Google бої NSA нерозголошення

Google також запитували про можливість розділити кількість облікових записів користувачів, пов’язані з цими секрет запитує дані. У компанії стверджують, що кляп постанову, що забороняє таке розкриття інформації є порушенням його права на свободу слова.
Клопотання менш ніж через два тижні після The Guardian і Washington Post, показав, Агентство національної безпеки спостереження програма, відома як Prism. Витік документів сказала АНБ здійснює моніторинг даних з дев’яти великих американських компаній, у тому числі Google, Apple (AAPL, Fortune 500) і Microsoft (MSFT, Fortune 500), в зусилля, щоб зібрати дані про зовнішньоторговельних targets.Google розвідки стверджує, що і ті, і ін Звіти про Призма “введення в оману” і “неправильно охарактеризував сферу» програми – зокрема, що вони ввели в оману громадськість повірити, що уряд має карт-бланш на шпигувати за своїми користувачами. Компанія публічно заперечував, що в уряду є можливість задіяти безпосередньо в своїх серверах, і Google говорить, що хоче, щоб очистити запис про масштаби таких прохань.
Див судовий документ Google тут
“Репутацію Google і бізнес був постраждати від помилкових або що вводять в оману повідомлень у ЗМІ, і користувачі Google, стурбовані твердженнями”, йдеться в повідомленні компанії на своїй подачі. “Google повинна реагувати на такі заяви з більш загальними”.
Міністерство оборони США не відразу реагують на прохання про коментар. Представник на АНБ вказав на раніше опубліковані заяви про Prism, але не став коментувати клопотання Google, зокрема.
Деякі Популярні клопотання компанії Google в якості виверти, щоб завоювати громадську думку.
“Хоча я радий Google кинула виклик кляп FISA, позов є дешевим способом, щоб отримати деякі позитивні PR після 2 тижнів жахливо преси”, написав Крістофер Soghoian, технолог і політичний аналітик Американського союзу цивільних свобод.
Уряд нещодавно постановив, що компанії можуть включати в себе кількість запитів спостереження в сукупності з іншими запитами уряду для передачі даних, у тому числі кримінально запити від федеральних, державних і місцевих органів влади. Деякі з конкурентів Google, вхопився за цю можливість, у тому числі Microsoft, Facebook (FB), Apple і Yahoo (YHOO, Fortune 500).
За останні кілька років, Google опублікував “Доповідь про заходи прозорості”, яка включає в себе кількість запитів користувача даних він отримує від державних органів в цілому. Але компанія хоче отримати більш конкретною, спалахують “сумарні кількості національних запитів, що стосуються безпеки” окремо.
“Lumping національні запити безпеки разом з кримінальною запитів буде кроком назад для Google і наших користувачів”, прес-секретар Google йдеться в заяві.
Раніше у вівторок, Yahoo заявила, що отримала від 12000 до 13000 запитів для користувача даних від правоохоронних органів США протягом останніх шести місяців. Apple, заявив в понеділок він отримав більше, ніж 5000 запитів, у той час як Facebook (FB) отримали близько 10 000 запитів за останні половині 2012 року.
Google подала до суду клопотання вівторок вимагаючи дозволити їй ділитися інформацією про державних програм спостереження з громадськістю.
У першій прохання поправки, поданої до США іноземних потайливої ​​розвідки наглядом суду, Google (GOOG, Fortune 500) просить суд дозволити йому розкрити сферу нововиявленими «Призма» програми.

EU-Asia