“Google” kovoja NSI kamštukas tam

“Google” taip pat paprašė už galimybę pasidalinti vartotojų sąskaitas, susijusias su tais slaptų duomenų prašymų skaičių. Bendrovė teigė, kad kamštukas kad draudimas teikti tokią informaciją yra jos teisė į žodžio laisvę pažeidimas.
Prašymas ateina mažiau nei dviem savaitėms po “The Guardian” ir “The Washington Post atskleidė Nacionalinio saugumo agentūros priežiūros programą, žinomą kaip” Prizmė “. Nutekėjo dokumentai sakė NSI buvo stebėti duomenis iš devynių pagrindinių JAV bendrovių, įskaitant “Google”, “Apple” (AAPL, Fortune 500) ir Microsoft (MSFT, “Fortune 500”), stengiantis surinkti duomenis apie užsienio žvalgybos targets.Google teigia, kad tie, ir kiti pranešimai apie Prizmė buvo “klaidinantis” ir “mischaracterized sritį” programos – specialiai, kad suklaidinti visuomenę tikėti, kad valdžia turi carte blanche Snoop savo vartotojams. Bendrovė viešai neigė, kad vyriausybė turi galimybę čiaupo tiesiai į savo serverius, ir “Google” sako, kad ji nori ištrinti įrašą apie tokius prašymus taikymo sritį.
Žiūrėti “Google” teismo dokumente čia
“Google” reputacija ir verslo buvo padaryta žala neteisingų ar klaidinančių pranešimų žiniasklaidoje, ir “Google” naudotojai susirūpinęs įtarimais “bendrovė teigė savo padavimą. “Google” turi reaguoti į tokius reikalavimus turinčių daugiau kaip bendrais “.
JAV Gynybos departamentas ne iš karto reaguoti į prašymą pateikti pastabas prašymu. Už NSI atstovas atkreipė dėmesį į anksčiau paskelbtų teiginių apie “Prizmė”, bet nebūtų komentarą “Google” prašymą konkrečiai.
Kai kurie domėjosi Google peticiją kaip gudrybė siekiant įgyti visuomenės nuomonę.
“Nors aš džiaugiuosi” Google “apskundė FISA kamštukas, ieškinys yra pigus būdas gauti tam tikrą teigiamą PR po 2 savaičių baisu spaudoje,” tweeted Christopheris Soghoian, technologas ir politikos analitikas Amerikos pilietinių teisių sąjunga.
Vyriausybė neseniai nusprendė, kad bendrovės gali apimti priežiūros prašymų skaičių suminę su kitomis valdžios prašymų duomenų, įskaitant baudžiamąsias prašymus federalinių, valstybės ir vietos valdžios institucijų. Keletas “Google” konkurentų šoktelėjo į galimybę, įskaitant “Microsoft”, “Facebook” (FB), “Apple” ir “Yahoo” (YHOO, Fortune 500).
Per pastaruosius keletą metų, “Google” paskelbė “skaidrumo ataskaitą”, kuris apima vartotojo duomenų prašymų skaičių ji gauna iš valstybinių įstaigų, kaip visuma. Tačiau bendrovė nori gauti daugiau specifinių išmušant iš “bendrų skaičių nacionalinio saugumo Prašymų atskirai.
“Sunkaus nacionalinio saugumo prašymus kartu su nusikalstamais prašymus būtų žingsnis atgal” Google “ir mūsų vartotojams” Google “atstovė sakė pareiškime.
Anksčiau antradienį, “Yahoo” sakė, kad gavo tarp 12.000 ir 13.000 Prašymų pateikti vartotojų duomenis iš JAV teisėsaugos institucijų per pastaruosius šešis mėnesius. “Apple” pirmadienį sakė ji gavo daugiau kaip 5000 prašymų, o “Facebook” (FB) gavo apie 10.000 prašymus per pastarąjį pusmetį 2012 m.
“Google” pateikė teismui prašymą antradienis reikalauja, kad būtų leista keistis informacija apie valstybės priežiūros programas su visuomene.
Pirmajame Pakeitimas ieškinio pateikimo slaptos JAV žvalgybos priežiūros Teismo, “Google” (GOOG, Fortune 500) paprašė, kad teismas tegul jis atskleisti naujai atrasta “Prizmė” programos taikymo sritį.

EU-Asia