Instagram uzsāk 15 sekunžu video funkciju

Tagad, video var tikt nošauti no iekšpuses Instagram app, un nav veids, kā augšupielādēt esošo video no tālruņa kameru sarakstā.
15 sekunžu limits tika izvēlēts pēc tam, pārbaudot dažādus laikus, sacīja Systrom, kurš to nosauca pareizais līdzsvars “starp ne pārāk īss, ka tas ierobežo savu radošumu”, un ne tik ilgi, ka jums būs jāgaida kādu laiku, lai failu augšupielādēt.
Video koplietošanas funkcija tika plaši gaidīts un liek Instagram tieši konkurē ar vīnkopības, tautas Twitter piederošs app, kas ļauj lietotājiem daļa looping sešu sekunžu video klipus. Vīnogulāju ir pieaugusi popularitāte Sešu mēnešu laikā kopš tā uzsākta, piesaistot vairāk nekā 13 miljoni lietotāju. Daudzi no sešu sekunžu video ir unikāls izskatu, izmantojot ātru samazināšanu, un stop-motion animācijas pateikt quirky maz stāstus.
Vine, Instagram un kumosa lieluma video pieaugums
Par Instagram, video var būt no trim līdz 15 sekundes garš un ietver jebkuru skaitu atsevišķu video klipus. Bet stilīgākais iezīme var nākt pēc tam, kad atvašu video: 13 pavisam jauni filtri, ko rada mākslinieks īpaši Instagram video. Tie parastie tweaks, lai padarītu video pop, piemēram, pievienojot vinjetes, upping kontrastu un spēlē ar krāsu. Ir arī attēla stabilizācijas funkcija, lai izlīdzinātu drebošs video shot par iet.
Uzņēmums ir cītīgi strādājusi, lai palielinātu ieņēmumus no reklāmām mobilajām ierīcēm, kas tagad veido 30% no uzņēmuma reklāmas ieņēmumiem.
Vai jūs izmēģināt Instagram ir video funkciju? Dalīties ar jūsu radīšanu withCNN iReport ar šaušanu 15 sekunžu video Instagram rāda to, ko pirmā diena vasarā izskatās pie jums 21.jūnijā, un tag to # cnnireport. Mēs vitrīna daži no labākajiem, radošākajiem atbildes uz CNN.com vēlāk tajā pašā dienā.
Savos divarpus gadus, Instagram ir izvietoti 16 miljardus fotogrāfijas, Systrom teica. Lietotāji pēc 1 miljardu patīk dienā, un 130 miljoni cilvēku izmanto šo pakalpojumu katru mēnesi, viņš teica.
Systrom izveidoti ar paziņojumu ar kādu ziedu valodā par nozīmi jauno produktu.
“Tas ir efektīvs veids, kā uzzināt par jaunām koncepcijām, idejām un cēloņiem, kas virzīt pasauli uz priekšu nozīmīgā veidā,” viņš teica. “Tas ir mūsu kopīgais uzskats, ka pasaule ir labāk savāc un kopīgi pastāvīgi.”
Lai neatpaliktu, Vine, šķiet, gatavojot dažas jaunas funkcijas pati. App ir līdzdibinātājiem ievietojis vairākas Vīnogulāji trešdien paziņoja, ka liek domāt lietotājiem drīz būs spēja saglabāt projektus, salaist biti vairākas Vines kopā un pārlūkot saturu, pamatojoties uz kategoriju un žanru.
Video koplietošanas ziņa ir jaunākais solis Facebook meklējumos, lai iekarotu mobilajām ierīcēm.
Pievērsiet uzmanību Vine: Instagram ir ne tikai par koplietošanu use fotogrāfijas vairs.
Ceturtdien, kompānija paziņoja tās 130 miljoniem ikmēneša lietotājiem tagad varēs uzņemt un dalīties ar 15 sekunžu video, ietērps ar vienu no 13 speciāliem filtriem.
Jaunā video funkcija bija pieejama visiem iOS un Android Instagram lietotāju visā pasaulē ceturtdien kā bezmaksas atjauninājumu uz esošo Instagram app. Pamata izskatu app ir tas pats, bet neliela filma ikona ir pievienots, kas ņem tevi video režīmā.
Izmaiņas tika paziņots ar Instagram līdzdibinātājs un vadītājs Kevins Systrom laikā preses pasākumā galvenajā mītnē Facebook, kas nopirka Instagram pagājušajā gadā.
“Tas ir viss, ko mēs zinām un mīlam par Instagram, bet tas kustas,” Systrom teica.

EU-Asia