Izdalītas Best infrastruktūras projekti

Ar visiem runāt par fiskālajiem ierobežojumiem, tas ir viegli pieņemt, tur ir maz par tāda veida milzīgo infrastruktūras projektos mēs esam redzējuši pēdējā gadsimta laikā kasē.
Tiesa, ES ir samazinājusi transporta infrastruktūras budžetu caur 2020, bet grupas, piemēram, American Society of Engineers ir paziņojušas, ka pārāk maz tiek atlikti, lai finansētu lielus projektus rīt – bet tas vēl nav viss notiesāt un drūmums.
Daudzās jaunattīstības zemēm transporta izdevumiem ir paātrināt uz priekšu galvu reibinošā tempā, bet attīstītajā pasaulē lieli projekti ir turpinājusies, neskatoties uz rīboņa grūdieni no 2008.gada finanšu crash.
Lūk, mēs to apskatīt dažas no lielākajiem, vissvarīgākais un iespaidīgs transporta infrastruktūras attīstību pašlaik visā pasaulē darbiem.
Gaisa ceļojumu ir strauji Ķīnā pēdējos gados saskaņā ar valsts plaukstošajai ekonomiku. In 2011, Ķīnas governmentannounced plāno palielināt kopējo lidostu skaitu valstī 175-230 2015, lai tiktu galā ar pieprasījumu.
Pekina vien ir iestatīts, lai apstrādātu starp 450 un 500 miljoniem pasažieru ik gadu līdz tam, kas nozīmē, ka pilsētas esošie lidostām ir nepieciešama palīdzība, lai tiktu galā ar gaidāmo pieprasījuma pieaugumu. Būvniecība jaunu lidostu, kas tiks atrodas pilsētas Daxing rajona, tika apstiprināts 2013 gada janvārī, un paredzēts uzsākt 2014 gada sākumā, saskaņā ar vietējiem plašsaziņas līdzekļiem.
Etihad dzelzceļa tīkls
Jo zeme brimming ar ārišķīgs attīstības projektiem, utains-graudaini dzelzceļa infrastruktūras nobāl, salīdzinot ar pasaules augstākā celtne vai mākslīgām luksusa salām -, taču to nevajadzētu darīt.
1200 kilometru Etihad Dzelzceļu tīkls paplašinās pāri tuksneša tālu no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, no robežas ar Saūda Arābijas rietumos uz Omānu robežām austrumos.
Izmaksu $ 11000000000, un ņemot Dubaija, Abū Dabī un visu Ziemeļu Emirates, izstrādātāji ceru, ka kravu un pasažieru projekts galu galā pievienoties līdz ar starptautisku dzelzceļa tīklu, kas aptver Bahreina, Kuveita, Saūda Arābija, Omāna un Katara.
2012.gadā no Kenijas, Etiopijas un Dienvidsudānā prezidenti sanāca kopā, lai uzsāktu vērienīgu LAPSSET (Lamu osta – Dienvidsudāna – Etiopija transporta koridors) projekta.
Plānos ietilpst naftas pārstrādes rūpnīcu, vadi no Dienvidsudānas, transporta mezgliem par dzelzceļa, autotransporta un gaisa transporta, kā arī milzu portu naftas tankkuģiem. Tūrisma kūrorta pilsētu skaits ir arī paredzēts gar attīstībā ceļā.
Skatīt arī: tiny tauta ar lielu ekonomisko perforators
Izmaksas ir noteikti nākt aptuveni 25000000000 $, lai gan joprojām ir bažas par ietekmi uz vietējo vidi. Lamu osta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, un tās apkārtnē ir mājvieta aizsargājamo jūras rezerves un mežiem.
Kenijas valdība ir piešķīrusi $ 23.000.000 par Lamu sadaļā projektu, bet Reuters ziņo, ka Ķīnas uzņēmums bija uzvarējis pirmo konkursu, lai izveidotu trīs piestātnes ostā šā gada aprīlī.

EU-Asia