Malaizija pensijų fondas praleisti milijonų eurų į vokiečių

Į EPF “žingsnis diversifikuoti savo investicijas ir užtikrinti didesnes išmokas ateina kaip Malaizijos vyriausybė auga susirūpinęs jos piliečiai ne taupyti pakankamai jų išėjimo į pensiją, 70 proc pensininkų alinantis savo EPF lėšų per 10 metus nuo išėjimo iš darbo jėgą.
Vyriausybė pernai įsteigė savanorišką pensijų fondą papildyti EPF ir teikti didesnę investicijų grąžą, bet finansinių paskatų ir menko sąmoningumo stoka lėmė silpna pradžia Asmeninis pensijų sistema (PRS).
Jis turėjo sukaupusi 100 mln ringitas (31.000.000 $) į turtą birželio, gerokai atsilikusi nuo Vertybinių popierių komisijos tikslą jį surengti 30900000000 ringitas į turtą po dešimtmetį.
EPF bus išplėsti esamą partnerystę su Australijos Goodman Group Pty Ltd pradėti visa 250 milijonų eurų ($ 330,000,000) fondą pirkti septynis pramonės savybes Vokietijos miestuose Berlyne, Miunchene ir Frankfurte, sakė šaltiniai.
Pensijų fondas bus išleisti dar 250 milijonus eurų pirkti svarbiausias biurų Paryžiuje ir pasinaudoti aukšto nuomos pajamingumas ten, sakė vienas iš šaltinių, kuris paprašė negalima nustatyti, nes jis nebuvo įgaliotas kalbėti su žiniasklaida. New York City savybės taip pat aktyviai tikslingai, sakė šaltinis.
Paklausa pramoninių nekilnojamojo turto Pompėja tarp pasaulio investuotojams, nes gana didelis derlius pasiūla palyginti į obligacijų rinką arba biurų ir parduotuvių. Sparčiai augant mažmeninę prekybą internetu taip pat padėjo įdėti į dėmesio sektorių kaip mažmenininkams ir platintojams vis priklausomos nuo mažų ir didelių sandėlių.
“EPF buvo žiūrėti Europos rinkoje per pastaruosius trejus metus”, sakė šaltinis “Reuters”. “Jie supirko Londone savybes ir yra susipažinę su įstatymais. Taigi natūralus pasirinkimas yra gauti į Europą pati. Tuo pačiu metu, New York City yra tikrai ant jos trofėjus savybių radaras.”
Spręsti paminės EPF pirmasis įsiveržimas į euro zoną.
EPF pareigūnas penktadienį sakė: “Tai mūsų politika neatskleisti savo verslo strategiją, visuomenei ir nekomentuoti spekuliacinio naujienas.”
Goodman Vokietijoje atsisakė komentuoti.
Ėjimas į EUROPOJE
Mohamad Nasir Ab Latif, kad EPF pavaduotojas vyriausiasis vykdantysis pareigūnas investicijoms, sakė “Reuters” interviu šį mėnesį, kad fondas buvo “arti kažką ten Europoje.”
“Laikui bėgant jūs turite iš tikrųjų diversifikuoti ne Malaizija, ir mes iš tikrųjų yra gana protingas, eikite už Malaizija prasmingai šešių, prieš septynerius metus”, sakė jis į liepos 9 interviu.
EPF sukūrė milžinišką karo krūtinės dėka privalomų įnašų sumą apie ketvirtį Malaysians atlyginimai mokami darbuotojų ir jų darbdavių kiekvieną mėnesį. Ji išmokėta iš 6,15 proc dividendus pernai – 13 metų didžiausias.
EPF-Goodman sandoris galėtų būti daugelyje kaklaraištis langų eilutę orientuota į pramoninę nuosavybę Europoje vėliau įskaitant tarp PROLOGIS (NYSE: PLD – naujienos) įmonės ir Norvegijos valstybės turto fondas, tarp SEGRO (Kitos biržos rizikos: SEGXF – žinios) ir Kanados pensijų fondui, Brookfield įsigijimas Gazeley.
JAV privataus kapitalo milžinė “Blackstone” (NYSE: BX – naujienos) taip pat bet labai priklauso nuo sektoriaus ir greitai tapo viena iš didžiausių Europos pramoninės nuosavybės.
EPF skyrė mažiausiai £ 565,000,000 ($ 858,000,000) Didžiojoje Britanijoje, taip pat 20 procentų akcijų į $ 12000000000 pertvarkymo Londono Battersea elektrinės, kuri buvo iškilmingai Malaizijos premjero Najib Razak šį mėnesį.
Fondas siekia panaikinti užsienio investicijas iki 23 procentų viso turto nuo 18 proc dabar per dvejus metus. Tuo tarpu 70 proc Singapūras nepriklausomų turto fondų Temasek ųjų S $ 215.000.000.000 ($ 170.000.000.000) portfelio buvo investuota užsienyje galutinio 2012 m duomenimis.
Šiuo metu 5 procentai EPF investicijų yra nukreipiama į nekilnojamąjį turtą, taip pat Australijoje ir Didžiojoje Britanijoje, iš kurių apie 35 proc akcijų ir 55 proc obligacijas.
GERESNĖS PAJAMINGUMAS
EPF pradžių pažvelgė perkant pramoninės zonos Birmingeme JK Midlands bet rasti geresnių derlių Vokietijoje nuo 7 iki 9 procentų, antrasis šaltinis sakė naujienų agentūrai “Reuters.
Vidutinis pelningumas už geriausią pramonės nekilnojamojo turto Vakarų Europoje stende 7,6 procento, palyginti su 5,4 proc biurams ir 4,8 procentų parduotuvių, sakė nuosavybė konsultantas CBRE. Dešimt metų Vokietijos obligacijų pajamingumas yra apie 1,6 proc, pagal “Thomson Reuters” duomenimis.
Vokietijos pramonės žemė yra palyginamų sričių kainą Malaizijoje, kur spekuliacijos nulemtos kainos smarkiai trečia, sakė Stewart Labrooy, vyriausiasis kryptis-REIT vadybininkai, nekilnojamojo turto investicijų pasitikėjimas Kuala Lumpur.
Malaizijos valstybinė pensija fondas investuos pusę milijardo eurų ($ 660,000,000) pramoninės nuosavybės Vokietijoje ir biurų Prancūzijoje, pasak šaltinių susipažinę su pasiūlymų, signalizacijos augantį apetitą aukšto pajamingumo nuosavybės turto pagrindiniai Europos ekonomika rodo atsigavimo ženklus .
Darbuotojų taupymo fondas (EPF), Pasaulio šešta pagal dydį pensijų baseinas su maždaug $ 160.000.000.000 į turtą, buvo plečia savo užsienio portfelį, nes juo siekiama išlaikyti aukštus dividendus Malaizijos taupančiųjų į ribotų galimybių susidurti mažos Pietryčių Azijos tautos .

EU-Asia