodud mõned uued muudatused Windows 8.1, mida ta kirjeldas kui “rafineeritud segu.”
Kui radikaalselt erinevate puuteekraaniga optimeeritud süsteem tuli välja kaheksa kuud tagasi, paljud Windowsi kasutajad on ärritunud radikaalselt tüüpiline Windows kasutajaliides, eriti puudumine Start. Nupp on tagasi, ja nüüd see viib nimekirja kõik oma taotlused.
Ettevõte teatas paar uut taotlust Windows 8, mis hõlmab ametlikku Facebook app, Flipboard ja NFL Fantasy jalgpalli. Kuigi seal oli lühike eelvaate uue versiooni PowerPoint Windows 8, järgmine versioon Microsoft Office ei vabastata kuni 2014.
Kiire Windows 8 uuendus on osa Microsofti uus lähenemine levitava parandusi ja lisada funktsioone tooteid.
Tarkvara ja riistvara ettevõte keskendub nüüd “kiire vabastamine” tsükkel, mis võimaldab seda rullima muudatusi tarkvara paari kuu asemel aastaid. See on juba välja mitmeid muudatusi Windows 8, kuid see versioon on suurim kapitaalremont siiani.
Tasuta eelvaate versiooni Windows 8.1 värskendus arendajad on kättesaadav kõigile huvitatud paigaldamist. Versiooni regulaarne tarbijad tulevad välja selle aasta lõpupoole.
Muud muudatused on võime boot otse töölauale rohkem paindlikkust plaadid Start ekraani toetust kõrge resolutsiooniga ekraanid ja suurem Bing integratsiooni.
“Search ei ole ainult linkide nimekiri, see on asju, mida saate teha,” ütles Julie Larson-Green, ettevõtte asepresident Windows, kes näitas mõned uued Bing funktsioone.
Arendajad saavad nüüd kasutusele võtta Bing, mis on avanud juurdepääsu oma 3-D kaardid, üksused ja teadmised andmebaas ja looduslik kasutajaliidesed.
Suur Xbox Music uuendus on raadio funktsioon, mis ehitab jaama kuulajate põhineb laulu meelega Pandora.
“Me näeme leviku Windows 8 väike tablett seadmed lähema paari kuu jooksul,” ütles Ballmer.
Uusim versioon Windows muutub mõningaid muudatusi. Nende hulgas? Väike annus vana Windows.
Microsoft teeb muudatusi oma Windows 8 operatsioonisüsteemi, alustades ülestõusmise nuppu Start.
Muutused, teatas täna kell Microsoft ehitama arendaja konverentsil San Franciscos, lahendada mõned kaebused seikade hübriid tablett ja PC operatsioonisüsteem, mis asfalteeritud, kui see ilmus möödunud year.As osa funktsioon tulevad hiljem sel aastal, inimesed saab automaatselt luua Xbox muusika esitusloendeid põhineb veebilehti, nagu Pitchfork nimekirja top songs aastas.
Microsoft tõi esile mõned on 3000 Windows 8 kinnitatud tabletid, arvutid ja hübriide, sealhulgas 18-tolline Dell tablett. Rõhutati rohkem puuteekraaniga seadmed, “tööhobune” 2-in-1 tabletti ja väiksemaid tablette.

EU-Asia