Man U märke uue Aasia sponsor

Moyes, kes on toonud oma coaching töötajad endine klubi Everton, töötavad koos assistent juht Steve Round, näitas oma oskusi treener Chris Woods ja esimene treener Jimmy Lumsden.
“Olen töötanud Steve, Chris ja Jimmy mitu aastat ja olen rõõmus, nad on otsustanud minuga selles suur klubi,” Moyes ütles United ametlikul kodulehel.
“Nad toovad suurt omadusi oma vastavates valdkondades ja ma tean, et nagu mina, nad tunnevad, et see on väljakutse maik.
“Mul on suur usk, et üheskoos saame toetuda edu see klubi on olnud paljude aastate jooksul.”
Moyes ootab mängijaid tagasi koolitus hiljem sel nädalal enne squad puhkus Tai 10. juulil.
Vastavalt pressiteate välja klubi, umbes 70 miljonit inimest, Tai vaatasin Unitedi mängu esimese seitsme kuuga eelmisel hooajal, kuigi klubi ei avalikustanud, kui palju uus sponsorlepingu oli väärt.
Loe: Brand United jääb ellu
Tõsi Group muutub United ametlik mobile partner ja klubi edastaja Tai – viimane terve hulk tehinguid teostavad Red Devils.
“Kaaludes meie partnerite klubi meeldib, et tagada kõnealuse äriühingu aktsiate paljud samad omadused, mis on võimaldanud meil kasvada maailma kõige tunnustatud meeskond,” Ameerika grupi tegevjuht Richard Arnold rääkis klubi ametlikul kodulehel.
“Tõsi on ettevõte, mis näitas palju tänuväärset omadused, ise krediteerimise julgust ja võimet võtta vastu uusi väljakutseid, sest edu võti.
“Kuna moodustades 1990 ta on jätkuvalt kasvanud koos nopeatempoisessa telekommunikatsioonifirmad saanud üks parimaid oma territooriumil, uhkelt olla esimene omaks palju uusi tehnoloogiaid.
“Meie uus partnerlus on seatud eeskuju ja pakkuda 20000000 truu ja kirglik Tai järgijaid eksklusiivne sisu ja materjali, lähendades neid klubi nad armastavad.”
Selle tulud 2011/12 hooaja kasvas $ 21600000 kuni $ 179,000,000 – pannes selle Edasine oma kodumaiste konkurentidega, vaatamata prognoositud brutovõlg $ 560,000,000.
Uuringu kohaselt hiljuti tellitud klubi, Ameerika globaalse fänn baasi kahekordistus 659000000 inimesed vahel 2007 ja 2012 325 miljonit neist elab Aasias.
Vastavalt Deloite Football Money League aruanne 2013, ainult Real Madrid ja Barcelona on väärt rohkem kui USA, kuid Chelsea on lähim inglise väljakutsuja.
Mais United teatas 52,2% kasvu sponsorlus tulud pärast tegeleb jaapani sotsiaalne mängimine firma ja kaks finantsteenuste ettevõtted Taanis ja Vietnam.
Aprillis United sõlmis kaheksa-aastase lepingu kindlustusfirma Aon – sammudest, mis nägi firma sponsor klubi Carrington harjutusväljak samuti oma koolitus komplekt teatas $ 23.000.000.
Old Trafford klubi pandi New York Stock Exchange eelmise aasta augustis oma American omanikud, Glazer pere.
Ameerika sõidab Aasia järgmisel kuul ringkäik Kaug-Ida ja Austraalia oma avamise mängu Bangkok vastu Singha All Stars – võistlus, mille True Group tegutseb assotsieerunud sponsor.
Read: Moyes märke kuueaastase tegeleda
Vahepeal uue Ameerika juht David Moyes ametlikult alustas esmaspäeval pärast asendades Ferguson tüüri juures.
Ferguson, kes võitis üle 30 trofeed 26 aastat klubis, pensionile eelmisel hooajal pärast juhtiv United 13 Premier League tiitli.
Šotlane võitis ka kaks Euroopa karika, viis FA karika, neli Liiga karika, üks Euroopa Karika Võitjate Karikas ja üks FIFA Club World Cup.
Manchester United võib tekkida uus väljakutse valdkonnas järgmisel hooajal ilma Alex Ferguson kuid English Premier League hiiglane, puudub kodumaise võrdub kaubanduslikult oma laienevat nimekirja ülemaailmne sponsoreid.
United, kes võitis oma 20. meistritiitli eelmisel aastal, teatas tegeleda Thai telekommunikatsiooni kontserni True Corporation Plc esmaspäev – võttes selle arvu sponsoreid ligi 40.

EU-Asia