Klassi 2013, külm dušš

McCullough usub, et suur osa tänapäeva noored on “hellitatud, cosseted, doted peale, barettidega, mull-pakitud” ja kaitstud reaalsus. Ta rääkis lõpetajatele: “Roni mäe mitte istutada oma lipu all, kuid omaks väljakutse, naudi õhku ja vaata vaade. Ronida, nii et saate näha maailma, mitte nii maailma näen sind.”
‘Ve olnud privileeg pakkuda algust aadress ülikoolis Kesk California, ja ma loodan, et ühel päeval anda teisele. Tegelikult ma juba tean, mida ma tahan öelda.

Eelmisel aastal Wellesley Keskkooli Massachusetts, David McCullough Jr inglise õpetaja koolis ja poeg Pulitzeri auhinna võitnud ajaloolane David McCullough andis alustamise aadress. Ta koputas ta välja park ja tema sõnad kaugele liikunud. Mida ta öelda, Ameerikas oli meeleheitlik kuulda.

Mitte mina. Ma pigem öelda meie tulevased juhid, mida nad vajavad, et kuulda. Siin on 10 provokatiivne nõuannet, et selle aasta klassi kolledži ja ülikooli lõpetanud oleks mõistlik südamesse võtma:
1) Ära kunagi unusta, et hoolimata sellest, mida ühiskond on teile rääkinud, et sa pole eriline, sest McCullough ütles tema lõpetamise kõne. Maailm ei pöörle sinu ümber. Ja sa ei tohi tunda õigus midagi. Keegi on parem kui sina, aga sa ei ole parem kui keegi teine. Kohtle kõiki austusega, kui sind koheldakse ühtemoodi.
2) järgima oma kirge, kuid on avatud ideele, et teie kirg võib muutuda ja areneda aastate jooksul nagu te teete. Ärge kartke muuta kurssi ja minna teises suunas. Sa lubatud on teine ​​mõtted, mida sa tahad teha ja kuidas te kavatsete veeta oma elu.
3) Kas teie vanemad tutvustada end sulle. Intervjuu neid ja salvestada see. Küsi nende elust ja millised lood või lugu nad tahaks jagada oma lapselapsi. Nad andsid sulle elu, nii et vähemalt saate teha, on püüda mõista nende oma. Kui nad on läinud, siis on hea meel teile tegin.
4) Break välja oma mugavuse tsoonist. Tee seda, mida sa kõige rohkem kardad. Vältige mis on lihtne ja etteaimatav. Reisid riigis ja maailmas. Kohtuda uute inimestega ja püüdma näha maailma oma vaatepunktist. Hoia uudishimulik. Küsi küsimusi. Ja mitte kunagi lõpetada õppimine.
5) Neile, kes soovivad, või on võimalik, et abielluda – ja loodetavasti ühel päeval kõik siis – kes te otsustate abielluda läheb pikk tee suunas kindlaks oma edu. See on palju olulisem kui kraadi fancy koolides. Inimesed saavad ka su tuju, või toovad su maha. Vali hästi.
6) Ärge ainult nõustuda rike, kuid tervitan seda. Loodavad seda. Õppida. Treat see väärtuslik õppimise kogemus. Pea meeles, kui sa alati kõike, mida tahad, ja saavutada kõike sa sätestatud, mida teha, siis olete suutnud ikkagi. Kuna olete seadnud oma eesmärgid liiga madal.
7) Küsimus asutus ja vaidlustada oma veendumusi. Hüpata avalik arutelu. Hakka tööle. Demokraatia on osalusdemokraatia sport, sa osaleda, või saad lahti võtta. See ei ole tähtis, mida sa usud. Oluline on, et sa arvasid, et teed seal ja ei selgita, miks sa seda uskuda.
8) Neile, kes te, kes soovivad või suudavad, saavad lapsi, kui seate tõsta neid, anda neile üks asi, mida nad kõige rohkem tahavad: oma aega. Õpetage neile, et olla produktiivne. Kuid mis veel tähtsam, õpetada neid oma eeskujuga, et head inimesed, kes kohtlevad kaasinimestele sõbralikult ja austusega.
9) Nagu te minna läbi elu, ärge kartke on suured ootused oma lastele, teised, ja ise. On hullemaid asju, kui on pettunud, sest keegi ei teinud nagu sa lootsid. Nagu loobunud neile ja ei oodanud palju algusest peale.
10) Lõpuks, mitmeid aastaid, kui lähete oma allaklapitav, teie kõige olulisem saavutus elus ei ole raha, mida teenitakse või edu teile meeldis. Ainuke asi, mis jääb püsima, ja las maailm teab, et sa siin esimese koha, on mõju sul on teised inimesed. Tee positiivne.
Nii see on. Võtke see, või jätta. Igaüks naudib mugavalt soe vann. Aga mõnikord, mida nimetatakse, on külm dušš.

Nii et lubage mul seda proovida klassi 2013. Rääkige kolledži õppejõud või personalijuhid või tööandjad. Loe teadusuuringute teha nn millenniumipõlvkond, ja leiad palju tõendeid, et McCullough oli õigel teel. Noored on tänapäeval sageli veetnud oma elu on hellitatud, süüa ja säästnud stress elu kuni ootused. Inimesed tavaliselt neile öelda ainult seda, mida nad tahavad kuulda.

EU-Asia