JPMorgan loobuda füüsiliste kaupade

Tööstuse juhid ütlevad, et on olemas kahte tüüpi ostjaid nende suur, kapitalimahukas ettevõtted: erakapitali rühmade nagu Carlyle Group, mis on hiljuti kolinud ruumi ja riiklikud investeerimisfondid niimoodi Katari.
Aga grupp võiks olla ka eesmärk üks mitmest kaupmees kauplejad soovivad kiiresti laieneda metallide ja energiaturgudel.
Freepoint Commodities, eraomandis kaupmees asutas originaal Sempra meeskond, tagasi ostetud metall keskendub äri JPMorgan eelmisel aastal. Šveitsis asuva Vitol ja Mercuria, kaks maailma suurim energia ettevõtjad, on nii laienes metallide eelmisel aastal.
Survet karmim regulatsioon ja suurenevad kapitali taset, JPMorgan ühineb teiste pankade nagu Barclays PLC ja Deutsche Banki taganema, mis tähistab ühe ajastu lõppu, kus investeerimispankade üle maailma tormasid dimensiooni Turukõikumiste ajal kümnendi kestnud hind buum .
Aga JPMorgan on esimene suur mängija väljumiseks füüsiliste kaupade täielikult ja tähelepanu nüüd pöörduda Morgan Stanley ja Goldman Sachs, mis sarnased survet.
Reede teadaannet järgmine nädal tugevat kontrolli Wall Streeti kaup, koos USA seadusandjad kahtluse, kas pangad peaksid oma laod ja torujuhtmeid USA Föderaalreservi vaadates maamärk 2003 otsuse, mis võimaldas kommertspankade kaubelda füüsilise turgudel.
JPMorgan enda ülevaatel, mis algas veebruaris järeldusele, et kasumit äri oli liiga väike, et olla väärt riskid ja kulud suhtlemisele mitmes jurisdiktsioonis, vastavalt üks inimene tunnevad asja.
Kuigi kaupade divisjoni $ 2400000000 aastal teatas tulu eelmisel aastal ületas nende kauaaegne rivaalid Goldman Sachs Group Inc ja Morgan Stanley kombineeritud, mõned on kahelnud oma kasumlikkuse tõttu kulusid näitama tohutu logistiline operatsioon. Üks analüütik hinnanguliselt füüsilise kaubanduse arvele pool või mitu üldist kaupade müügitulu.
Müük võiks aidata JPMorgan tegevjuht Jamie Dimon heastama oma lubadus panna panka tagasi muidugi pärast mitmeid kulukaid ja piinlik kauplemine liigub ja reguleeriv run-ins, sealhulgas võimalikku $ 410.000.000 lahendamise üle väidetava võimu turumanipulatsiooni.
Kuid kindlustada müük ei pruugi olla lihtne. Mitmed teised suured energia kauplemise operatsioone ka ploki ajal, kui kõva uued määrused ja madal volatiilsus on niisutatud huvi kaubaga kauplemine. Rival investeerimispangad on ebatõenäoline kosilased.
Morgan Stanley, kes ütles, et see oli tema halvim kvartal toormega aastakümnete neljandas kvartalis 2012, on püüdnud müüa oma äri, sest eelmisel aastal. Goldman on uurinud loovutama oma metallist laoboksi Metro alates märtsist.
“Kui paar aastat tagasi mõhk sulg (pangad) on laienemas ning rentides kaelamurdev tempo, nüüd kärpimine on selleks päevaks,” ütles George Stein, tegevjuht New York põhinev värbamine firma Kauba Talent LLC.
Uudised toob kaasa ka küsimusi tuleviku Suurbritannias sündinud Masters, kes alustas Internatuur JPMorgan London börsisaalis kaks aastakümmet tagasi. Pärast pikki maha rivaalid ta muutnud JPMorgan kaup käe ülemaailmne Powerhouse vähem kui viis aastat.
JPMorgan pressiesindaja Brian Marchiony ütles pank oli “kaaluda erinevaid tegureid” enne otsustamist väljumiseks äri, “sealhulgas mõju võimalike uute reeglite ja eeskirjadega.”
TAGASIPÖÖRAMI õnn
Teadaanne tuli vaid kolm päeva pärast võimas Senati panganduskomitee kuulnud eksperdid, kes ütles, et metall laod omanikuks Wall Street ja muude kaupade kauplejad moonutavad turgu ja isegi kergitab kulusid alumiiniumpurkide õlle ja limonaadi. Mõned ütlesid, võimaldades neil kaubelda füüsilise turgudel oli risk finantssüsteemile.
“See võib olla hea uudis tarbijatele ja maksumaksjatele,” ütles senaator Sherrod Brown, Senati liige panganduskomitee.
“Pangad peaksid keskenduma tuum pangandusega,” ütles ta.
Justiitsministeerium ja USA Commodity Futures Trading Komisjoni on ka nii alustas sondid metalli ladustamine. Kui JPMorgan ostis firma aastal 2010, Henry Bath laod olid suuruselt teine ​​Londoni Metals Exchange süsteem.
