Ko tikėtis Apple WWDC

Būta apie galimą naują iPad rumblings. Ji buvo šiek tiek daugiau nei septynis mėnesius nuo iPad Mini buvo pristatytas, nors ir tik keturis mėnesius, nes “Apple” pasiūlė 128GB versiją savo didesnių kolega. Taigi, naujasis modelis bus siurprizas.
Tačiau jos atidarymo keynote beveik visada daro naujienas. Konferencijoje buvo pradėti padas dviejų telefonų (iPhone 3GS 2009 ir “iPhone” 4 2010 m) ir keletas naujų arba atnaujinti, Mac.
Šiais metais buvęs atrodo mažai tikėtina. Pastarasis? Gal ne tiek daug.
Ventiliatoriai, reikalaujančius tam tikrą jaudulį, nes “Apple” nebuvo įvestas svarbų naują produktą, nes iPad Mini pernai spalį. Ir su augančios konkurencijos iš tokių konkurentų kaip “Amazon” ir “Samsung”, visada yra tikimybė, kad slaptos žmonės iš Cupertino yra virimo kažką didelis.
Atrodo, tik laiko klausimas, kada Apple nepaprastai į vis intensyviau transliacijos-muzikos rinkoje vadovaujama Pandora, Spotify ir kt.
“Apple” buvo padaryti sandorius su įrašų, pavyzdžiui, Universal Music “ir” Warner Music Group, kuri leistų jiems srautas dainų vartotojams kaip dalis nemokama arba mokama-prenumeruojama paslauga.
Stebėtojai tikisi, tokia platforma, kurį būtų galima pavadinti iRadio, egzistuotų be iTunes, Apple skaitmeninės žiniasklaidos paslaugų, ir sutelkti dėmesį į mobiliųjų įrenginių.
Longshots
Rengia technologijų tampa didžiulis laukas ir “Apple” tikrai patinka atvėsti kai šilumą pastaruoju metu “Google” stiklo.
Žiūrėti jaučiasi šiek tiek dažniau nei televizoriaus, bet ne daug. Šį rudenį, tik laiko atostogų pirkinių, atrodo labiau tikėtina išleidimo data vienos arba abiejų. Ir gana galbūt naujo iPhone.
Žinoma, yra realūs lūkesčiai. Tada yra tikrai įdomus tie.
Vilties spyruoklės amžina, kad fanboy krūtį, todėl nebus tie, numušti viltis didelis, “dar vienas dalykas” siurprizas.
Ir, ei – generalinis direktorius Timas Kuko jau erzino “naujų įdomių produktų kategorijas” šiais metais.
Pasak stebėtojų, “Apple” televizorius jau netrukus bus išleistas jau metus ribos. (Ekspertai tiesiog įsitikinkite, bendrovė ketina plėsti savo televizorių. Galiausiai.)
Šiek tiek daugiau nei prieš metus, ten buvo Keista specifinis “Best Buy” surveyasking lojalius klientus apie “koncepcijos” Apple TV “. Atrodo per daug realus dalykas, kad niekada neįvyks. Bet ar tai atsitiks kitą savaitę? Mažai tikėtina.
Prisijungimas mitinis “iTV” yra “Apple” laikrodis – kitų produktų visi yra tikrai ateina, nepaisant “Apple pasakęs, nėra tokio dalyko.
Visi tech pasaulio akys bus Apple pirmadienį, kai Kompiuterija milžinė 24-oji metinė Pasaulyje Developers “konferencijoje prasideda San Franciske.
Kaip nurodo jos pavadinimas rodo, Weeklong rinkimas leidžia Apple priimančiosios pristatymus ir seminarus žmonių, kurie užsidirbti pragyvenimui rašyti programas ir kitą programinę įrangą gali naudoti savo produktus.

EU-Asia