Fed rethinks perkelti leistų bankams prekiauti fizinių prekių

Federalinis rezervų bankas paprastai bankams leidžiama prekiauti daugumos pagrindinių prekių rinkose tol, kol yra panašus ateities sutartis dėl prekių, o tai reiškia, ji reglamentuoja prekių Futures Trading Commission. Žalia nafta ir benzinas, pavyzdžiui, yra leidžiama, tačiau geležies rūdos nėra.
Penktadienio apsauga reikalauja, kad į klausimą.
Nors kai kurios vartotojų grupės buvo kritiškai linguoti, kad bankai gali daryti biržos prekių rinkose, turinti pagrindines vienetų infrastruktūros, neaišku, kiek būtų paremti kliūtį prekybos komercines rinkas visiškai.
“Aš noriu, kad jie turi fizinę verslo, nes jie vaidina teigiamą vaidmenį versle pusiausvyrą, teikiant finansavimą”, sakė vienas vyresnysis vykdantysis į metalų rinkoje.
“Federalinis rezervų bankas nuolat stebi prekių veikla prižiūrimų įmonių ir peržiūri 2003 m ryžtą, kad tam tikros prekių veikla papildo finansinės veiklos ir todėl leidžiama bankų holdingo bendrovės” Federalinių rezervų sakė siunčiamam ataskaitoje. Atstovė atsisakė smulkiau paaiškinti arba pateikti bet kokius dėl masto ar laiko peržiūros informaciją.
Tai Fed pirmasis viešas pareiškimas šiuo klausimu, nes jis pirmą kartą atvyko į šviesą “Reuters” pranešimo, 2012 m. (Visas istorija: http://link.reuters.com/xer86s)
Dideli pramoniniai vartotojai, aliuminio apkaltino bankai didinti kainas metalo per savo kontrolės Londono metalų birža sandėliuose, kurie buvo lėtas pristatyti metalo klientams, didinti įmokas už fizinio metalo ir uždirbti didelį pelną nuomai saugoti metalo.
“Goldman Sachs” atstovas atsisakė komentuoti Fed ataskaitoje. Publicistai dėl “JPMorgan” ir “Morgan Stanley” ne iš karto atsakyti į laiškus ieško komentarą.
PHIBRO buvo pirmoji
Pareiškimas susijęs su 2003 laiške, kad Federalinis rezervų bankas išduodamas “Citigroup”, kuris buvo siekia gauti leidimą iš Fed leisti savo Phibro skyrius – įsigijo 1998 – tęsti prekybą fizinės energijos rinkose.
Pagal Gramas-Leach-Bliley pakeitimo BHC, bet nereguliuojamas banko, kuris konvertuoja į holdingas būklės po 1999 būtų leidžiama toliau valdys ir investuoti į turtą tol, kol jie juos laikė iki 1997 metų. Bankai teigė, kad jų veikla yra “užstatą” ar kad jie tiesiog banko “Merchant Banking investicijos.
Neaišku, šis argumentas telpa Intensyvėjant politinio spaudimo, su susirūpinimu, kad “per didelis, kad žlugtų” bankai neturėtų būti atsižvelgiama į papildomą riziką, kaip juda tanklaivius naftos ar veiklos elektrinėse.
“Peržiūra Wall Street ekspansiją į komercinės veiklos yra labai svarbus,” senatorius Sherrod Brown iš Ohajo demokratų sakė pareiškime. “Kongresas, reguliatoriai, ir visuomenė turi suprasti, kas įvyko per 14 metų nuo finansinės sukėlė nesustabdomą diskusijų proveržį atsivėrė, ir iš naujo tai, ką norime bankai daryti”
Keturi JAV Kongreso rašė Federalinių rezervų banko Ben Bernanke birželio 27 išreiškia savo susirūpinimą šiuo klausimu, ir prašo daugiau informacijos apie Fed pozicija.
Pareiškimas nuskambėjo tarp augančios politinės ir vartotojų tikrinimu Wall Street vaidmenį žaliavų rinkose skambant skundų dėl nuosavybės metalų sandėliuose ir įrašų baudas Barclays (BARC.L) ir potencialiai JPMorgan dėl kaltinimų, kad jie manipuliuoja JAV energetikos rinkas.
