Eurotsooni majandus kasvama praeguses kvartalis

Varasemate flash komposiit lugemine Saksamaa tõusis viie kuu kõrgeimale tasemele 52,8, kuid Prantsusmaal index hoitakse kangekaelselt alla 50-märgis 17. kuu 48,8, kuigi veel parem juunikuise 47,4.
Vaatamata paranenud näidud ettevõtted kogu erasektori töökohtade vähendamiseks jälle, kuigi nad tegid seda aeglaseim tempo 16 kuud.
“Tööhõive number sageli võtab aega, et ümber pöörata. On liikumas õiges suunas, on mõned valgust tunneli lõpus ja aasta lõpus me näeksime töötuse määr alla tulevat,” Williamson ütles.
MarkIT välgu eurotsooni Composite PMI, uuringutel põhinevast tuhanded ettevõtted kogu piirkonnas ja usaldusväärne näitaja kasvu, hüppas 18 kuu kõrgeim 50,4 juulis 48,7 juunis.
See purustas ka kõige optimistlikumad prognoos Reuters poll ja on esimese kuu PMI on olnud üle 50 märk, mis jagab kasv ja langus alates jaanuarist 2012.
“See on väga julgustav pilt, see on üsna laiapõhjaline. Saksamaa on juhtiv pakendi järgnesid Prantsusmaa, kuid isegi perifeeria … on näha taas kasvu töötlevas tööstuses,” ütles Chris Williamson, peaökonomist andmed jagaja Markit.
Williamson ütles viimases PMI tulemused ebalevalt osutasid 0,1 protsenti sisemajanduse koguprodukti kasv 17-liikmelise bloki praeguses kvartalis vastavalt Reuters poll võetud käesoleva kuu alguses.
Majanduses on oodata püsinud viimases kvartalis vaid lihtsalt kraapides majanduslangusest välja see on takerdunud, sest hilja 2011.
Tootjad rohkem
Flash tootmise PMI tõusis üle kasumiläve kaubamärk esimest korda kahe aasta jooksul, tulemas on 50,1. See oli üle juunikuise 48,8 ja mugavalt võita kõiki prognoose Reuters küsitlus 36 majandusteadlased.
Uus tehas tellimusi kasvas esimest korda alates maist 2011. Toodangu indeks hüppas 52,3 alates 49,8, kõrgeim alates juunist 2011, kuid see oli osaliselt tingitud allakäik mahajäämus töö.
PMI, mis käsitleb teenuseid ettevõtetele, mis moodustavad suurema osa ühenduse majanduskasv, hüppas 49,6 see kuu 48,3. See oli ka enne keskmine prognoos 48,7 in Reuters poll ja kõrgeim näitaja alates jaanuarist 2012.
Kui märk ettevõtted olid üha tuleviku suhtes optimistlikud, äri ootuste indeks tõusis 56,9, kolme kuu kõrge.
Eurotsooni erasektor ootamatult põrkas tagasi kasvu selles kuus tehast suurenes toodang esmakordselt enam kui aasta, äri uuringud soovitas kolmapäeval.
Uuringud rõõmustab Euroopa poliitikakujundajad, kes on surve all, et võtta meetmeid, et toetada majanduse hädas põgeneda pikim majanduslanguse bloki ajaloos.

EU-Asia