G20 kelia augimą prieš taupymo

Japonija, kuri turi viršutinę namas rinkimus sekmadienį, savo ruožtu atkreipė kritikos už tai mažai informacijos apie struktūrinių reformų įvardintas kaip “trečiojo rodykle” Ministro Pirmininko Shinzo Abe ekonomikos apyvartumo planą, G20 sakė šaltiniai.
Finansų ministras Taro Aso minėtoje Tokijo siektų amatų patikimą fiskalinį planą iki rugsėjo G20 aukščiausiojo lygio susitikime laiką. Aso taip pat sakė, kad eiti į priekį kitų metų balandžio mėn su planuojama žygis pardavimo mokesčius, pagrindinę stabilizuoti Japonijos valstybės skola, kurios nei 200 procentų BVP, yra per G20 didžiausias.
Požymiai, kad JAV Federalinis rezervų bankas bus masto atgal savo pinigų stimulas dominavo dviejų dienų derybas Maskvoje su besivystančių rinkų, kurios susijusios su ja susijusį selloff į akcijas ir obligacijas, ir skrydis į dolerio.
Kompiuteriai Rusija sakė G20 politikai turėjo minkštas viena pagrindinių apie tikslų sumažinti valdžios sektoriaus skolą už į augimą dėmesio ir kaip išeiti centrinio banko stimulą su sumaišties minimumo.
“(G20) kolegos nepadarė sprendimą prisiimti atsakomybę sumažinti biudžeto deficitą ir skolas iki 2016 m” Finansų ministras Antanas Siluanov Reuters. “Kai kurie žmonės manė, kad pirmiausia reikia užtikrinti ekonomikos augimą.
Nors JAV atsigavimas įgauna pagreitį, Kinijos eksporto variklis yra dulkinimas, Japonijos siūloma išeiti iš defliacijos nepasiekė pabėgti greitis ir paklausa euro zonoje yra per silpnas išlaikyti darbo vietas atsigavimą.
Pareigūnai remia veiksmų planą, darbo vietų kūrimui ir ekonomikos augimui, o subalansuoti pasaulinę paklausą ir skolos vertybinius popierius, kurie bus paruošė už G20 vadovų susitikimo surengtoje prezidento Vladimiro Putino rugsėjo mėnesį.
“Mes vis dar suvokia rizikos ir nenumatytų neigiamų šalutinių reiškinių ilgą švelnesnė pinigų politika”, sakoma pareiškime. “Būsimi Eurosistemos pinigų politikos parametrus ir toliau bus kruopščiai apgalvotos ir aiškiai pateikta.”
Mainais už savo įsipareigojimais dėl “pranešimas” jo pinigų politikos ketinimus aiškiai, Vašingtonas pavyko užtikrinti, kad tekstas nėra numatyta jokių privalomų fiskalinių tikslų, sakydamas, kad turėtų būti konsoliduojami “kalibruoti” į ekonomines sąlygas.
Šaltiniai Susitikimo sakė Vokietija buvo ne savimi, nei anksčiau, per įsipareigojimus sumažinti skolinimosi laikytis nuo sandorio įmušė Toronte 2010 metais, su pagerinti JAV ekonomika pridėti svorio Vašingtono raginimą dėmesį skiriant ekonomikos augimui.
Su jaunimo nedarbo lygis artėja prie 60 proc euro zonos besipriešinantys Graikijoje ir Ispanijoje, palyginti su taupymo diskusijų augimo perėjo – atspindi tai, kad G20 finansų ir darbo ministrai surengė bendrą posėdį penktadienį.
Euro zonos periferijoje krizė didina kapitalo nutekėjimą ir komunikatas įsipareigojo perkelti “ryžtingai” reformas sukurti bankų sąjungą Europoje, kuri galėtų atgaivinti tarpvalstybinį skolinimą.
