Honkongas ‘s narkotiku tirdzniecība bums

Prieto Vazquez, 29, tika pieķerts ar 538 kilogramiem kokaīna (apmēram £ 1285), ir vērts aptuveni $ 65 miljoni eiro. Viņa bija starp grupu piecu meksikāņu un viens ASV – ieskaitot viņas vīra josue Mario Bravo Galindo – ka policija arestēja Tuen Mun, ziemeļu Hong Kong septembrī, 2011.
Viņu trīs-gadus-vecais dēls Tika arī ņemts vērā apcietinājuma pēc tam, kad raid.
“Mans bērns ir vissvarīgākā lieta manā dzīvē,” Prieto Vazquez teica laikā viņas pētījumā maijā.
Narkotiku lieta izceļot Honkonga spēlē kā pieturvietā kādā plaukstošajai tirdzniecību starp Latīņamerikas narkotiku ražotāju un pieaugošo nelegālo narkotiku tirgu kontinentālajā Ķīnā. Tiesnesis Gareth Lugar-Mawson, kas valda pār lietu, sacīja tiesas procesa laikā, ka “lielākā daļa šo kokaīna, visticamāk, aiziet no Honkongas uz cietzemi.”
Iestādes ir aizturētas arvien lielākus nelegālu narkotiku sūtījumus pēdējos gados kontinenta apetīte uz ts luksusa narkotikas, piemēram, kokaīns aug.
Kopš 2011 krūtīm, Honkongas rekords tika sadalīti 2012, ar 649 kilogramu konfiskāciju, kas bija vērts $ 98 miljoni.
Lai gan Hong Kong ir spēcīgas sodu par narkotiku tirdzniecību, nav nāves sodu likumpārkāpējiem atšķirībā kontinentālajā Ķīnā, padarot pilsētas par iecienītu tranzīta amata narkotiku tirgoņiem, saka eksperti.
Prokurors John Murray jautāja, kāpēc viņu ceļojums uz Āziju bija jāveic septiņas nedēļas, jo tas nozīmētu Prieto Vazquez būtu nepieciešams ievērojams brīvdienu laikā no viņas māsu palīgu darbu Meksikā.
Mazāku tirgotāju skaits, ko sauc mūļu, ir arī strauji palielinājies vietējos cietumos. Pirms gada, 20 kolumbiešu tika nozvejoti pie Honkongas ‘s robežām,, kas pārvadā mazākas summas no narkotisko vielu uz tiem. Kopš 2012.gada aprīlī, vietējais konsulāts reģistrēti 45 jauni aresti.
Prieto Vazquez apgalvo, ka grūtības piespieda viņas ģimeni uz narkotiku tirdzniecībā.
Divu nedēļu pētījumā, viņas vīrs pastāstīja tiesai, viņš bija gotten uz $ 35000 parāda ar aizdevumu haizivis Meksikā. Nespēj atmaksāt un ar vardarbības draudiem, viņam tika piedāvāta iespēja “strādāt pie” parādu.
“Man bija teicis, ka man nācās doties uz Honkongu un, šeit, es gribētu saņemt papildu norādījumus,” Bravo Galindo teica no liecinieku stenda. Bet tas beidzās ar visu ģimeni apcietinājumā Hong Kong, saskaņā ar Prieto Vazquez “aizstāvībai.
Viņas vīrs, Bravo Galindo saņēma vieglāku sodu par viņa vainīgs pamatu, un tika ieslodzīts cietumā uz 24 gadiem un astoņiem mēnešiem.
Tikmēr, viņu toddler tiks palielināts radiniekiem tēva Meksikā. Viņš būs pavadīt laiku kopā ar dažādiem viņa ģimenes locekļiem, bet būs ne zināt, stabilu ģimenes dzīvi, Odeberg teica in tiesā.
Viņas vīrs bija mēģina maldināt policiju aiz fasādes ģimenes ceļojumu, Prieto Vazquez ‘aizstāvības advokāts Kīts Odeberg teica tiesā.
“Bravo Galindo spiesti [viņa sieva], lai nāk uz Honkongu un izmantot [ar ģimeni], kā segt – tā bija viņa noslēpums programma,” Odeberg teica savā noslēguma paziņojumu, lai attaisnotu sava klienta prasību viņa nezināja par narkotiku .
Meksikas likums atļauj sešu līdz 12 dienām gadā apmaksāto atvaļinājumu, lai cilvēki sākumā savu karjeru. Murray apšaubīja Sarakstei jānotiek ģimenē ‘s stāstu laikā viņa savstarpējas-pārbaudei Bravo Galindo.
“Es esmu gatavojas likt (jūs), ka tu melo,” viņš teica 33 gadus vecais liecību. Bravo Galindo, izmantojot tur spāņu tulkojumu, noliedza to.
Laikā viņas liecībām tiesā, Prieto Vazquez uztur viņas nevainību. Iestādes arestēja viņas iešanu kājām ārā no noliktavā, in ziemeļu Hong Kong, kur simtiem kilogramu kokaīna, tika atrasti, un sešas kilogrami no narkotiku bija in viņas maku.
“Es nevaru pierādīt, ka es nezināju, ka bija narkotikas manā maisiņā, bet es ne atmest, jo Dievs to zina, un es nezināju neko,” Prieto Vazquez uzstāja tiesā. All-sieviešu žūrija, tomēr atkal par vainīgu. Viņai tika piespriests 27 gadu cietumsods.
Uz statīva par narkotiku tirdzniecību, Talina Prieto Vazquez tearfully uzstāja, viņa nezināja, ka tad, kad viņas vīrs viņu atvedu uz Honkongu viņa piedalīsies vienā no pilsētas lielākajiem jebkad kokaīna tirdzniecības lietās.

EU-Asia