iWatch için çılgınlığı işe pple

Apple’ın iWatch işe sürücü bağlı cihazlar üzerinde çalışan erken evre start-up satın almalar dışında arayan dahil etmiştir. Yapma denilen bu mühendislik yetenek hatta Apple gibi üst şirketler için yüksek prim, taşıyan Silikon Vadisi, yaygın bir uygulama haline gelmiştir gibi “işlevsel örgütlenme-işe”.
Ama yine de çok onun yüksek altında ve rütbe-ve-dosya çalışanları istinat, Google ve Facebook gibi komşuları donanım ve mobil yazılım artan ilgi dönük hisse senedi fiyatı ile Apple için bir meydan okuma olacak, diğer firmalar da eski çalışanı ve bu işe demek .
Şirket bırakarak dikkate olmuştu iWatch ekibinin bir üst düzey üyesi, bir kaynağa göre, önemli bir ücret artışı kazandıktan sonra kalmaya karar verdi.
Apple Silikon Vadisi’nde giyilebilir teknoloji için yetenek işe isteyen tek firma değil. Hemen hemen tüm Google ve Samsung, yanı sıra çakıl taşı ve hatta PC üreticisi Dell gibi start-up da dahil olmak üzere Apple’ın rakipleri, akıllı saatler veya benzeri cihazlar üzerinde çalışıyoruz.
Apple yorum yapmaktan kaçındı, ama Bay Cook Nisan ayında kazanç çağrısında söyledi: “. Ekiplerimiz biraz şaşırtıcı yeni donanım, yazılım ve biz bu sonbaharda, 2014 boyunca tanıtmak için sabırsızlanıyorum hizmetleri iş yerinde zor”
Daha sonra bu yıl renkli plastik kaplama ile yeni bir düşük maliyetli iPhone da olması bekleniyor olsa da, Sayın Cook son giyilebilir teknoloji coşku dile getirdi. Haziran ayında AllThingsD toplantısında konuşan o “keşif için olgun” ve “son derece ilginç” bir alan olduğunu söyledi.
Apple ürünü tamamen yeni bir kategori içine iPod, iPhone ve iPad’ler hareket eder gibi, onu oluşturmak için gerekli yetenek için Cupertino mevcut personel ötesinde arıyor – çaba onlar ettik “zor mühendislik problemleri içeren bir göstergesi bir kaynağa göre, “çözmek mümkün olmuştur.
Tim Cook, Apple’ın CEO’su, hala geçmiş fikir hurdaya edilmiş gibi, ürün lansmanı için değil karar verebilir, bu insanlar dedi. Ancak, iWatch – Apple ticari marka ile ilgili çeşitli uygulamalar yaptı kendisi için bir marka – şimdi gelişimine adanmış birkaç düzine çalışanı olan bir keşif aşamasından ilerlemiştir.
Işe alma çılgınlığı zamanlaması, iWatch gelecek yılın ikinci yarısında kadar başlatmak için hazır olmaz ima söyledi Apple’ın düşünce, Apple’ın yenilikçi hala yeteneğine sahip olduğuna dair kanıtlar görmek için istekli olan bazı yatırımcılara bir darbe aşina insanlar yeni ürün kategorileri oluşturmak veya yeniden tanımlamak.
Bu ayın başlarında, Apple Bay Cook rapor, tanımsız “özel projeler” üzerinde çalışmaya Paul Deneve, moda evi Yves Saint Laurent giden CEO’su, kiraladı. Moda ve lüks mallar Onun deneyimi bir saat içine hareket, hem de marka olarak potansiyel olarak yararlı olarak görülmüştür.
Apple Steve Jobs ölümünden bu yana ilk yeni ürün lansmanı daha en az bir yıl olabilir endişe ortasında taze uzmanlık getirerek, onun “iWatch” bilek bilgisayar ile tasarım sorunları çözmek için bir işe alma çılgınlığı başlattı.
Şirket son haftalarda proje için “agresif” işe başladı, giyilebilir cihaz için Apple’ın planları aşina insanlar, bu gelişme hızlandırdı gösterir ama giyilebilir teknoloji geliştirmek için kendi mühendislerinin yetenekleri üzerinde soruları yanıtlayan hangi bir hareket demek .

EU-Asia