Krājumi atpakaļ pie rekordaugstu vērtību

Savukārt, reģionālajām bankām, kas parasti gūst labumu no augstākām likmēm, nonāca zem spiediena. Akcijas Reģionu Financial Corporation (RF, Fortune 500), Comerica (CMA), KeyCorp (KEY, Fortune 500) un SunTrust Banks (STI, Fortune 500), samazinājās no 1,5% līdz 3%.
Ceturkšņa rezultāti nāk klajā piektdien no mega-banku JPMorgan (JPM, Fortune 500) un Wells Fargo (WFC, Fortune 500).
Kopumā, peļņa uzņēmumiem S & P 500 ir sagaidāms, ka pieaugs par 0,8%, salīdzinot ar pagājušo gadu, saskaņā ar FactSet.
Investori bija spooked maijā, kad Bernanke ierosināja Fed varētu sākt mēroga atpakaļ savu 85000000000 $-per-mēnešu obligāciju pirkšanas programma šogad. Bet top centrālās bankas, tostarp priekšsēdētāja, ir veikušas lielas sāpes, lai pārliecinātu investorus, ka sašaurinās būs atkarīga no nepārtrauktu uzlabojumu ekonomikā.
“Skaidrs, ka tirgus ir sagremota, ka pārmaiņas Fed politikas un saprotot, ka tas nav ļoti krasas pārmaiņas vispār,” teica Henks Smits, galvenais investīciju virsnieks Haverford Trust. “Un, ja tas notiek,” viņš turpināja, maiņu “varētu būt laba lieta, jo tas nozīmē lielāku uzticību ekonomikai, vismaz no Federal Reserve.”
Līdzīgie: Krājumi ir uz augšu, un alkatība ir atpakaļ
Bull joprojām ir kājas: Smits sacīja, ka peļņa atspoguļo uzlabojums noskaņojumā, jo investori turpina redzēt visus lejupslīde krājumu kā iespēju iegādāties. Viņš teica, ka Eiropā recesija un palēninot izaugsme valstīs ar strauji augošu ekonomiku padara ASV tirgus īpaši pievilcīgi, lai gan zem vidējā atgūšanu.
Raugoties nākotnē, Smits cer svārstīgums saglabāsies augsts, jo laiku jebkuras Fed rīcību joprojām ir neskaidra. Bet viņš teica tirgus varētu vēl palielināties papildu 5% līdz 7%, ko beigās.
“Jebkura atkāpšanās, vai pat korekcija, būtu atzinīgi investoriem,” viņš teica. “Ir naudas ton gaida to.”
Related: Citadel: akciju tirgus ir drošāka nekā jebkad agrāk
Eiropas tirgi noslēdza augstāka, un lielākie Āzijas tirgos noslēdzās ar peļņu.
Japānas etalons Nikkei indekss pārcēlās 0,4% lielāks pēc tam, kad valsts centrālā banka paziņoja, ka tā turpinās paplašināt savu bilanci. Jones teica, ka komentāri no Japānas centrālās bankas ir palīdzējušas boja starptautiskos tirgos.
AMD (AMD, Fortune 500), akcijas pieauga par 11% pēc tam, kad Bank of America analītiķu modernizēta uzņēmuma akciju. Citas tehnoloģiju uzņēmumu akcijas hit svaigu rekordaugstu līmeni, tostarp Google (GOOG, Fortune 500) un Amazon (AMZN, Fortune 500).
Bernanke komentārus par saglabājot zemas procentu likmes veicināja Homebuilders “stocks.DR Horton (DHI), Lennar (LEN) un Toll Brothers (TOL) ieguva no 6% līdz 9%. Atsevišķi, 30 gadu hipotēku likmes pieauga līdz savu augstāko līmeni gandrīz divu gadu laikā, saskaņā ar hipotēku finansēšanas kompānijas Freddie Mac.
Kas pārvietojas: Microsoft (MSFT, Fortune 500), paziņoja plaši anticipatedreorganization par to saimniecisko darbību, ieskaitot shakeup augsta līmeņa vadītājiem, saskaņā ar dažādiem ziņojumiem.
Akcijas Yum! Brands (YUM, Fortune 500), uzrādītā peļņa ka pārspēt cerības, bet rūpes par KFC īpašnieka izaugsme Ķīnā uzstāja Yum Brands “krājumu zemāks.
ASV krājumi pieauga atpakaļ rekordīsā teritorijā ceturtdien, jo investori atzinīgi komentārus no Federālo rezervju priekšsēdētājs Bens Bernanke.
Dow Jones Industrial Average pulcējās gandrīz 170 punktiem jeb 1,1%, līdz beidzas rekordlielu 15460, laužot savu iepriekšējo rekordu, kas maijs 28.
S & P 500 pieauga vairāk nekā par 1,3% līdz 1,675 – arī papildināšanas tās var reģistrēt. Nasdaqjumped 1,6% līdz beigām sasniedzis augstāko līmeni kopš 2000.gada septembrī.
Klikšķiniet šeit, lai iegūtu datus par obligācijām, precēm, valūtām un pasaules tirgos
Bernanke tirgus: Ieguvumi nāca pēc Bernanke teica vēlu trešdiena, ka monetārā politika joprojām ir “ļoti labvēlīga” tuvākajā nākotnē.
ASV ekonomikas ziņām par amerikāņu pieteikuma par pirmo reizi bezdarbnieka pabalstu skaits palielinājās līdz divu mēnešu augstāko līmeni, saskaņā ar valdības iknedēļas ziņojumā. Bet ekonomisti tika ātri suka off pieaugumu, kā rezultātā attiecībā uz gaistošu skaits, crunching, nevis atturētu zīmi par ekonomiku.

EU-Asia