Kāpēc Airbus dominēs Paris Air

Bombardier būs saturs runā par testiem, kas noveda pie pirmā lidojuma, atklājot neidentificēta klienta identificēt (iespējams Odyssey Airlines, pamatojoties uz izpildvaras slīdēšanas no mēles ar nozares notikums), un varbūt dažas nelielas kārtas paziņojumus.
Tātad, ar visu šo darbību, manevrēšanas un pozēšanu, kurš būs “uzvarēs” Parīzes Airshow?
A350 XWB – jaunais, kompozītu konkurents uz Boeing 787 un novecošanas 777 – ir plaši paredzēts veikt viaduktu, šī gada pasākuma.
Daži jautājums par pat pārlidojums gudrība, jo A350 būs dažas pārbaudes lidojumus saskaņā ar tās spārnu tajā brīdī.
Boeing neatstās visu savu pizzazz mājās.
Oficiālā programma uzsākt 787-10 tā tiek gaidīts (kaut gan Boeing nebūs oficiāli teikt), un rādītāji rīkojumu ir paredzēts, lai kopā ar paziņojumu.
Singapore Airlines jau teica, ka tas prasīs 30 no lidmašīnas.
British Airways ir arī uzskata, ka sākotnējais klients.
Boeing ir arī paredzams, paziņos vairākiem klientiem, kas ir pierakstījies “saistības” par 777X, lai gan programmas uzsākšana tiek uzskatīts, ka par Dubai Airshow slated par 17-21 novembris.
Emirates Airlines (galvenā mītne atrodas Dubai), ir pieņemts, ka sākotnējais klients tik daudz kā 100 jauno versiju godājams lidmašīnā.
Tādējādi, ar divām jaunām lidmašīnu programmām un simtiem pasūtījumiem un paredzamajām saistībām, Boeing varētu atvest “win” šīgada šovu.
Bet video kadrus un bildes no pārlidojums no A350 būs grūti Boeing pārspēt ar mākslinieku apmetums un skaņas kodumi.
Kā mēs ceļojam 10 gadus no tagad?
Citi konkurenti
Embraer, kas padara tautas E-Jet par 70-122 sēdekļa tirgū, ir paredzams, ka oficiāli uzsākt savu atkārtoti dzinēju dizains E-175/190/195 par. (170 šķiet savā izeju.)
Modernizētas E-Jet būs iespēja jaunus spārnus, jaunas sistēmas, kas vērstas turboreaktīvo dzinēju ar Pratt & Whitney un vēl astoņiem līdz 12 pasažieriem telpa.
Embraer ir strādājuši cītīgi, lai rindā cieto pasūtījumus paziņot pie parādīt.
Bombardier, no otras puses, tas nav tradicionāli darīt labi pie airshows.
Rīkojumi par tās CSeries ir maz un tālu starp šajos pasākumos, daļēji tāpēc, ka Kanādas vērtspapīru likumi pieprasa paziņojumus 24 stundu laikā no līguma parakstīšanas pat nodoma vēstulēm, padarot praktiski neiespējamu Bombardier klastera paziņojumiem.
Pirmais reiss no CSeries gandrīz noteikti garām Airshow, bet paredzams, ka nākamajā nedēļā.
Leahy samazinājās nesen intervijā prognozēt, cik daudz pasūtījumu viņam nāksies paziņot pie Airshow, bet izlaidis Airbus inovācijas dienas starptautiskās mediju brīfings gada 5 un 6 – neparasts prombūtnes laikā – iet globe-rikšotāju pasūtījumiem ar laiks šovam.
Viņš ir paredzams, paziņos simtiem.

EU-Asia