Eurostar laivynas didės

Birželį Europos Komisija sakė Eurotunnel – Prancūzija pagrindu vadybininkas Lamanšo tunelyje – sumažinti savo mokesčius už keleivių ir krovinių vežimo traukiniais naudojant maršrutą.
Komisija teigė, kad mokesčiai yra per dideli ir atkalbinėjo keleiviai keliauti traukiniu, o kenkia krovinių pramonėje.
Petrovič sakė: “Mes turime mokėti už keleivio mokestį, kuris yra kažkas panašaus į 30 € … jei jūs parduodate bilietą tarkim 79 £ arba 69 £ grąža, didelė riekė, kad pinigai eina į tunelio, Europos Komisija teigė, skaičius turėtų nusileisti.
“Jei tai buvo atveju, mes galime perduoti šio sumažinimo klientams”, pridūrė jis.
“Eurostar” bilietai suaugusiam kelionės iš Londono į Paryžių kaina £ 69 ($ 104) už standartinę klasei £ 250 ($ 378) už verslo klase. Petrovič sakė televizijai CNN, kad bendrovė ieškojau “labai atidžiai” ne kainų, pridurdamas, kad didžiausia išlaidų Eurostar verslo yra naudojant tunelyje po Lamanšu mokestis.
Skaityti daugiau: Kaip Amerikos obuolių pyragas šyla kovoja Ispanija
“Eurostar” planuoja pradėti “moderniausias” laivyno traukiniuose, kurie gali veža keleivius į Nyderlandus, Vokietiją ir Šveicariją, pasak bendrovės bosas.
Nicolas Petrovič, vyriausiasis Europos greitųjų traukinių bendrovės tikisi, kad naujų vežėjų ir maršrutai būti internete per artimiausius trejus ketverius metus, o vežimo geležinkeliais atrodo atkurti ir padaryti “viską pradėti iš naujo.”
EXPLORE Interactive: Kaip Ar lengvai eurą?
Kalbėdamas su CNN Nina dos Santos Petrovič sakė, kad bendrovė būtų “patraukti atviros prieigos plėtra Europoje galimybę.” Jis pridūrė: “Tai, ką mes tikrai norime padaryti, tai įgyti rinkos dalį nuo oro.”
Tarptautinė traukinio operatorius pastatė savo sėkmę, panaikinant atotrūkį tarp Jungtinėje Karalystėje ir Europoje atotrūkį, veikia paslaugas iš Londono į Briuselį ir Paryžių.
Bet po beveik dviejų dešimtmečių monopolijos per Lamanšo tuneliu “Eurostar” susiduria su konkurencija dėl povandeninio geležinkelių linijai, vokiečių operatorius “Deutsche Bahn” rengiasi pradėti Londono į Briuselį paslauga.
Daugiau: Modelis traukiniai variklis savo kelią atgal į namus
Petrovič sakė, kad jis nėra susirūpinęs dėl konkurencijos už Londono į Europos maršrutų perspektyva. Jis pridūrė: “Mes pamatyti, kas klientai nori, bet, mano nuomone, jis išaugs bendrą rinką.”

EU-Asia