Gandrīz puse no visiem spēlētājiem ir sievietes

“Arvien vairāk sieviešu var atrast augstu profilu un spēcīgu lomas šajā nozarē,” viņa teica. “Tomēr, tikai nesen, komentārs bija, lai man,” Tu esi tikai uzņēmējas, tiesības Jums nav īsti spēlēt spēles.? ” ”
Hannon, Gamers ar darbavietām, teica, ka viņa domā, kā spēles tiek tirgoti nozīme.
“Ir vairāk nekā 18 sievietes spēlējot spēles tagad nekā zēniem zem 17,” viņa teica. “Bet jūs nevarēsiet pateikt, saturu un komentēt sadaļas vairumā spēļu publikāciju, valoda / uzvedība saviem kolēģiem spēlētājiem tiešsaistē, vai spēles dizains, mārketinga materiālos un taktikas vairums spēļu izdevēji un izstrādātāji.”
Gagnon teica, troļļi būs troļļi, jo īpaši laikā, konkurētspējīgu, multi-player spēles. Tomēr viņa domāju, ka spēle uzņēmumi varētu darīt vairāk, lai vērstos pret ļaunprātīgu izmantošanu.
“Es saprotu šos monstrus, kas noteikti izspēles jebkuru un visu Gamers, un tas nav vērsts tikai uz sieviešu Gamers,” viņa teica. “Bet tas noteikti jūtas kā tad, ja es esmu to izcelt.”
Nav iemesla domāt, azartspēļu nozare nebūs vairāk un vairāk no tiem sieviešu Gamers domāt par īpaši gados.
“Jo daudz veidos, tas bija perfekts vētra pārmaiņām,” sacīja Chobot, kurš ir arī rakstnieks Zombie Studios spēli, “Daylight”. “Azartspēļu nozare ir izpratne, kam pārsūdzēt plašākai auditorijai – vienu, kas iekļautas sievietes – tika atspoguļots, pievienojot spēcīgāku sieviešu rakstzīmes.
“2013, atkārtoti vamped” Lara Croft “,” Mass Effect ir sieviešu versija komandiera Šepards un “neatzīmēts” s Jeļenas Fišera un Chloe Frazer ir tikai daži piemēri, kas nāk prātā.”
Citi stiprie sieviešu rakstzīmes, piemēram, Elizabeth jo “BioShock Infinite” vai in Ellija “Last of Us” parādīt diapazons izstrādātāji ir gatavi nodot savas spēles, lai piesaistītu plašāku auditoriju un nodrošināt atšķirīgu pieredzi no spēles pagātnē.
Turpmākās spēles, piemēram, “Beyond: divas dvēseles” un jaunu “Mirror s Edge”, šķiet, ka viņi būs jāturpina īstenot sievietes priekšplānā spēļu rīcības un stāstījuma.

