Hiina väidab küberrünnakud USA

Hr Huang hoiatust tuleb nagu Peking frets küberjulgeoleku poleemikat võib mürgitada suhteid Washingtoni nagu kaks valitsused üritavad panna sidemed on sujuvam teele tippkohtumine Mr Xi ja hr Obama.
Professor Shi ütles, et see oleks raske hr Obama lükata Pekingi nõudlus arutama küberjulgeoleku suletud ustega kohtumised mitte avalikult, kuid küsimus oli “tehtud kahepoolsete suhete keerulisemaks”.
Hiina Daily ütles küberrünnakud USA oli “nagu haud kui need USA väidab, et Hiina on läbi” ja tsiteeris vanem küberjulgeoleku ametnik kutsus Washington mitte avalikult vajuta Pekingis üle küberrünnakuid.
Hoiatus on nagu hr Obama on surve all, et teha just seda oma esimese presidendivalimiste tippkohtumisel hr Xi juures Annenberg Estate California reedel.
“Meil on mägedes andmed, kui me tahame, et süüdistada USA, kuid see ei ole kasulik probleemi lahendamisel,” Huang Chengqing, direktor National Computer Emergency Response Team of China (CNCERT) ütles ingliskeelse China Daily .
“Tähtsust käitlemise Internet Security juhtudel hoiab kasvab, kuid küsimus lahendatakse üksnes läbi side, mitte vastasseisu,” ütles Huang ütles, et vastavalt paberile.
CERT on riigiasutused, et proovida tuvastada ja kaitsta Interneti turvaintsidentide.
Pärast süüdistusi USA teadlased, et Hiina valitsuse ja sõjaväe on sponsorlust organiseeritud selleks, et varastada USA ärisaladusi häkkimise teel, kõned on paigaldus Washingtonis, et riik “musta” Hiina või isegi samaga koos kaubandus-ja viisapoliitika sanktsioone.
Centre of American Studies on Renmin University Pekingis.
“Seni on Hiina valitsus ei ole esitanud tõendeid, et suur osa küberrünnakuid Hiina pärit USA valitsus. Sellepärast ei ole suutnud oluliselt vähendada Ameerika süüdistused.”
Hr Huang sõnavõtuga kaja kaebusi CNCERT vanemmehaanik intervjuus Financial Times eelmisel kuul, et politiseerimise küberturvalisuse küsimust takistavate CERTe jõupingutusi, et vahetada teavet ja kaitsta rünnakute vastu.
Peking on kasutanud argument, et Hiina on üks peamisi ohvreid küberrünnakute ise ja paljud nende rünnakute pärinevad USAst. See on oma standard vastuseks USA süüdistusi riigi rahastatavat cyber vargus Hiinast, mis püüab kehtestada rohkem tasakaalustatud läbirääkimiste raamistiku.
Aga härra Huang märkused tähistada tugevaim keeles siiani.
“Tundub, et Hiina on ikka veel märkimisväärselt nõrgem positsioon, sest me ei ole süüdistatakse USA valitsuse küberrünnakud Hiina,” ütles Shi Yinhong direktor
Peking on upped ante USA üle süüdistusi küberrünnakute Hiina, hoiatades, et see on ka tõendeid vastu USA enne koosoleku vahel Barack Obama ja Xi Jinping sel nädalal.

EU-Asia