Ķīnas centrālās bankas vadītājs saka lai uzlabotu finansējumu mazajiem uzņēmumiem

Vienmērīga veicināšana procentu likmju reforma uzlabos arī spēju mazajiem uzņēmumiem piekļūt kapitālam, viņš rakstīja.
Centrālā banka arī veicināt mazo finanšu uzņēmumiem, kas spēj piedāvāt vairāk izveicīgs atbalstu mazajiem uzņēmumiem, un veicināt privātā kapitāla un riska kapitāla uzņēmumiem, lai palīdzētu mazo uzņēmumu.
Zhou komentāri sekot Sērija pasākumus, lai atbalstītu uzņēmumus, jo īpaši mazākiem uzņēmumiem, kas nodarbina desmitiem miljonu.
Šonedēļ vien, valdība ir lūžņos pievienotās vērtības nodokļus mazajiem uzņēmumiem, ir veikusi pasākumus, lai samazinātu birokrātiju attiecībā uz importētājiem un eksportētājiem, vienkāršoti noteikumi attiecībā uz pakalpojumu nozares uzņēmumiem, kuriem nepieciešama ārvalstu valūtu, un teica, ka mazie uzņēmumi varētu ļaut izdot vairāk obligācijas, lai palīdzētu viņiem piesaistīt naudu.
Viņš norādīja, sarežģīta un nestabila iekšzemes un starptautisko ekonomisko situāciju, un lielāka negatīvā ietekme uz Ķīnas ekonomiku.
Šādos apstākļos, “finansiālu atbalstu mazajiem un mikro uzņēmumiem palīdzētu saglabāt stabilu ekonomisko attīstību, veicināt ekonomisko strukturālo pielāgošanu un stiprināt iekšējo dinamiku ekonomisko attīstību.”
Ķīnas līderi strādā, lai ieslēgtu ekonomiku vienā vadīja iekšzemes patēriņš un no koncentrējoties uz ražošanas un eksporta pieprasījums, bet uzdevums ir sarežģīts, jo izaugsme palēninās, un līderi ir bijis grūti pierādīt, ka tie būs atbalstīt ekonomiku, ja nepieciešams.
Zhou uzsvēra nepieciešamību bankām veikt kredītu pieejamu maziem uzņēmumiem un vairāk inovāciju finanšu produktiem un pakalpojumiem, lai ņemtu vērā dažādu mazo uzņēmumu vajadzībām, kā arī par standartizētu kredītu sistēmas attiecībā uz šādiem uzņēmumiem būvniecība.
Ķīnas centrālā banka turpinās darboties piesardzīgu monetāro politiku, lai uzlabotu finanšu vidi mazajiem uzņēmumiem, tās galvenais rakstīja rakstu par piektdien, jaunākais virknē atbalstošiem oficiālo piezīmēm, jo ​​ekonomika palēninās.
Mazie un mikrouzņēmumi ir nozīmīgs spēks ekonomisko un sociālo attīstību, Tautas Bank of China gubernators Zhou Xiaochuan rakstīja raksts publicēts tīmekļa vietnē Oficiālā Tautas Daily laikrakstā.

EU-Asia