Antradienį Senato bankininkystės komitetas, turintis savo pirmąjį posėdį šiuo klausimu, kuriame klausiama, ar bankai turėtų būti leista kontroliuoti elektrines, sandėlių ir naftos perdirbimo.
“Jie turi būti jausmas, kai šiuo klausimu spaudimą, jei jie jau jautė paskelbti viešą pareiškimą”, sakė Saulė Omarova docentas įstatymo prie Šiaurės Karolinos universiteto Chapel Hill teisės mokykloje, kuris bus rodomas per posėdį.
“Ar jie naudoja šia galimybe iš tikrųjų peržiūrėti visą padėtį bankų fizinių prekių rinkose?”
Kadangi žaliavų kainos išaugo per pastarąjį dešimtmetį, pasaulio investicinių bankų priimančiosios kraunamos į rinką, spaudimą buvusį bipolis Goldman ir Morgan. Jų didžiausia prieš keletą metų, pajamos šiame sektoriuje siekė apie $ 15 milijardų eurų.
“Tai dar neaišku, kiek šis atsiliepimas ketina eiti”, sakė Omarova. “Ar jie ketina padaryti didelį pakeisti tai, ką jie leidžiama daryti, ar jie sako, kad sprendimas leisti bankų holdingo kompanijos pradėti prekybą fizinių biržos prekių daugiau kaip prieš 10 metų buvo teisingas?”
Bet spaudimas prijungtas ir per pastaruosius kelerius metus, kaip reguliatoriai pažaboti prekybą savo sąskaita, naujos kapitalo priemonių apriboti prekybos knygos pozicijas ir premijų kepurės mažėti.
Prekės pajamos iš geriausių investicinių bankų sumažėjo maždaug 6 milijardų JAV dolerių 2012 m konsultantai koalicija įvertinta.
Nors bankams generuoti daug, kad iš prekybos išvestinėmis finansinėmis priemonėmis pajamų – pardavimo rodiklius investuotojams arba rizikos draudimo kainas naftos perdirbimo įmonės – daugelis delved giliai į fizines rinkas, siekiant gauti geresnę informaciją apie rinkas, svertų savo pozicijas ar pasiūlyti daugiau galimybių klientams .
Pavyzdžiui daugelis bankų dalyvauja “tiekimo ir kiekis visoje” susitarimus su rafinavimo įmonėms, suteikiant žaliavinę naftą į gamyklą ir tada parduoti benzino ar dyzelino rinkoje.
JAV Federalinių rezervų “peržiūrint” istorinę 2003 m sprendimą, kad iš pradžių patenkino reguliuojami bankai prekiauti fizinių prekių rinkose, sakoma penktadienį, judėti, kad gali siųsti naujų sukrėtė “Wall Street.
Nors tai yra gerai žinoma, kad Fed svarsto, ar leisti bankams, įskaitant “Morgan Stanley” (MS) ir “JPMorgan” (JPM) toliau priklauso Prekybinis turtas kaip naftos rezervuarų arba metalų sandėlių, penktadienį vienas sakinys ataskaita rodo, kad ji taip pat persvarstyti visą spektrą bankų veiklą fizinių rinkų, kurios padės generuoti milijardus pelno.
Tai buvo pirmasis bankas gauti leidimą pagal banko holdingo bendrovių įstatymą (BHC įstatymas) – kurie paprastai draudžia bankams verstis su nefinansine veikla – prekiauti fizinių prekių, o ne tik popieriaus dariniai. Kiti keliolika bankų pasekė, su Federalinių rezervų suteikiant daugiau ir daugiau laisvės apie tai, kaip, ką ir kur jie galėtų prekiauti.
Kadangi konvertuojant banko holdingo kompanijų finansų krizės įkarštyje, “Goldman Sachs” ir “Morgan Stanley” taip pat buvo taikomos kontroliuojančioji bendrovė taisykles – tačiau iki šiol Fed dėmesys buvo manoma, kad jų nuosavybės teises į turtą.

EU-Asia