“Firefox” patenka į smartfon verslo

Pirmieji Firefox OS telefonai yra praktinis, o ne prašmatnus, tačiau bendrovė tikisi iš žemos kainos ir atviros ekosistemos derinys leis vidutinio hitu.
“Vartotojai tikrai nežino, ar rūpintis per daug apie tai, kas po gaubtu”, sakė Eich. “Jie nori kažką, kad turi prekės ženklą jie pasitiki … Gera kaina ir kažkas, kad patenkintų juos apie programas. Štai gana trumpas kontrolinis sąrašas”.
ZTE Atidaryti ir Samsung ONEtouch gaisro yra labai paprastas telefonai su 3,5 colių ekranus, pradinio lygio specifikacijų ir Patraukliai žemų kainų žymės. Telefonica “bus parduoti ZTE Open Ispanijoje pradedant liepa 2 arba 69 eurų, arba apie $ 90.
Nepelno kompanija “Mozilla” bando suplakti tipiškų uždarų app ekosistemas su “Firefox” OS. Pastatytas naudojant Open Web standartus, tai kreipsimės į numatomus 8 milijonų interneto kūrėjams, kurie gali pereiti teisę ir pradėti kurti HTML 5 apps telefonus.
Nėra, kai telefonas bus ateiti į Jungtines Amerikos Valstijas tvarkaraštis. Nes dabar, “Mozilla sutelkiant dėmesį į naujas rinkas, pavyzdžiui, Ispanijoje, Lenkijoje, Kolumbiją, Venesuelą ir galiausiai Brazilijoje, kur iPhone yra pernelyg brangi daugeliui žmonių.
“Daugeliui vartotojų, tai bus pirmasis smartfon jie pirkti,” sakė Chris Lee, kuris vadovauja produkto komandą Firefox OS.
“Firefox” OS sukti ten, kur dideli porcijos gyventojų vis dar naudoja funkcija telefonus.
Lee sako ši versija yra tik išeities taškas. Bendrovė tikisi kūrėjai kurti pasirinktinius sąsajos prietaisų, kurie imituoja tai, ką žmonės mėgsta apie “Android” arba “Windows Phone ar net visiškai naujas įgauna įprastų išmaniųjų telefonų ekranuose.
“Firefox” OS jau turi iš populiariausių programų, įskaitant “Twitter” ir “Facebook”, taip pat kaip žemėlapių programą powered by Nokia “Čia mažai.
Įprasti įdėtieji telefono funkcijos yra įtraukti skambinti, text ir naršyti internete. Naujos HTML 5 programos bus prieinami Mozilla Marketplace po jie tikrinami dėl saugumo, nors “Mozilla nebus spardymas apps už turinį.
Naujas Smartphone operacinė sistema prisijungti prie Fray.
Mozilla išleido telefonas veikia savo naują “Firefox” OS Ispanijoje pirmadienį, jungiančia pirmaujančių mobiliųjų operacinių sistemų “Android” ir “iOS”, taip pat mažesni žaidėjai Windows Telefonas ir BlackBerry.
Daugiametis paslaugų sutartys, kurias gali sumažinti iš išmaniojo telefono kaina yra ne taip dažnai, ir brangių aukštos klasės telefonų, pavyzdžiui, “iPhone” ar “Galaxy S serija yra nepasiekiamas.
Pigūs Android “įrenginiai yra prieinami, tačiau už San Franciske atveju paskelbti pranešimą spaudai,” Mozilla CTO Brendan Eich nurodė, kad dauguma iš jų veikia Meduoliai su imbiero priedais, seną versiją Android OS. Eich taip pat sakė, kad bendrovė buvo realus apie savo tikslus.
“Mes, kuria didelė ir kritimo į tvirtovės” Apple “ir” Google “tvirtovė”, sakė Eich.
Dizainas-protingas, “Firefox” OS palaiko jį neįtikėtinai paprasta ir intuityvi kreiptis į naujų smartfon vartotojams. Dabartinis pagrindinis ekranas yra labiausiai panašus į iPhone, su keturių po keturių tinklo piktogramų ir už labiausiai naudojamų programų išilgai ekrano apačioje dokas.

EU-Asia