Man U işaretleri yeni Asya sponsor

Önceki kulüp Everton kendi koçluk personel getirdi Moyes, antrenör Chris Woods ve ilk takımı teknik direktörü Jimmy Lumsden kaleci, Müdür Yardımcısı Steve Round birlikte çalışacaktır.
“Ben birkaç yıl için Steve, Chris ve Jimmy ile çalıştım ve ben bu büyük kulüpte bana katılmaya karar verdik mutluyum,” Moyes Birleşik resmi web sitesi söyledi.
“Onlar kendi alanlarında büyük nitelikleri getirmek ve benim gibi, bu zevk için bir meydan okuma olduğunu hissediyorum, biliyorum.
“Ben birlikte, biz bu kulüp uzun yıllar boyunca gördü başarısı üzerine inşa edebilirsiniz büyük inanç var.”
Moyes 10 Temmuz Tayland için kadroya ayrılmadan önce bu hafta eğitime geri oyuncuları ağırlayacak.
Kulüp tarafından yayınlanan bir basın açıklamasına göre, Tayland yaklaşık 70 milyon kişi Kulübün yeni sponsorluk anlaşması değdi ne kadar bilgi vermedi ama, geçen sezon ilk yedi ayında United’ın oyun izledim.
Okuyun: Marka Birleşik yaşayacak
Kırmızı Şeytanlar tarafından yürütülen fırsatlar bir bütün ana en son – Gerçek Grup Tayland için Birleşik resmi mobil ortağı ve kulüp yayın olur.
“Ortaklarımızdan göz önüne alındığında, kulüp bize dünyanın en tanınmış takım büyümeye izin var aynı özelliklere birçok söz hisse şirket sağlamak için seviyor,” Birleşik grup müdürü Richard Arnold, kulübün resmi web sitesi söyledi.
“Gerçek kendisini cesaret ve başarının anahtarı olarak yeni zorluklar üzerine almaya yeteneği kredilendirme, çok takdire şayan özellikleri ortaya bir şirkettir.
“1990 yılında oluşturan bu yana gururla birçok yeni teknolojileri benimsemesi ilk olmanın, kendi ülkesinde en iyilerinden biri olmak için hızlı telekomünikasyon sanayi ile büyümeye devam etmiştir.
“Yeni ortaklık davayı takip ve sevdikleri kulüp onları daha yakın getirerek, özel içerik ve görüntüleri ile 20 milyon sadık ve tutkulu Tay takipçileri sağlamak için ayarlanır.”
2011/12 sezonu için şirketin gelirleri 179.000.000 $ için 21.600.000 $ arttı – ötesinde iç rakiplerinin bu şekilde yerleştirerek, 560 milyon dolar tahmini brüt borç rağmen.
Son zamanlarda kulüp tarafından yaptırılan bir araştırmaya göre, Amerika Birleşik küresel hayran kitlesi Asya’da yaşayanların 325 milyon ile 2007 ve 2012 yılları arasında 659 milyon kişiye iki katına çıktı.
Chelsea en yakın İngilizce rakibi ise 2013 Deloite Futbol Para Ligi raporuna göre, sadece Real Madrid ve Barcelona, ​​daha Birleşik fazla değer.
Mayıs ayında, Amerika Birleşik bir Japon sosyal oyun şirketi ve Danimarka ve Vietnam’da iki finansal hizmetler firmalar ile fırsatlar ardından sponsorluk gelirlerinde% 52.2 artış bildirdi.
Nisan ayında, Amerika Birleşik sigorta şirketi Aon ile sekiz yıllık bir anlaşma imzaladı – bir rapor milyon 23 $ için firmanın sponsor kulübün Carrington eğitim alanı yanı sıra eğitim seti gördüm bir hareket.
Old Trafford Kulübün Amerikalı sahipleri, Glazer ailesi tarafından geçen Ağustos New York Borsası yerleştirildi.
Gerçek Grup bir ortak sponsoru olarak rol alacağı için bir yarışma – Birleşik Singha All Stars karşı Bangkok açılış oyun ile Uzak Doğu ve Avustralya bir tur için önümüzdeki ay Asya’ya gidecek.
Okuma: Moyes işaretler altı yıllık anlaşma
Bu arada yeni United Teknik Direktörü David Moyes resmen dümen Ferguson değiştirdikten sonra Pazartesi günü çalışmaya başladı.
Kulüpte 26 yıl içinde 30 kupa kazandı Ferguson, bir 13. Premier Lig şampiyonluğu için Amerika Birleşik lideri olduktan sonra geçen sezon emekli oldu.
Scot ayrıca iki Avrupa Kupaları, beş FA Kupası, dört Lig Kupası, bir Avrupa Kupa Galipleri Kupası ve bir FIFA Dünya Kulüpler Kupası kazandı.
Manchester United Alex Ferguson olmadan alanında gelecek sezon yeni bir mücadeleyle karşı karşıya olabilir ama İngiltere Premier Lig devi herhangi bir iç küresel sponsorların, sürekli genişleyen listesi ile ticari olarak eşit gibi görünüyor.
Geçen yıl 20. lig şampiyonu United, Pazartesi Thai telekomünikasyon grubu Gerçek Corporation Plc ile bir anlaşma duyurdu – 40 yakın sponsor sayısını alarak.

EU-Asia