“Mängu-Box” kommenteeritud joad

Brasiilia – maailma suuruselt kuues majandus – peetakse üheks arenevate turgude suurriigid järgmise aastakümne ja on osa endine Goldman Sachs ökonomist Jim O’Neill kuulus 2001 akronüüm BRIC viidates Brasiilia, Venemaa, India ja Hiina.
Vaatamata sellele arvete riik on võidelnud suhteliselt madala kasvu viimase kahe aasta jooksul, märkides vaid 0,6%-line kasv 2012.
LOE EDASI: Brasiilia avalikustab nõrk vastus vuvuzela
Curado ütles: “Ma loodan, et Brasiilia saavutab pidev kasv koos tööturu sisestamist. Oleme suutnud liikuda kümned miljonid inimesed üles ühiskonna häda vaesus, vaesuse, et keskklass ja see on põhiline. Kasvu ilma kaasamine ei lähe igal pool. ”
CEO on ka lootust, jalgpalli World Cup 2014 ja olümpiamängude 2016 läheb kuidagi elutingimuste parandamine Brasiilia, viib infrastruktuuri investeeringuid teede, ühistranspordi ja lennujaamades.
Executive joad on glamuurne mõiste; viska mugavuse, võimsuse ja tugeva konstruktsiooniga ja see muutub äri seksapiil, vastavalt boss Brasiilia lennundus hiiglane.
Ta lisas: “Brasiilia kahjuks ei ole selge sihtkoht kõrgtehnoloogia ettevõtteid investeerima, et ehitada näiteks ülemaailmse platvormi eksport … palju on ajendatud Brasiilia siseturul.”
Frederico Curado juht Embraer, ütles CNN ettevõte oli kombineeritud “parima mõlemast maailmast”, et luua väga “sex ahvatlev” line in eralennukit.
Vastavalt Curado, high-kulud ja bürokraatia raskendab teha äri Brasiilia, hoolimata oma “tohutu potentsiaal.”
Embraer push turule 13 aastat tagasi võttis konkurentsi üllatusena, kuid ta sai “mäng Box” tõttu keskendub disain, mugavus ja võimsus, Curado ütles.
Firma esimene mudel oli Legacy 600 ja nüüd kavatseb vabastada veel kaks aastaid, kus turg stabiilne pärast finantskriisi plahvatas viis aastat tagasi, vastavalt Curado.
Ettevõte tarnib 50% õhusõiduki kohta Brasiilia õhujõud ja Curado jätkuvalt pühendunud, et riigis. “Kindlasti Brasiilia on meie suurim kaitse klient, on alati olnud, jääb alati olema,” ütles ta.
Kuid pärast ekspordi vähenemist tööstuskaubad viimase kümnendi jooksul, konkurentsivõime on vähenenud, tugev valuuta.
Ettevõte tarnib 50% õhusõiduki kohta Brasiilia õhujõud ja Curado r

Embraer on muutumas veojõu sektoris, ütles ta. “Meil on umbes 15% turuosa poolest mitmeid lennukite 12 aastat tagasi, nii et see on kasvav äri meie jaoks,” lisas ta. “Teatud mõttes [on] laienemise teel äritegevuse toetamiseks.”
Embraer, mis asutati üle 40 aasta tagasi, on ka otsin teha tungimise USA kaitseminister turul. Aasta veebruaris USA õhujõudude teatas, et on valitud Embraer Defense oma LAS (Light Air tugiprogramm) lepingu, mille 20 lennuki väärt $ 427,000,000.

EU-Asia