Google cīnās VDI rīstīties lai

Google arī lūdza iespēju dalīties skaitu lietotāju kontus saistīti ar šiem slepeno ziņu pieprasījumiem. Uzņēmums apgalvoja, ka rīstīties lai lieguma šāda publiskošana ir pārkāptas tās tiesības uz vārda brīvību.
Lūgumraksts nāk mazāk nekā divas nedēļas pēc Guardian un The Washington Post atklāja Nacionālās drošības aģentūras uzraudzības programmu, kas pazīstama kā Prism. Noplūda dokumenti teica NSA ir monitoringa datus no deviņām lielākajām ASV kompānijām, tai skaitā Google, Apple (AAPL, Fortune 500) un Microsoft (MSFT, Fortune 500), cenšoties apkopot datus par ārvalstu izlūkdienestu targets.Google apgalvo, ka tie, un citi ziņojumi par Prism bija “maldinoša” un “mischaracterized jomu” no programmas – īpaši, ka viņi maldināti sabiedrībai domāt, ka valdībai ir carte blanche, lai Snoop par saviem lietotājiem. Uzņēmums ir publiski noliedza, ka valdība ir spēja savlaicīgi tieši savos serveros, un Google saka, ka tā vēlas, lai nodzēstu ierakstu par darbības jomu šādu pieprasījumu.
Skatīt Google tiesas dokumentā šeit
“Google reputāciju un bizness ir nodarīts kaitējums, ko nepatiesu vai maldinošu ziņojumi plašsaziņas līdzekļos, un Google lietotāji ir bažas par apgalvojumiem,” sabiedrība teica tā iesniegšanas. “Google ir jāreaģē uz šādiem prasījumiem ar vairāk nekā vispārīgiem.”
ASV Aizsardzības departaments nav tieši atbildēt uz lūgumu komentēt. Par VDI pārstāvis norādīja uz iepriekš publicētajiem paziņojumiem par Prism, bet ne komentēt Google lūgumrakstu īpaši.
Daži apskatīts Google lūgumrakstu kā brauciens, lai uzvarētu sabiedrības viedokli.
“Lai gan es esmu priecīgs Google ir apstrīdējusi FISA rīstīties, tiesā ir lēts veids, kā iegūt kādu pozitīvu PR pēc 2 nedēļām šausmīgs presē,” tweeted Kristofers Soghoian, tehnologs un politikas analītiķis Amerikas Pilsoņu brīvību savienības.
Valdība nesen nolēma, ka uzņēmumi var ietvert vairākus uzraudzības pieprasījumu, kas kopumā ar citām valsts informācijas pieprasījumiem, tostarp noziedzīgiem pieprasījumiem no federālā, valsts un pašvaldību iestādēm. Vairāki no Google konkurentu izlēca pie iespēju, tai skaitā Microsoft, Facebook (FB), Apple un Yahoo (YHOO, Fortune 500).
Par pēdējo vairākus gadus, Google ir publicējusi “pārredzamības ziņojumu”, kas ietver vairākus lietotāja datu pieprasījumiem, ko tā saņem no valsts iestādēm kopumā. Bet uzņēmums vēlas, lai iegūtu vairāk īpašu, laužot ārā “apkopotus numuri valsts drošības pieprasījumu” atsevišķi.
“Sasaistot valsts drošības pieprasījumus kopā ar noziedzīgiem pieprasījumu, būtu solis atpakaļ Google un mūsu lietotājiem,” Google pārstāve teica paziņojumu.
Agrāk otrdien, Yahoo paziņoja, ka tā saņēmusi starp 12.000 un 13.000 pieprasījumiem lietotāja dati no ASV tiesībaizsardzības iestādēm pēdējo sešu mēnešu laikā. Apple teica pirmdiena tā ir saņēmusi tik daudz kā 5000 pieprasījumus, bet Facebook (FB) saņēma aptuveni 10.000 pieprasījumus pēdējā pusgadā 2012.
Google iesniedza tiesā petīciju otrdiena pieprasot to drīkst apmainīties ar informāciju par valsts uzraudzības programmu ar sabiedrību.
Pirmajā Grozījums pamatu iesniegtās noslēpumains ASV Ārvalstu izlūkošanas novērošanas Tiesa, Google (GOOG, Fortune 500), lūdza, lai tiesa ļauj to izpaust darbības jomu jaunatklātiem “Prism” programmā.

EU-Asia