Falling rupija daro spaudimą RBI bent $ 2000000000 skolos pardavimo

Tuo tarpu, trumpalaikių palūkanų šuolis buvo beveik uždaryti rinką komercinių obligacijų ir trumpalaikės obligacijos, naudojamų per kurį įmonės ir bankai kelia trumpalaikių lėšų.
Rupija prekiaujama ketvirtadienį 59.75/76, ne toli nuo savo uždarymo 59.89/90 pirmadienį prieš IRB numatytų veiksmų.
Obligacijų pajamingumas išaugo, o 10 metų Vyriausybės obligacijų iki 51 bazinių punktų, nes pirmadienį, o Nifty sumažėjo 0,8 proc nuo tada. Užsienio investuotojai taip pat pardavė daugiau nei $ 215,000,000 skolos ir atsargos per pastaruosius dvi dienas.
RBI yra priemonės siunčiami obligacijų pajamingumas auga, didinant riziką, kad ketvirtadienio skolos pardavimas rezultatas bus laukę tarp RBI ir investuotojų nenori vykdyti savo kainų lūkesčius.
“Svarbu tai, derlius, už kurią jis yra siūloma. Nors IRB neatskleidė, kur paklausa yra, jis yra akivaizdžiai aišku, kad ji yra didesnė nei IRB galėjo pasiūlyti”, sakė Jyotheesh Kumar, vykdantysis viceprezidentas HDFC Vertybiniai popieriai elektroninio pašto klientams, ketvirtadienį.
“Draugai, normos vadovauja daugiau … neleiskite nugara gydytojai vyriausybės hipnotizuoti jums manyti, kad didesnės kainos yra tik laikina,” Kumaras pridėta.
Jei pardavimas nesiekia, centrinis bankas gali tekti imtis kitų priemonių, kad nuo jų nutekėtų rupija likvidumą atgrasyti spekuliantus nuo valiuta, taip pat kelia susirūpinimą dėl žalos ekonomika auga dešimtmetį žemo 5 proc.
Pirmadienį netikėtų priemones RBI paskatino kai kurie ekonomistai sumažinti savo ekonomikos augimo prognozes ir atkreipė perspėjimų, kad tai gali turėti neigiamos pagal baidyti užsienio investicijas.
“(IRB-ųjų) netikėtas pinigų politikos griežtinimas gali stabilizuoti artimiausiomis savaitėmis rupiją, bet gali būti labai neigiami, viešiesiems finansams ir ekonomikai,” Credit Agricole sakė rašte trečiadienį.
Oficialus susipažinę su IRB mąstymo sakė centrinis bankas pripažino, kad tai būtų sudėtinga balansavimo tikslai pasiekti sėkmingą rezultatą skolos pardavimo, kuris bus atliktas per atvirosios rinkos operacijose.
“Tai yra du skirtingi tikslai. Priemonės buvo pinigų valdymas, kuris buvo siekiama pažaboti likvidumą. Nors skolos valdymas yra apie ugdymo skolą ekonomiškai efektyviai”, pareigūnas sakė naujienų agentūrai “Reuters, mažėja būtų galima identifikuoti.
“OMO bus pinigų valdymo pratimas skiriasi nuo skolos valdymo tikslus”, sakė pareigūnas.
OMOs yra obligacijų pirkimas arba pardavimas centrinio banko iš savo sandėlyje pridėti arba išleiskite pinigų ir neturi sąnaudų poveikį Vyriausybei, suteikiant IRB daugiau veikimo laisvės kainą.
Tuo savaitės obligacijų aukcionus atliktų vyriausybės vardu, tačiau IRB būtų daugiau dėmesio mokėti per dideles palūkanas. Trečiadienį, jis atmetė visus per 2 milijardus dolerių parduoti iždo vekselių vardu vyriausybės pasiūlymus.
“Svarbiausia, jis nenagrinėja pagrindinio klausimo iš Indijos išorės disbalansą. Jis padarė Indija mažiau patraukli užsienio investuotojams ir gali sumažinti portfelio įplaukas reikia prijungti (einamoji sąskaita) spragą.”
Rupija buvo beprarandanti visas gaunamas pajamas, nes IRB pradėjo valiuta gynybai spaudžiant likvidumą ir didinti trumpalaikių kainos, spaudimą banko sutikti mokėti didesnę grąžą savo $ 2000000000 skolos pardavimo vėliau ketvirtadienį.
Indijos rezervų bankas yra dėl to parduoti 120 milijardų rupijų per atvirosios rinkos operacijas, kaip dalį savo trijų Šakės planą pristatė vėlai pirmadienį nutekėjimo pinigus iš rinkos remti rupiją, kuris prarado beveik 10 procentų dolerio atžvilgiu, nes pradžia gegužės mėn.

EU-Asia