Kinija kaltina GSK papirkinėjimą

Nacionalinės plėtros ir reformų komisijos sakė 33 farmacijos kompanijos bus tiriami per kainas, o 27 daugiau veido tyrimai per sąnaudų. “GlaxoSmithKline” yra viena iš bendrovių tikslinių kartu su Astellas (ALPMF) ir Sandoz.
Drugmakers patiria spaudimą mažinti išlaidas Kiniją, kaip šalies gyventojai sensta, tendencija, kad tempia šalies medicinos sistema ir priežiūros paslaugos.
– CNN Xueqiao MA ir CNNMoney Mark Thompson prisidėjo prie šiame straipsnyje.
“Kyšininkavimas ir korupcija neturi mūsų verslo vieta”, atstovas spaudai sakė. “Mes nuolat stebėti savo verslą užtikrinti, kad jie atitinka mūsų griežtus atitikties procedūras – mes padarėme tai Kinijoje ir nerado jokių kyšininkavimo ir korupcijos gydytojų ar vyriausybės pareigūnai įrodymus.”
Susiję istorija: Kinija zondai kūdikio pieno kainos nustatymas
“Po pradinės apklausos įtariamieji prisipažino į nusikaltimus ir vyksta tyrimas,” saugumo ministerija.
“GlaxoSmithKline” teigė, kad ji negalėjo pateikti pastabų dėl vadovų besigydantys Kinijos valdžios institucijų skaičių ir buvo skubiai ieško daugiau informacijos.
Korupcija yra manoma, būdinga plataus plotus Kinijos pramonės ir suvokia daugelis, kaip verslo šalies išlaidų.
Valdančioji Komunistų partija yra ypač jautri įtarimų kyšininkavimu po kelių aukšto lygio nariai buvo sugauti skandalų pastaraisiais metais.
Susiję istorija: Kinija pradeda tyrimą vaistų kainų
Tai dar nėra aišku, ar “GlaxoSmithKline” įtarimai yra susieta su kainų nustatymo veiklos 60-farmacijos kompanijų paskelbė praėjusią savaitę institucijų zondo.
Kinija pareiškė, kad nusikaltimą GlaxoSmithKline vadovai apėmė mokesčių formas klastojimą siekiant palengvinti kyšių mokėjimą.
Be to, vadovai taip pat įtariama, kad ima kyšius ir dėkingumo iš verslo partnerių.
Kinija apkaltino GlaxoSmithKline iš suorganizuojant kyšininkavimo ir korupcijos kampaniją, kuria siekiama dirbtinai didinant vaistų kainas šalyje.
Kinijos ministerijos Viešojo saugumo padarė įtarimai pareiškime paskelbtas internete ketvirtadienį. Farmacijos bendrovė, ji sakė, buvo papirko vyriausybės pareigūnai, medicinos asociacijos, ligoninių ir gydytojų kai Kinijos didžiųjų miestų, įskaitant Changsha, Šanchajuje ir Zhengzhou.
“GlaxoSmithKline” (GSK) sakė, kad tai buvo apie įtarimus ir būtų visapusiškai bendradarbiauti su tyrimą.

EU-Asia