Stāsts pēc stāsts stāsta sieviešu Gamers, kas, reiz viņi riskēja spēļu aprindās ārpus ģimenes un draugiem, saskaras ņirgāšanās, noraidoši attieksmes un pat no saviem vienaudžiem ļaunprātīgu izmantošanu.
Vienā neseno stāstu padarīt kārtās tiešsaistes spēļu aprindās, meitene devās uz noteiktu spēli tiešsaistes kopienā, lūdzot par saviem mehānikā.
Pirmā reakcija viņa ieguva bija no vīriešu spēlētāja, sakot viņai, viņš gribētu atbildēt, ja viņa veic seksa aktu par viņu.
Uzmākšanās sievietēm tiešsaistes spēļu forumos ir izplatīta pietiekami, ka tur pat izņēmuma termins – “baltais bruņinieks” – vīriešu locekļiem, kuri pastiprināt tos aizstāvēt – ierosinājums ir, ka viņi tikai dara, tāpēc, lai iegūtu labvēlību Sieviete iesaistīti.
“Vecums no otras gamer padara diezgan starpību,” sacīja Eleazer. “Vecāki spēlētāji mēdz būt jārespektē sieviešu Gamers …. Ikviens 15 un jaunākiem nav get it, bet es vainīgs, ka termiņa beigās.”
Chobot saka, ka attieksme veida sāk izbalināt, bet, ka tā “nav gluži mainījusies tikai pagaidām.”
Bet, dažreiz, tas ir maz lietas, kas var palīdzēt izdarīt vairāk sieviešu spēļu reizes.
“Kontroles shēmas ir jādara vairāk, lai ņemtu vērā cilvēkiem, kas nav jāaug ar kontrolieri savās rokās,” sacīja Colleen Hannon, vecākais redaktors mājas lapas Gamers ar darbavietām. “Es nesaku, padarīt spēli vieglāku, es saku dot cilvēkiem, kas nepieciešams, lai uzzinātu šīm pamatiemaņas ceļu, lai uzzinātu, ka nav noniecināt vai papildinošu tos.”
Stabila un augoša pop-kultūru klātbūtne video spēles arī ir bijis svētīgs attīstītāji meklē, lai pievienotu sievietes to spēlētāju bāzēm.
“Es domāju, ka šis jautājums ir kultūras,” sacīja Shannon Gagnon, 28, no Scranton, Pennsylvania. “Tā ir geek, ir kļuvis par kaut ko lepoties, nevis kaut ko slēpt, vairāk no maniem sieviete draugi kļūst spēlētāji, bet tie nav redzēt daudz spēles, viņi ir ieinteresēti,. Jo galvenokārt tad, kad jūs redzat spēles reklamē tas ir “Call of Duty” vai “World of Warcraft”. ”
Gamers Vairums spēlēt spēles ar savu ģimeni – 16% spēlēt kopā ar vecākiem, 32% spēlē ar citiem ģimenes locekļiem, un 16% spēlēt ar viņu dzīvesbiedrs vai citi nozīmīgi. Šī paplašināšana pieņemšana spēļu ir arī palīdzētu sievietēm justies kā tie pieder.
“Esmu ievērojis, lielākā atšķirība attieksme nāk no ne-Gamers, jo īpaši citām sievietēm, kas reiz atradu savu vaļasprieks dumjš,” sacīja Audrey Epple, no Macon, Džordžija. “Tagad, tie, šķiet, vairāk pieņemot Tā ir kļuvusi par normu.”.
Bet, neskatoties uz šīm kultūras maiņām, runāt ar daudziem sieviešu Gamers, un jūs dzirdēsiet stāstus par tumšāku pusē hobijs – pastāvīgu “zēna klubs” mentalitāte, kas dažkārt izpaužas neglīts veidos.
Jaunais ziņojums liecina, pieaugušām sievietēm ir gandrīz puse no visiem videospēļu spēlētājiem. Tas ir skaitlis, kas var lasīt mainās tonis daži no šodienas top spēlēm. Bet tas ir arī viens, ka dažas sievietes spēlētāji saka, nav īsti tik tuvu, lai izlīdzinātu kā tam vajadzētu būt.
Saskaņā ar “2013 Essential Fakti Par datoru un videospēļu nozarē” ziņojumā, ko ražo Entertainment Software Association, 45% no visiem spēļu dalībniekiem, un 46% no visbiežāk pircēju spēles, ir sievietes. Pieaugušas sievietes veido 31% no spēļu spēlēšanas iedzīvotāju.
“Šie jaunie dati ir uzsvērta ievērojamu augšupejošu trajektoriju uz video spēlēm. Tas ir izklaides veids, ko bauda simtiem miljoniem patērētāju visā pasaulē,” teica Michael D. Gallagher, prezidents un izpilddirektors EKA, tirdzniecības asociācija, kas pārstāv ASV videospēļu nozarē . “Daudzveidīga un barošanās patērētāju bāzi, ievērojams jaunu aparatūru, un izcilu programmatūru, visu apvienot, lai veicinātu izaugsmi mūsu nozarē.”
Sieviešu spēlētāji ir acīmredzami dažādi. Miljoniem baudīt shooters, stratēģijas spēles un citus titulus privileģēts “hardcore” entuziasti. Miljoniem vairāk ir jāpārņem spēļu pasaulē, izmantojot sociālos un viedtālrunis spēles, vai ar ģimenes mijiedarbību.
Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki pērk video spēles ir interesants sižets, saskaņā ar ziņojumu. Un dažas sievietes ir norādīja uz pieaugumu spēļu skaitu ar sarežģītu tēmu un vairāk scenārijiem, kas prasa lēmumu pieņemšanā, ne brutālu spēku, kā pārdošanas punktu.
Un tas nesāpēs, ka daudzi no šiem pašiem nosaukumiem ir sākuši iekļaut sieviešu varoņiem, vai vismaz spēja radīt savu.
EKS liecina, ka 35% vecāku ir spēlē datoru un video spēles ar saviem bērniem katru nedēļu, un 58% spēlē ar tiem vismaz reizi mēnesī.
Datoru un videospēļu ražošanas nozarei kopumā bija $ 14800000000 pārdošanas 2012.gadā, saskaņā ar EKS ziņojumu. Ņemot vērā to, ka sievietes ir 46% no šīs iepirkuma auditorijas, ir liels stimuls, lai spēļu izstrādātājiem, lai saglabātu sievietes prātā.
Viņi saka, viņi neskatās uz īpašu režīmu, neprasām sieviešu tikai spēles un, daudzos gadījumos, nav pat patīk jādiferencē kā “meitene spēlētājiem.” Tā vietā, viņi saka, viņi vēlas būt izklaidē, kas var apstrīdēt, lai būtu jautri – tāpat kā puiši.
“Arvien vairāk sieviešu iesaistās, gan aizkulisēs, un kā izglītotiem patērētājiem,” Chobot teica. “Zēnu klubs attieksme spēļu vajadzīgi, lai apturētu vakar.”
“Šodienas spēle rakstzīmes ir daudz vairāk customizable nekā gadu atpakaļ,” teica Lauren Eleazer, 26, no State College, Pennsylvania. “Tā ir daļa no vispārējās spēli attīstību, bet katrs sieviete spēlētājs Esmu saticis novērtē spēt stilu savu raksturu un padarītu to unikālu.”
Jessica Chobot, televīzijas un Web šovs uzņēmējas, kuru darbs ir parādījies spēļu vietas IGN, G4 tīklu un citur, teica nozare ir ņemot paziņojums, ka palielinās sieviešu Gamers, un ka sieviešu rakstzīmes nozīmīgu lomu iekļaušana nav negadījums.

EU-Asia