Kodėl “Airbus” dominuos Paris Air

Bombardier turės būti turinio kalbame apie bandymus pirmaujančių iki pirmojo skrydžio, atskleisti nenustatyta kliento identifikuoti (galbūt Odyssey Airlines “, pagrįstos vykdomąja savo slydimo ties pramonės sektoriaus atveju kalba) ir galbūt keletą nedidelių užsakymų skelbimai.
Taigi, su visos šios veiklos, manevravimą ir poza, kurie “laimėti” Paryžiaus airshow?
A350 XWB užsakovas – naujas, Composite varžovų Boeing 787 ir senėjimo 777 – yra plačiai tikimasi padaryti viadukas šių metų renginį.
Kai kas net ir iš garbinti apžvalga išmintis, kaip A350 turės kelis bandomuosius skrydžius po savo sparnu, kad tuo momentu.
“Boeing” nebus palikti visus savo pizzazz namuose.
Oficiali programa pradėti jo 787-10 Tikimasi, (nors “Boeing nebus oficialiai pasakyti) ir daugybė užsakymų tikimasi, kad kartu su skelbimu.
“Singapore Airlines jau sakė ji imsis 30 lėktuvai.
“British Airways” taip pat daroma prielaida, kad pradėti klientas.
“Boeing” taip pat tikimasi paskelbti keletą klientų, kurie prisiregistravę “įsipareigojimų” už 777X, nors programa pradžia laikoma tikėtina Dubajaus Airshow pašymėti 17-21 lapkritis.
Emirates Airlines (įsikūrusi Dubajuje) Daroma prielaida, kad pradėti klientas daugiau kaip 100 naujos redakcijos garbinga lėktuvo.
Taigi, su dviejų naujų lėktuvų programų ir šimtus užsakymų ir įsipareigojimus tikimasi “,” Boeing galbūt galėtų “laimėti” šių metų šou.
Tačiau filmuota medžiaga ir nuotraukos iš A350 garbinti apžvalga bus sunku “Boeing įveikti su menininko tinkas ir garso įkandimų.
Kaip mes keliaujame 10 metų nuo dabar?
Kiti konkurentai
“Embraer”, kuri leidžia populiarus El Jet su 70-122 sėdynės rinkoje, tikimasi oficialiai pradėti savo naujo varikliais dizainą E-175/190/195. (170 ant savo išeitį.)
Modernizuotos El-Jet skambės naujas sparnus, naujos sistemos, nukreiptos turbo ventiliatoriaus varikliai pagal Pratt & Whitney ir patalpa papildomų aštuonių iki 12 keleivių.
“Embraer buvo dedame į liniją iki kietų užsakymus pranešti ne šou.
Bombardier “, kita vertus, nėra tradiciškai padaryti gerai oro eismą; veiklumas.
Užsakymai savo CSeries buvo nedaug ir jei tarp į šių sąlygų, iš dalies dėl to, Kanados vertybinių popierių įstatymai reikalauja pranešimus per 24 valandas nuo net ketinimų pasirašymo, todėl beveik neįmanoma Bombardier burtis pranešimai.
Pirmasis skrydis iš CSeries beveik neabejotinai praleisti airshow, tačiau tikimasi kitą savaitę.
Leahy sumažėjo neseniai interviu prognozuoti kiek užsakymų jis jums turi pranešti tuo Airshow, bet praleisti Airbus inovacijų Days tarptautinės žiniasklaidos informuoja birželio 5 ir 6 – neįprastas Nebuvimas – eiti gaublys-ristūnų už užsakymus laikas parodyti.
Jis tikimasi paskelbti šimtus.

EU-Asia