“Microsoft backtracks Xbox pasidalijimo

Naujas Xbox Vienas naudojami-games politika veikia tik disko pagrindu žaidimai. Titulai atsiunčiami per Xbox Live negali būti dalijamasi arba perparduodant. Be to, diskas “žaidimų turi viduje konsolės žaisti diską.
Pokyčius, kurie taip pat turi įtakos jo siūlomą šeimos dalijimosi politiką. Kadangi “Microsoft” yra leisti žaidėjams turėti galimybę naudoti žaidimai offline jis nebus pradėti savo šeimos dalijimosi planą, kuriame būtų leidžiama iki 10 šeimos nariams prisijungti ir žaisti žaidimus iš bet kur.
Visi diskas “žaidimų galima žaisti be galimybės kada nors prisijungti internete, ir 24 valandų ryšio reikalavimas buvo numestas, pasak atnaujinimu Gali rašyti dėl klausimų apie naują įrenginį, kuris turi būti išleistas šį rudenį.
Be to, nebus jokių apribojimų naudojant ir dalintis žaidimus, “Don Mattrick, prezidentas, Interactive Entertainment verslo padalinys, sako postą. Žmonės galės pasidalinti, prekybos ar vėl parduoti savo žaidimus taip pat jie gali padaryti už “Xbox 360” žaidimai.
Šie pokyčiai rodo “Microsoft” daro antra mintis apie kai kuriuos savo ateities planus su vienu “Xbox” į. Pranešimas skaitome: “Atnaujinti birželio 19, 2013 m. Kadangi atsiliepimų iš Xbox bendruomenės rezultatų, mes turime pakeisti tam tikras taisykles” Xbox Vienas atsispindi šio dienoraščio Kai ši informacija nebėra tikslūs. ”
Bendrovė ėmėsi viešą berating nes ji paskelbė apribojimus naudotų žaidimų ir jų reikalavimu, interneto ryšys. Vartotojai buvo reaguoti su pykčiu per politiką, tačiau lūžio taškas galėjo kai Jimmy Fallon, priimančiosios NBC “Late Night”, pabrėžė, kad tik “PlayStation 4 galėjo laisvai žaisti naudojami žaidimų, kurie sukūrė daugiau painiavos.
Plakimas pablogėjo, kai “Sony išėjo į sceną šiemet Electronic Entertainment Expo (E3) parodoje ir pabrėžtinai neįtraukė šių apribojimų naują PlayStation 4. “YouTube” vaizdo gaminamas Sony atliktas įdomus The Used žaidimo apribojimas, parodydamas, kaip žmonės galėtų pasidalinti žaidimai 4 PlayStation – tiesiog perduoti jas kitam asmeniui.
Tačiau Marc Whitten, vyriausiasis produkto pareigūnas “Xbox”, CNN sakė bendrovės vis dar mano labai giliai savo skaitmeninės vizija.
“Tiek daug, ką mes sukūrėme aplink mūsų skaitmeninės ekosistemos vis dar veikia” Whitten sakė. “Tai, ką mes pastato kaip jūs galite naudoti savo žaidimus. Mūsų internetinis vizija ir” Xbox Viena architektūra tikrai valdžią visiškai naują patirtį kaip Debesis keičia viską ir mes masiškai investuoti šioje srityje. ”
“Nors mes manome, kad dauguma žmonių bus žaisti žaidimus internete ir pasiekti tiek žaidimų ir pramogų debesis, mes suteiksime vartotojams iš tiek fizinę, tiek skaitmeninio turinio pasirinkimą,” Whitten rašė dienoraštyje. “Mes išklausėme ir girdėjome garsiai ir aiškiai iš jūsų atsiliepimų, kad jūs norite, kad geriausias abiejų pasaulių.”
Jis taip pat sakė, lankstumas bendrovė pridėta fizinės disko atkūrimą nesikeis dėl vieno Xbox gyvenime.
Whitten sakė pasikeitimų nėra, supančias Kinect to su viena “Xbox” į. Jis sakė, kad bendrovė mano, judesio jutiklis / valdytojas yra ypač svarbi kuriant iš naujos kartos patirtį žaidėjai yra troškimas.
“Xbox” Vienas kainuos apie 100 JAV dolerių daugiau nei 4 PlayStation Sony (palyginti su 399 $ 499 $), tačiau pareigūnai Redmond, Vašingtone įsikūrusi kompanija tiki, kad jų konsolė bus verta vertę.
Reaguodami į “grįžtamojo ryšio iš Xbox bendruomenei”, “Microsoft”, atrodantis kaip pakeisti kursą ir pakeisti du pagrindinius komponentus politikos savo naują “Xbox One” vaizdo žaidimų konsolės.

EU-Asia