“Hitlera tējkanna ar vīrusu pārdošanas bums

Atpakaļ uz tējkanna: Tā neņēma ilgi, lai autovadītājiem par Southern California 405 automaģistrāles – kur vakara plāni iet bojā – lai paziņojuma kaut kas debesīs, kas izskatījās mazliet neparasti. Tas bija stendu veicināt šo jauno virtuvi būtisko. Un nebija sajaukt tās
Tātad, JCPenney pārdod jaunu tējkannu, kas izskatās veida, piemēram, Ādolfa Hitlera. Nu, jo tējkannas faktiski var parādīties, piemēram, fašistu diktatoru. Bet tā nav. Un, tiešām, tas varētu būt lielākais reklāmas gaffe jūs kādreiz redzēt.
Vismaz līdz brīdim, Gilberts Gotfrīds kaut kļūst runasvīrs Tampax.
“Damn to, Jim, ko tad mēs domā?” līdzība.
Pure Hitlers.
Lai gan, lai būtu godīgi, kā skatītājs dzīvi ar priekšējā rindā sēdeklis, man patīk pretrunas. Jo, ja jūs gatavojas, lai nejauši jūsu produkts līdzināties slavena persona, kaut kā, ar dīvainu likumu komēdija, ko nevar izskaidrot, absolūts sliktākais cilvēks, kas pasaules vēsturē ir daudz vairāk uzjautrinoši, nekā, teiksim, Tom Hanks.
Tagad saprotu, ka šis konkrētais tējkanna, no JCPenney ekskluzīvā Michael Graves Design kolekcijas, ātri devās vīrusu pēc attēli stenda parādījās par Reddit un Twitter.
(Nejaukt ar klasisko Eagles dubultā albuma ar tādu pašu nosaukumu.)
Tagad, ja jūs nevar gluži izrēķināt līdzības ar tējkannu attēlu, paziņojumu, ka augšējā rokturis kritīs lejup plašāks uz vienu pusi, atdarinot Hitlera tumši, curtained mati. Uz vāka rokturis līdzinās viņa kauna zīme zobu suka ūsas. Un izteka paceļas gaisā, it kā viņš dod nacistu salūts.
Tas, vai viņš vienkārši vicināšanu uz Eva Brauna kafijas automāts.
Katrā ziņā, tas ir viņš.
Tomēr šajā laikā es nevaru apstiprināt, vai Hitlers tējkanna ir veidota tikai ar vienu sēklinieku. Ir skaidrs, ka maz pievēršot uzmanību detaļām varētu izrādīties tas bija daudz vairāk nekā vienkārša sagadīšanās.
Mind you, standarta abas sēkliniekos būtu vienādi attiecas.
Neatkarīgi, es esmu joprojām vēlas dot JCPenney labu šaubu, ka tas viss bija tikai nejaušība. (Mazumtirgotājs nereaģēja uz mūsu lūgumu komentēt.)
Un tas ir tad, kad viss pagriezās delightfully melodrâmas.
Culver City Demokrātiskā mērs, Jeffrey Cooper, sūdzējās Mother Jones žurnāla: “Es esmu vīlies JCPenney faktiski nodot, ka stendu up, pirmajā vietā …. Kā ebrejs, es esmu aizvainota, (un), kā vēlēta amatpersona, es esmu mad ka pilsētas es pārstāvēt ir saistīts ar to. ”
Jādomā, tad viņš elpoja smagi uz papīra maisiņā pusstundu Klausoties Enya.
Galu galā, tā ir tikai neliela fiksēšanas kosmosā. Bet, no sociālā viedokļa, kas ir patiesi interesanti ir tas, ka Hitlers – vismaz kā ikonu tēlu – nav, šķiet, ir tāda pati nozīme uz jaunāku paaudzi, kas tālāk tiek izņemta no viņa šausmas un neiedomājamu noziegumos. Veida, piemēram, Čingishana ikvienam pēdējos 700 gadus.
Šajās dienās, ir daudz, Hitlers ir kļuvis tikai sava veida karikatūra, kas sniedzās tālāk par savu ļauno realitāti par kaut ko daudz vairāk abstrakts. Tāpat kā tējkanna.
Nopietni, pull sevi kopā, cilvēks. Ja kaut kas, šeit ir viss, kas jums bija teikt:
“Yep. Noteikti izskatās, ka Hitlers pārsteigts, viņi neredzēja to,. Bet es esmu diezgan pārliecināts, ka nebija nodoma apvainot. Mans minējums ir, viņi ņemšu nosaka stendu un atvainoties.”
Kas ir tieši tas, ko JCPenney darīja. Viņi paņēma pa stendu un pat bija daži par čivināt jautri atbildēt uz komentāriem.
Patiesībā, kad komēdiju Patton Oswalt tweeted, “Nu, JC Penney, gatavs pārdot S *** LOAD šo teakettles lai daudz ironisku hipsters,” mazumtirgotājs ātri atbildēja ar “Totally netīša. Bet tie būs nepieciešams, lai greifers to veikalos, jo tas ir izpārdotas tiešsaistē # SadHipsters. “.
Protams, pārdošanas pieaugusi pēc tam, kad fotogrāfijas gāja vīrusu. 40 $ tējkanna tagad back-lika uz JCPenney vietnē līdz jūnija beigām, un daži no tējkannas pat sāka sarakstu eBay par 200 $. Diemžēl, man ir jāatzīst, ka tagad es veida gribu vienu manu māju, kā saruna gabals.
“Tātad, ko jūs domājat par manu Hitlera tējkanna?”
“Es domāju, ka jums ir nepieciešams, lai likts uz bikses.”
Nav pārsteidzoši, pārdošanas bums sākās, kad tas viss kļuva par vienu lielu sociālo mediju cirks. Kurš ir iemesls, kāpēc jums veida ir slavēt šķietami levelheaded atbildi, JCPenney, kas nekad bija vienāda ar drāmu Kūpera sašutumu kultūras histēriju.
Pat Anti-goda aizskaršana līgas ņēma to solis, komentējot Māte Jones, ka “JCPenney darīja pareizi, reaģējot uz sabiedrības bažām un novēršot tējas pot no savu produktu līniju. Ņemam JCPenney pēc viņu vārdiem, ka jebkura līdzība ar nacistu diktators bija pilnīgi nevēlama. ”

EU-Asia