Klasės 2013, šaltas dušas

McCullough mano, kad šiandienos jaunimas daug yra “lepus, cosseted, geidė, šalmai, burbulas suvynioti” ir apsaugotos nuo realybės. Jis papasakojo absolventams: “Lipti į kalną ne augalų savo vėliava, bet ir priimti iššūkį, mėgautis oro ir štai mano, Lipti, kad galėtumėte pamatyti pasaulį, ne taip pasaulis gali jus matyti.”.
‘Ve turėjo užtikrinant prasidedant adresą privilegija, ne centrinės Kalifornijos universitete, ir tikiuosi, kad kada nors pristatyti kitą. Tiesą sakant, aš jau žinau, ką noriu pasakyti.

Pernai Wellesley High School Masačusetsas, David McCullough Jr, anglų kalbos mokytoja į mokyklą ir iš Pulitzerio premijos laureatas istorikas David McCullough sūnus, davė prasidedant adresą. Jis išjudinti jį iš parko ir jo žodžiai keliavo toli. Ką jis turėjo pasakyti, Amerika buvo beviltiška išgirsti.

Ne man. Aš mieliau papasakoti mūsų ateities lyderius, ko jiems reikia išgirsti. Čia yra 10 provokuojantis vienetų patarimų, kad šiemet klasė kolegijų ir universitetų absolventų būtų protinga imti į širdį:
1) Niekada nepamirškite, kad, nepaisant to, ką visuomenė yra sakęs, jūs ne ypatinga, kaip McCullough sakė savo baigimo kalboje. Pasaulyje nėra sukasi aplink jus. Ir tu neturi jaustis teisę nieko. Niekas geriau už jus, bet jūs ne geriau nei kas kitas. Gydyti visi atžvilgiu, kiek jie gydyti jums taip pat.
2) Sekite savo aistra, bet gali dalyvauti idėja, kad jūsų aistra gali pakeisti ir vystytis per metus, kaip jūs darote. Nebijokite pakeisti kursą ir eiti kita kryptimi. Jūs leidžiama turėti antra mintis apie tai, ką norite daryti, ir kaip jūs ketinate praleisti gyvenimą.
3) Ar jūsų tėvai prisistatyti jums. Interviu juos ir įrašyti. Paklauskite jų, apie savo gyvenimą, ir kokios istorijos ar pamokos jie nori pasidalinti su savo vaikaičiais. Jie davė jums gyvybę, todėl jau galite padaryti, tai bandyti suprasti jų. Kai jie nuėjo, jums bus malonu jums padarė.
4) išeiti iš savo komforto zonos. Ar tai, ką jūs labiausiai bijo. Venkite kas yra paprasta ir nuspėjama. Kelionė į šalį ir pasaulį. Sutik naujų žmonių ir stengtis pamatyti pasaulį iš savo taško. Viešnagės įdomu. Užduoti klausimus. Ir niekada negali sustoti mokytis.
5) Tiems iš jūsų, kurie nori ar gali, susituokti – ir tikiuosi, kad vieną dieną jums visiems bus – kas jūs nusprendėte tuoktis bus pereiti ilgą kelią link nustatant savo sėkmę. Tai daug svarbiau nei laipsnių skaičių nuo išgalvotas mokyklose. Žmonės gali arba pakelti jus, ar atneš jums žemyn. Pasirinkite pat.
6) Ar ne tik priimti nesėkmę, bet sveikiname jį. Tikimės jį. Iš jos mokytis. Gydyti jį kaip vertingą mokymosi patirtį. Atminkite, jei jūs visada gauti viską, ko nori, ir atlikti viską, ką išdėstė daryti, tada jūs nepavyko vistiek. Kadangi jūs nustatyti savo tikslus per mažas.
7) Klausimas institucija ir mesti iššūkį savo įsitikinimus. Pereiti į viešas diskusijas. Saderināties. Demokratija yra dalyvavimo sporto, jums dalyvauti, arba jums imtis kito. Nesvarbu, ką jūs manote. Svarbu tai, kad jūs manėte savo kelią ten ir gali paaiškinti, kodėl jūs tuo patikėti.
8) Tiems, kas jūs, kurie nori, arba gali, turėti vaikų, kai jūs nustatote pakelti juos, suteikti jiems vieną dalyką jie nori labiausiai: savo laiką. Išmokyti juos būti produktyvus. Bet dar svarbiau, išmokyti juos pavyzdžiais, kad būtų geri žmonės, kurie gydyti kolegoms žmonėmis maloniai ir pagarbiai.
9) Kaip jums eiti per gyvenimą, nebijokite, kad daug tikisi iš savo vaikų, kitų, o savimi. Būna ir blogesnių dalykų, nei yra nusivylęs, nes kažkas neatliko kaip tikėjosi. Kaip mesti ant jų, o ne tikėtis daug nuo pat pradžių.
10) Galiausiai, daug metų nuo dabar, kai jūs einate į Jūsų poilsiui, jūsų svarbiausias pasiekimas gyvenime nebus pinigų jūs uždirbote ar sėkmė jums patiko. Vienintelis dalykas, kuris bus ištverti, ir tegul pasaulis žino, jūs čia į pirmąją vietą, yra poveikis jūs turėjote kitų žmonių. Padaryti teigiamas.
Štai ir viskas. Paimkite jį arba palikti jį. Kiekvienas mėgaujasi šilta vonia komfortą. Bet kartais, kas vadinama yra šaltas dušas.

Taigi leiskite man jį išbandyti dėl 2013 klasei. Pasitarkite su kolegijų dėstytojai ar žmogiškųjų išteklių vadovams ir darbdaviams. Skaityti Atlikti tyrimai dėl vadinamosios Tukstantmečio karta, ir jūs rasite daug įrodymų, kad McCullough buvo teisingame kelyje. Jaunimas šiandien dažnai praleido savo gyvenimą yra lepus, aptarnavo ir gailima gyvena iki lūkesčius stresą. Žmonės paprastai papasakoti tik tai, ką jie nori išgirsti.

EU-Asia