Instagram spouští 15-sekundový video formát

Pro tuto chvíli, může být zastřelen videa přímo z aplikace Instagram, a není tam žádný způsob, jak nahrát existující video z telefonu Camera Roll.
15 Druhý limit byl vybrán po testování různých časů, řekl Systrom, kdo volal, že správná rovnováha “mezi ne příliš krátký, že omezuje svou kreativitu”, a není to tak dlouho, že budete muset chvíli počkat, než soubor nahrát.
Sdílení videa funkce a všeobecně se očekávalo, a klade Instagram v přímé konkurenci s révu, populární Twitter vlastnictví aplikace, která umožňuje uživatelům sdílet šest opakování druhého videoklipy. Vine má vyletěl v popularitě v průběhu šesti měsíců od zahájení, a přilákat tak více než 13 milionů uživatelů. Mnoho z šesti druhého videa mají jedinečný vzhled a pocit, zaměstnávající rychlé řezy a stop-motion animací říct podivné malé příběhy.
Vine, Instagram a vzestup bite-sized videa
Na Instagram, mohou být videa mezi třemi a 15 sekund dlouhé a obsahovat libovolný počet jednotlivých videoklipů. Ale nejúžasnější funkce může přijít po natáčení videa: 13 zbrusu nové filtry, vytvořený umělcem speciálně pro video Instagram. Dělají obvyklé vychytávky, aby se video na branku, jako je přidání vinětaci, takže zvyšuje kontrast a hrát si s barvou. K dispozici je také obrazu Funkce stabilizace vyrovnat roztřesené video pořízené na cestách.
Společnost usilovně pracovala na zvýšení příjmů z mobilní reklamy, které nyní tvoří 30% společnosti příjem z reklamy.
Budete se snažit z Instagram je video formát? Podělte se o své tvorby withCNN iReport a střílí 15-druhé video na Instagram ukazuje, co první den v létě vypadá u vás na 21. června, a to tag # cnnireport. Budeme prezentovat některé z nejlepších, nejvíce kreativní odpovědí na CNN.com později ten den.
Ve svých dvou a půl let, Instagram hostil 16 miliard fotografií, Systrom řekl. Uživatelé příspěvek 1000000000 rád den, a 130 milionů lidí používá službu každý měsíc, řekl.
Systrom vybudoval na oznámení s nějakým květinovým jazyce o významu nového produktu.
“Je to účinný způsob, jak se dozvědět o nových koncepcí, nápadů a příčiny, které hýbou světem vpřed výrazným způsobem,” řekl. “Je to naše společná víra, že svět je lépe shromažďovat a sdílet natrvalo.”
Aby nezůstal pozadu, Vine se zdá být chystá některé nové funkce sám. APP je spoluzakladatelé přidali několik Vines středu, že naznačují, uživatelé budou mít brzy možnost uložit návrhy, sváry kousky dohromady více Vines a procházet obsah podle kategorií a žánrů.
Video-sdílení zprávou je posledním krokem ve snaze Facebooku podmanit mobilních zařízení.
Podívejte se Vine: Instagram není jen o sdílení fotografií bohémský už.
Ve čtvrtek společnost oznámila jeho 130 milionů uživatelů měsíčně budou moci střílet a sdílet 15sekundové video, oblečený s jedním ze 13 speciálních filtrů.
Nové video funkce byla k dispozici všechny iOS a Android Instagram uživatelů po celém světě čtvrtek jako bezplatná aktualizace pro stávající aplikace Instagram. Základní vzhled aplikace je stejná, ale malý film přidána ikona, která vás vezme do režimu videa.
Tyto změny byly oznámil Instagram spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Kevin Systrom během tiskové konference v sídle Facebook, který koupil Instagram loni.
“To je všechno, co víme a rádi o Instagram, ale to se pohybuje,” řekl Systrom.

EU-Asia