JPMorgan otsus on terav ja ootamatu pöördumise jaoks pank, mis on surunud agressiivselt sektorisse alates 2008, mil ta esimest päritud vastuvõtva võimu kauplemine vara läbi selle omandamine Bear Stearns finantskriisi ajal.
See järgnes omandamine RBS Sempra Commodities 2010, mis võimaldab pangal kiiresti saanud suurim kauba äri Wall Street, mille globaalse jalajälje õli ja üks suurimaid metal kaubanduse lauad. Selle töötajad paisus 600 inimest üle 10 bürood.
Pank esialgu võitlesid siiski integreerida ettevõtlus lot ning mitu kõrgema taseme ettevõtjad vasakule. Samal aastal halb söeturg turgudel kaotanud sadu miljoneid dollareid, mis Masters nimega “rookie viga.”
Aga tundus, et on leidnud oma alusele eelmisel aastal, kindlustades uued pakkumised ja tingitud väljarännet talent.
Oma lühikese tipp, JPMorgan üleilmsete toormehindade operatsiooni peetakse suurimaks on Wall Street, esitades toornafta suurima rafineerimistehase idarannikul ja kellel piisavalt elektrit lepingute võimule Indiana 2,8 miljonit kodu. See oli üks 10 suurima USA maagaasi ettevõtjad.
Tõusulaine tundus keerata sel aastal.
Juba surve Washingtonis pärast selle $ 6200000000 “London Whale” kahjum derivaadid kaupleb mullu märtsis ta sai teada, et USA Federal Energy Regulatory Commission valmistus laadida oma võimu kauplejatele manipuleerides turgudel Midwest ja California.
Pank on alates vähendanud tagasi oma võimu äri ja müüa poole oma võimu kauplemise lepinguid, Reuters teatas varem sel nädalal. Varem sel kuul tema kauaaegne ülemaailmne nafta kauplemise juht Jeff Fräse lahkus pangast.
TOUGH SALE
Otsus kolima toorainete kaubandus tegemist kuud pärast Dimon lubanud lahendada mitu valitsuse uurimise ja probleemide lahendamiseks, et seadusandjad on leidnud.
Siiski saan hea raha kauba äri võib olla raske, kui turg on juba täis.
Morgan Stanley, silmitsi veelgi karmimate regulatiivsete surve üle selle tohutu õli rajoonis on püüdnud müüa oma tooteid jaotus edutult, sest eelmisel aastal. Ta võib õppida septembriks kas Föderaalreserv võimaldab tal hoida oma äri, sealhulgas logistika üksus TransMontaigne.
Hetco füüsilist kauplemise pood pool kuulub Hess Corp, on ka keset mida müüakse Hess on osadeks. Ja energia lot of Omaha, Nebraska põhinev Gavilon võib olla ka müügiks pärast Marubeni Corp välistada selle ülevõtmisest terad kaupleja sel aastal.
Big pangad võtavad sovittelevampi hoiak üldiselt regulaatoritega kes jätkuvalt kehtestada uued eeskirjad rohkem kui viis aastat pärast algust finantskriis.
Mõju võib otsuse tagasihoidlik panga jaoks tervikuna, analüütikud ütlesid. JPMorgan aktsiad lõppenud alla 0,8 protsendi juures 56,05 $ reedel.
Üldiselt kaubaga kauplemise pangas on umbes 15 protsenti kogu püsitulu, valuuta ja kaubaga kauplemise tulud (FICC), füüsilise seotud kauplemine umbes 5 kuni 10 protsenti, et panga aktsia analüütik Matt O’Connor Deutsche Bank ütles teatada sel nädalal pärast kohtumist Dimon. FICC tulud koosnevad vähem kui 15 protsenti kogu panga tulude hiljemalt quarter.The väärtus selle Henry Bath laod, kord kaaluda kroonijuveeli Sempra, on öelnud, et kukkus nagu LME valmistab rakendada karmimaid reegleid, mis on mõeldud lõpetamiseks pikki järjekordi, mis on aidanud tugevdada töötasu.
“On küsimusi kapitalitulu nüüd,” ütles juhtivtöötaja ladustamine tööstusharu. “Ma ei näe paljud rakendades oma raha.”
JPMorgan Chase & Co on väljumisel füüsiline kaubabörsil, pank ütles üllatus avalduses reedel, kui Wall Street roll kauplemise tooraine kuulub enneolematu poliitilise ja õigusliku surve.
Pärast kulutuste miljardeid dollareid ja viis aastat hoone pangandus maailma suurim kauba vastuvõtt, JPMorgan ütles see oleks “strateegilise alternatiivid” oma käibevara mis ulatuvad Baltimore Johor ja globaalne meeskond tegeleb kõike Aafrika toornafta Tšiili vask .
Firma uurib “müük, spinoff või strateegiline partnerlus” füüsilise äri eestvedajaks kaupade juht Blythe Masters, arhitekt JPMorgan laienemine sektoris ning üks kuulsamaid naiste Wall Street. Pank ütles, et see on jätkuvalt kaubelda finantsturgudel kaupade nagu derivaadid ja väärismetallide.

EU-Asia