Klasei 2013, aukstā duša

McCullough uzskata, ka šodienas jauniešiem daudz ir “lutināti, cosseted, doted pēc, helmeted, burbuļiem iesaiņotus” un pasargāti no realitātes. Viņš teica absolventus: “Kāpt kalnā, ne stādīt savu karogu, bet, lai aptvertu šo izaicinājumu, baudīt gaisu, un redzi viedokli Kāpt tā, lai jūs varētu redzēt pasauli, nevis lai pasaule varētu redzēt.”.

‘Ve bija iespēja nogādāt uzsākšanas adresi, pie centrālajā Kalifornijas universitātē, un es ceru, ka kādu dienu, lai nodrošinātu citu. Patiesībā, es jau zinu, ko es gribu teikt.

Pagājušajā gadā, pēc Wellesley vidusskolas Massachusetts, David McCullough Jr, angļu valodu skolas skolotāja un Pulicera prēmijas laureāta vēsturnieka David McCullough dēls, deva uzsākšanas adresi. Viņš pieklauvēja to ārā no parka, un viņa vārdi devās tālu. Ko viņš bija teikt, Amerika bija izmisīgi dzirdēt.

Ne man. Es labprātāk pateikt mūsu nākotnes līderiem, kas viņiem ir nepieciešams dzirdēt. Šeit ir 10 provokatīvi padomus, ka šogad klases koledžu un universitāšu absolventiem būtu prātīgi ņemt pie sirds:
1) Nekad aizmirst, ka, neskatoties uz to, ko sabiedrība ir teicis jums, jūs ne īpaša, jo McCullough teica savā gradācijas runā. Pasaule nav jārotē ap jums. Un jūs nedrīkstat justies tiesīgs neko. Neviens nav labāks par jums, bet jūs neesat labāk nekā jebkurš cits. Pret visiem ar cieņu, kamēr viņi pret jums tāpat.
2) Sekojiet jūsu kaislība, bet ir atvērta ideju, ka jūsu kaislība varētu mainīties un attīstīties laika gaitā, kā jūs darāt. Nebaidieties mainīt kursu un doties citā virzienā. Jūs esat atļauts būt otrās domas, par to, ko jūs vēlaties darīt un kā jūs plānojat pavadīt savu dzīvi.
3) Vai tavi vecāki iepazīstināt sevi ar jums. Intervēt tos, un ierakstīt to. Jautājiet viņiem par savu dzīvi, un kādi stāsti vai nodarbības viņi gribētu dalīties ar saviem mazbērniem. Viņi deva jums dzīvi, lai vismaz jūs varat darīt, ir mēģināt saprast savējo. Kad viņi aizgāja, jums būs priecīgs jūs.
4) Break no jūsu komforta zonā. Vai to, ko jūs visvairāk baidās. Novērstu to, ko ir viegli un prognozējami. Ceļot valsti un pasauli. Satikt jaunus cilvēkus, un cenšas, lai redzētu pasauli no sava skatu punkta. Stay ziņkārīgs. Uzdot jautājumus. Un nekad pārtraukt mācības.
5) Attiecībā uz tiem no jums, kuri izvēlas, vai ir iespēja, precēties – un, cerams, kādu dienu, jums visiem būs – kas jūs nolemjat, lai precēties iet tālu pret noteiktu jūsu panākumus. Tas ir vairāk svarīgi nekā grādiem no iedomātā skolām. Cilvēki var vai nu pacelt jums uz augšu, vai arī nest uz leju. Izvēlēties labi.
6) Vai ne tikai pieņemt neveiksmes, bet welcome to. Gaidīt to. Mācīties no tā. Uzskatīt to par vērtīgu mācību pieredzi. Atcerieties, ja jūs vienmēr saņemsiet visu, ko vēlaties, un paveikt visu, kas jums noteikt, lai to izdarītu, tad jūs esat nav vienalga. Tā kā jūs esat noteikt jūsu mērķi ir pārāk zems.
7) attiecīgā iestāde un apstrīdēt savu pārliecību. Pārlēkt uz publiskām debatēm. Saderināties. Demokrātija ir līdzdalības sporta veids, jūs piedalīties, vai arī jums izjaukt. Tas nav svarīgi, ko jūs uzskatāt. Svarīgi ir tas, ka tu doma savu ceļu tur, un to var izskaidrot, kāpēc jūs ticiet.
8) Tiem, kas jums, kas izvēlas, vai ir iespēja, kas ir bērni, kad jūs, kas tos palielināt, dot viņiem viena lieta, ko viņi vēlas visvairāk: savu laiku. Iemācīt viņiem būt produktīvs. Bet vēl svarīgāk, mācīt viņiem, ar savu piemēru, lai būtu labi cilvēki, kuri ārstēt līdzcilvēku laipni un ar cieņu.
9) Kā jums iet caur dzīvi, nebaidieties, lai ir lielas cerības uz saviem bērniem, par citiem un par sevi. Ir sliktāk lietas nekā vīlušies, jo kāds nav veikušas, kā jūs cerēts. Kā atmest uz tiem, un nav gaidījis daudz no paša sākuma.
10) Visbeidzot, daudzus gadus no tagad, kad jūs doties uz jūsu atpūtai, jūsu svarīgākais sasniegums dzīvē nebūs naudas jūs nopelnījis, vai veiksme, ka jums patika. Vienīgais, kas būs jācieš, un ļaut pasaulei zināt, ka jums bija šeit, pirmkārt, ir ietekme jums bija uz citiem cilvēkiem. Padariet to pozitīvs.
Viss. Veikt to, vai atstāt to. Ikvienam bauda komfortu siltā vannā. Bet dažreiz, ko sauc par ir aukstu dušu.

Tātad, ļaujiet man mēģināt to ārā no klases 2013. Runājiet ar koledžas profesoru un cilvēkresursu vadītājiem un darba devējiem. Lasīt pētījumu darīts tā saukto tūkstoš paaudzes, un jūs atradīsiet daudz pierādījumu tam, ka McCullough bija uz pareizā ceļa. Jaunieši mūsdienās ir bieži pavada savu dzīvi ir coddled, aizrādījums un saudzējuši stresu dzīvo līdz cerības. Cilvēki parasti pateikt viņiem tikai to, ko viņi vēlas dzirdēt.

EU-Asia