Lielbritānijas ekonomikas redzējis divkāršojies izaugsmes tempu otrajā ceturksnī

Nākotne izskatās labāk par britu ražotāju, kā arī ar pasūtījumiem grāmatām jūlijā pie viņu spēcīgākā līdz šim šajā gadā, saskaņā ar ilgstošais aptaujā, ko Lielbritānijas Rūpniecības konfederācijas.
ONS Tautas provizoriskie aprēķini IKP ir viens pirmo reizi izdota Eiropas Savienībā, un ir daļēji balstīta uz aprēķinātajiem datiem. Lielākoties tie ir pārskatītas un par 0,1 procentu punktiem augšu vai uz leju līdz brīdim, kad otrā pārskatīšana tiek publicēts divus mēnešus vēlāk, bet lielāki pārceļas nav nekas neparasts.
Tas būtu divreiz pieauguma temps gada pirmajos trijos mēnešos. Uz Lielbritānijas ekonomikas atdzimšana kontrastē ar pārējo Eiropu, kur daudzas valstis cīnās, lai augt, vai ir iestrēdzis lejupslīdi.
Jauns Bank of England galvenais Mark Carney būs laipni pazīmes, ka Lielbritānijas ekonomika ir mala tuvāk tam, ko viņš sauc par “aizbēgt ātrumu”, vai ilgtspējīgu izaugsmi.
Bet viņš joprojām ir iespējams spriest, ka tai ir nepieciešama papildu palīdzība, lai saņemtu tur, jo īpaši ar valsts galvenajiem tirdzniecības partneriem euro zonā šādā vāja forma.
Oficiālā statistika, kas aptver tikai daļu no laika, ir viendabīga, ar plaši plakanu rūpniecības un būvniecības izlaidi un spēcīgāku pakalpojumu sektorā.
Optimistisks kompānijas jaunumi šonedēļ ir pastiprinājis iespaidu ekonomikas uz laboties.
Krogs ķēdes JD Wetherspoon teica, ka būtu jāpaātrina jaunu kroga atveres nākamajā gadā, palīdzēja ar labāku noskaņojumu klientu vidū, bet attīstītājs Britu Zeme ir ieguldījusi £ 512,000,000 nekustamā īpašuma iegādi kopš aprīļa.
Saskaņā Carney Banka ir plaši sāks sniegt detalizētus norādījumus no nākamā mēneša, cik ilgi procentu likmes paliks zemas, cenšoties, lai mudinātu patērētājus tērēt un uzņēmumi aizņemties un ieguldīt.
Daži analītiķi domāja izaugsme gada otrajā ceturksnī varētu būt tikpat spēcīga kā 0,8 procentiem pēc virknes lielais aptauju nesen, piemēram, aptaujas par iepirkumu menedžeri.
Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pieauguma temps gadā būs pieaudzis līdz 1,4 procentiem no 0,3 procentiem gada pirmajā ceturksnī. Tas būtu ātrākais pieaugums kopš 2011.gada sākuma.
“Mēs prognozē, ka visi četri pamatmērķi tautsaimniecības nozares – pakalpojumi, rūpniecība, būvniecība un lauksaimniecība – paplašināta laikā Q2, kas būtu pirmā reize, kad tas ir noticis kopš 2010.gada 3.ceturksnī,” sacīja ekonomisti pie INVESTEC.
Patērētāji, galvenais dzinējs no Lielbritānijas ekonomiku, ir perking pārāk Tie ir optimistiskāki par ekonomikas, nekā jebkurā laikā kopš 2010.gada aprīlī. Ko mēra ar jaunu patērētāju konfidences indeksu, ko tirgus pētnieki YouGov un par Ekonomikas un biznesa pētījumu centrs.
Lielbritānijas ekonomika iespējams paplašināts ātrāk otrajā ceturksnī nekā pirmais, palīdzēja ar pieaugošo uzticību patērētāju vidū, kā arī pazīmes, ka uzņēmumi ir gatavi aizņemties un tērēt vairāk.
Oficiālā statistika dēļ, kas pie 0930 BST ceturtdien, ir paredzams, lai pierādītu, ka pieaugums bija 0,6 procentiem no aprīļa līdz jūnijam periodā, salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni, saskaņā ar Reuters aptauju ekonomistu.

EU-Asia