Man U znamení nové asijské sponzor

Mezitím se nový manažer David Moyes United oficiálně začal pracovat pondělí po výměně Ferguson u kormidla.
Ferguson, který získal více než 30 trofejí za posledních 26 let v klubu, odešel v minulé sezóně poté, co vedl United k 13. titulu Premier League.
Skot také vyhrál dva evropské poháry, pět, čtyři FA poháry Liga poháry, jeden šálek Evropský pohár vítězů a jeden FIFA Club World Cup.
Podle tiskové zprávy vydané v klubu, asi 70 milionů lidí v Thajsku sledoval spojených hry v prvních sedmi měsících v minulé sezoně, když klub nesdělila, kolik nová sponzorská smlouva stálo.
Přečtěte si: Značka Velká přežije
Skupina se stává pravdou United oficiální mobilní partner a klub vysílání pro Thajsko – poslední v celé řadě obchodů prováděných Red Devils.
“Při zvažování našim partnerům, klub rád, aby daná společnost sdílí mnoho stejných vlastností, které nám umožnily růst do světově uznávané týmu,” Velká skupina generální ředitel Richard Arnold řekl klubu na oficiálních internetových stránkách.
“Pravda je společnost, která prokázala řadu obdivuhodných vlastností, která je sama připsání odvahu a schopnost přijmout nové výzvy, jako je klíč k jeho úspěchu.
“Vzhledem k tomu, tvořící v roce 1990 pokračoval růst s rychle se měnícím odvětví telekomunikací, aby se stal jedním z nejlepších na svém území, hrdě jako první přijmout mnoho nových technologií.
“Naše nové partnerství je nastaven, aby je následovaly a poskytovat našim 20000000 věrné a vášnivé thajské následovníky s exkluzivním obsahem a záběry a přiblížit je do klubu milují.”
Přečtěte si: United pera nový multi-milion dolar Aon obchod
V květnu, Spojené vykázala 52,2% nárůst sponzorských příjmů po obchodů s japonskou sociální herní společnost a dvou firem poskytujících finanční služby v Dánsku a ve Vietnamu.
V dubnu, United podepsal osmiletou smlouvu s pojišťovnou Aon – pohyb, který viděl firma sponzorem klubu Carrington cvičiště stejně jako jeho Training Kit pro reportoval 23000000 dolarů.
Jen v loňském roce, Velká zvýšila svou hodnotu o 42% na 3170000000dolary podle obchodního časopisu Forbes.
Moyes, který přinesl svůj vlastní koučování zaměstnanců z bývalého klubu Everton, bude pracovat po boku asistent manažera Steve Round, likviduje trenér Chris Woods a první trenér Jimmy Lumsdenovi.
“Pracoval jsem s Steve, Chris a Jimmy řadu let a jsem rád, že se rozhodla připojit se mi na tomto velkém klubu,” řekl Moyes United oficiálních internetových stránkách.
“Přinášejí skvělé vlastnosti ve svých oborech, a já vím, že stejně jako já, mají pocit, že je to výzva k ochucení.
Old Trafford klub byl umístěn v New York Stock Exchange v srpnu loňského roku jeho americkými vlastníky, rodina Glazer.
Její tržby za 2011/12 období zvýšily o 21600000 dolarů na 179.000.000 dolar – umístěním cestu před svými soupeři domácího, a to i přes předpokládané dluhu ve výši 560 mil. EUR.
Podle studie, kterou nedávno zadala klubu, United globální fanoušky zdvojnásobil na 659 milionů lidí, v letech 2007 a 2012 se 325 milionů lidí žijících v Asii.
Podle Football Money League Deloite zprávě za rok 2013, jen Real Madrid a Barcelona jsou cennější než United, zatímco Chelsea je nejbližší anglický challenger.
United budou cestovat do Asie příští měsíc na turné na Dálný východ a Austrálii se svým zahajovacím utkání v Bangkoku proti Singha All Stars – soutěž pro které Kč True skupina bude působit jako spolupracovník sponzora.
“Mám velkou víru, že společně můžeme stavět na úspěchu tohoto klubu se těší po mnoho let.”
Moyes přivítá hráče zpět ke vzdělávání v průběhu tohoto týdne před policejním dovolenou pro Thajsko na 10. července.
Manchester United může čelit nové výzvě na poli příští sezónu, aniž by Alex Ferguson, ale anglické Premier League obří Zdá se, že žádný domácí rovná komerčně s jeho stále se rozšiřující seznam globálních sponzorů.
United, který vyhrál svůj 20. ligový titul v loňském roce, oznámil dohodu s telekomunikační thajské skupiny Kč True Corporation Plc Pondělí – přičemž počet svých sponzorů v blízkosti 40.

EU-Asia