Man U pazīmes jauns Āzijas sponsoru

Tikmēr jaunā United vadītājs Deivids Moyes oficiāli sāka darbu pirmdien pēc aizstājot Ferguson pie stūres.
Ferguson, kurš uzvarēja vairāk nekā 30 trofejām, kas 26 gadu laikā klubā, pensijā pagājušajā sezonā pēc vadošo United ar 13 Premier League titulu.
Skots uzvarēja arī divu Eiropas čempionvienību kausu, pieci FA kausi, četri līgas kausus, vienu Eiropas Kausu ieguvēju kausa izcīņa un vienu FIFA Club World Cup.
Saskaņā ar paziņojumu presei, ko izdevusi klubs, apmēram 70 miljoni cilvēku Taizemē noskatījās United spēles pirmajos septiņos mēnešos pagājušajā sezonā, lai gan klubs neatklāja, cik daudz jaunu sponsorēšanas darījums bija vērts.
Lasīt: Brand United izdzīvos
True Grupa kļūst United oficiālais mobilo partneris un klubs raidorganizācija Taizemei ​​- jaunākais visu darījumu uzņēmējas veiktā Red Devils.
“Apsverot mūsu partneriem, klubs patīk, lai nodrošinātu attiecīgo uzņēmumu akcijas, daudzi no tās pašas īpašības, kas ļāva mums kļūt par pasaulē visvairāk atzīts komandas” United grupas izpilddirektors Ričards Arnolds pastāstīja kluba oficiālajā mājas lapā.
“Taisnība ir uzņēmums, kas pierāda daudzas apbrīnojamo īpašības, pati kreditēšanas drosmi un spēju uzņemties jaunus izaicinājumus kā tās panākumu atslēga.
“Kopš veidojot 1990.gadā tas turpināja augt ar straujajā telekomunikāciju nozarē, lai kļūtu par vienu no labākajiem savā teritorijā, lepni būt pirmais, lai aptvertu daudzas jaunas tehnoloģijas.
“Mūsu jaunā partnerība ir iestatīts sekot šim piemēram un nodrošināt mūsu 20 miljonus lojālu un kaislīgi taju sekotāji ar ekskluzīvu saturu un kadrus, tuvinot tās klubu viņi mīl.”
Lasīt: United pildspalvas jaunu multi-miljonu dolāru Aon darījumu
Maijā, United ziņoja par 52.2% pieaugumu sponsorēšanas ieņēmumi pēc nodarbojas ar Japānas sociālā azartspēļu uzņēmums un divi finanšu pakalpojumu firmām Dānijā un Vjetnamā.
Aprīlī, United parakstīja astoņu gadu nodarbojas ar apdrošināšanas kompānijas Aon – gājienu, kas redzēja uzņēmums sponsors kluba Carrington apmācības zemes, kā arī savu mācību komplekts ziņots 23000000 $.
Pagājušajā gadā vien, United palielināja savu vērtību par 42% līdz $ 3170000000, saskaņā ar Forbes biznesa žurnāls.
Moyes, kurš ir devis savu coaching personālu no bijušā kluba Everton, darbosies līdztekus palīgs vadītājs Stīvs kārtas, vārtsargu treneris Chris Woods un pirmās komandas treneris Jimmy Lumsden.
“Esmu strādājis ar Stīvu, Chris un Jimmy vairākus gadus, un es priecājos viņi ir nolēmuši pievienoties man šajā lielā klubā,” Moyes pastāstīja United oficiālajā tīmekļa vietnē.
“Viņi dot lielu īpašības attiecīgajās jomās, un es zinu, ka, piemēram, man, viņi jūt, ka tas ir izaicinājums patika.
Old Trafford klubs tika ievietots Ņujorkas Fondu biržā pagājušā gada augustā, tās amerikāņu īpašnieki, Stiklinieku ģimenes.
Tās ieņēmumi par 2011/12 sezonas pieauga par $ 21.600.000 līdz $ 179,000,000 – novietojot to ceļu priekšā saviem vietējiem konkurentiem, neskatoties uz paredzamo bruto parāds $ 560,000,000.
Saskaņā ar pētījumu, nesen pasūtītajā klubs, United globālā fanu bāze dubultojās līdz 659.000.000 cilvēku, no 2007 līdz 2012 ar 325 miljoniem, kas dzīvo Āzijā.
Saskaņā ar Deloite futbola naudas līga ziņojumā 2013, tikai Real Madrid un Barcelona ir vērts vairāk nekā United, bet Chelsea ir tuvākā angļu Challenger.
United dosies uz Āziju nākamajā mēnesī tūre Tālajos Austrumos un Austrālijā ar savu atklāšanas spēle Bangkokā pret Singha Visi Stars – konkurss, kuru True grupa darbosies kā asociētais sponsors.
“Man ir liela ticība, ka kopā mēs varam balstīties uz panākumiem šis klubs ir bauda daudzu gadu garumā.”
Moyes sagaidīs spēlētājus atpakaļ uz mācībām vēlāk šajā nedēļā pirms squad atvaļinājumu Taizemē 10.jūlijā.
Manchester United, var saskarties ar jaunu izaicinājumu uz lauka nākamajā sezonā bez Alekss Fergusons, bet Anglijas premjerlīgas gigants, šķiet, nav nekādu iekšzemes vienāds komerciāli ar tās arvien paplašinot sarakstu pasaules sponsoriem.
United, kas uzvarēja savu 20 līgas titulu pagājušajā gadā, paziņoja par vienošanos ar Taizemes telekomunikāciju grupas True Corporation Plc pirmdiena – sper vairākus sponsorus tuvu 40.

EU-Asia