Jauns mobilais robežas Mjanmā

Valsts ļodzīgs infrastruktūra ir bijis izaicinājums uzņēmumiem.
Šīs valsts tālruņa līnijas ir “reti, dārgi, un ne vienmēr strādā,” Pēteris Maher, Visa izpildvaras Dienvidaustrumu Āzijā, nesen stāstīja CNNMoney.
Jo agrāk, stingru valdības kontroli pār sakaru nozarē ir domāts pārmērīgi augstas cenas.
Finālisti iekļautas Vjetnamas Viettel, Singapūra Telekomunikācijas un konsorcijs, ko vada Bermudu s Digicel un miljardieris investors Džordžs Soross, ziņo plašsaziņas līdzekļi.
Related: Mjanma, pasakas no pēdējā darba robežas
Gadu desmitiem, Mjanma lielākoties bija pie robežas ārvalstu firmām, bet tas bija reglamentē militārā diktatūra.
ASV sankcijas pret Mjanmu, tika atvieglota pagājušajā gadā pēc tam, kad valdība veica vairākus daudzsološus soļus, lai padarītu valsti demokrātiskāku.
Vēl nesen, mobilā tālruņa SIM kartes – veida jūs varat saņemt ASV par $ 10 – gāja apmēram 2500 $.
Ceturtdien, Mjanma piešķirts viens no tās lielākajiem darījumiem vēl: potenciāli ienesīgs līgumus, lai izveidotu savu topošo mobilo telefonu tīklu.
Uzvarētāji bija telekomunikāciju uzņēmumi no Norvēģijas un Kataras, kas pārspēt Džordžs Soross un septiņas citas finālistus.
Saskaņā ar valdības paziņojumu presei, Norvēģijas Telenor un Katara ir Ooredoo tika piešķirtas līguma slēgšanas tiesības. Uzņēmumi, gaidīt, lai būtu valsts pilnībā aptver piecu gadu laikā.
“Mēs ceram uz sadarbību ar valdību un iedzīvotājiem Mjanmas jaunattīstības valsts telekomunikāciju nozari,” Sigve Brekke vadītājs Telenor Āzijā, teikts paziņojumā.
Potenciālais tirgus Mjanma ir milzīgs: Mazāk nekā 10% no tās 55 miljonu iedzīvotāju ir mobilais telefons.
Saskaņā ar valdības, vairāk nekā 90 uzņēmumi izteica interesi par līgumu.
Mjanma tiek uzskatīts par vienu no pasaules pēdējo neizmantots biznesa tirgos, un uzņēmumi un biznesa Titans partija vēlas kādu darbību.

EU-Asia