“Tarp augimo ir taupymo diskusijos, atrodo, atėjo į pabaigą, kaip fiksuojami G20 tvirtą pareiškimą dėl augimo ir darbo vietų kūrimo” vyresnysis JAV iždo pareigūnas sakė.
“JAV pasirinko tęsti makroekonominę politiką, kurios paskatino ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą, su biudžeto koregavimo, kai privati ​​paklausa buvo pakankamai stiprus, kad savarankiškai palaikyti. G-20 pripažino, kad gauti šią pusiausvyrą svarbu.”
Tarptautinis valiutos fondas perspėjo, kad pasaulio rinkose svyravimai gali gilinti, o augimas gali būti mažesnis nei tikėtasi dėl sąstingio euro zonoje ir sulėtėjimo riziką besivystančiame pasaulyje.
“Pasaulio ekonomikos sąlygos išlieka sudėtinga, augimas yra per silpnas, nedarbo lygis yra per didelis, ir atgavimas yra pernelyg trapus” generalinis direktorius Christine Lagarde sakė žurnalistams.
“Taigi, reikia imtis daugiau veiksmų siekiant pagerinti šią situaciją.”
Kinija susiduria ragina skatinti vidaus paklausą augimą ir leidžia didesnį valiutų kursų lankstumą yra platesnių pastangų, skirtų atgauti pusiausvyrą pasaulio ekonomiką kurios funkcijos didžiulį Kinijos perteklius ir atitikimo JAV deficitą.
Valiutų kursų ir konkurencingas devalvacijos vos suprato grėsmę, delegatai sakė – priešingai yra irzlus G20 aukščiausiojo lygio susitikimą vasario nuspalvino kalbėti apie valiutų karus.
Protektoriaus CARE
Ben Bernanke pareiškimą prieš du mėnesius, kad Fed gali pradėti vėjo žemyn jos 85000000000 $ kas mėnesį obligacijų pirkimo sukėlė paniškas išpardavimo, ypač besivystančiose rinkose.
Investuotojai buvo ramino pagal parodymus Kongreso šią savaitę Bernanke, kuris yra ne Maskvoje, nors jis sakė išvykimo planas iš pinigų spausdinimo liko ant kortelės.
G20 sudaro 90 procentų pasaulio ekonomiką ir du trečdaliai jos gyventojų – daugelis Gyvenimas sparčiai augančios ekonomikos šalyse kyla didžiausias iš kapitalo įplaukų, kurios buvo vienas iš šalutinių poveikių Fed stimulas priešingi.
“Vienas dalykas, mes norėtume pabrėžti, yra koordinavimo svarbą”, sakė Indonezijos finansų ministras Chatib Basri, įspėja, kad sumažinus politikos kiekybinio palengvinimo kitur “iškart paveikia” kylančias rinkas.
Pekinas penktadienį pasiūlė alyvmedžio šakelę, pašalinti grindų apie normas bankai gali taikyti klientams už paskolas, kurios turėtų sumažinti skolinimosi išlaidas įmonėms ir namų ūkiams. Tačiau tai gavo mažai dėmesio ne G20 derybose.
Iš 20 šalių įkeisto šeštadienį įdėti augimą prieš taupymo grupė, siekiant atgaivinti pasaulio ekonomiką, kad “vis dar per silpnas” ir reguliavimo skatinimo politikos atsargiai, kad grąžinimas nėra rėmų lakiųjų finansų rinkose.
Finansų ministrai ir centrinių bankų atstovai pasirašė off komunikatą, kad pripažino platūs politikos JAV ir Japonijos naudą, bet pabrėžė, kad euro zonos nuosmukis ir besivystančiose rinkose sulėtėjimas.
“Nors mūsų politiniai veiksmai padėjo būti smukimo riziką, kurie vis dar tebėra aukštas,” pareiškime. “Buvo finansų rinkos svyravimų ir sąlygų sugriežtinti padidėjimas.

EU-Asia