Eurostar flote noteikti pieaugs

Jūnijā, Eiropas Komisija norādīja Eurotunnel – Francija balstītu vadītājs Lamanša tuneli – samazināt tarifus par pasažieru un kravas vilcieniem, izmantojot maršrutu.
Komisija apgalvoja, ka nodokļi ir pārāk augsti un drosmi pasažieriem, kas ceļo ar vilcienu, vienlaikus nodara kaitējumu kravas nozari.
Petrovic teica: “Mums ir jāmaksā par katru pasažierim maksu, kas ir kaut kas līdzīgs € 30 … ja jūs pārdodat biļeti teiksim £ 79 vai £ 69 atpakaļ, Liela daļa no šīs naudas ir nolēmis doties uz tuneli, lai Eiropas Komisija paziņoja, skaitļi ir jānāk uz leju.
“Ja tas būtu gadījumā mēs varētu nodot šo samazinājumu, lai klientiem,” viņš piebilda.
Starptautiskais vilcienu operators ir būvēts tā panākumus, mazinot atšķirību starp Apvienotajā Karalistē un Eiropā, darbojas pakalpojumus no Londonas uz Briseli un Parīzi.
Bet pēc gandrīz divu desmitgažu laikā monopolu pār Lamanša tuneli, Eurostar saskaras ar konkurenci zemūdens dzelzceļa līniju, kā vācu operators Deutsche Bahn gatavojas uzsākt Londonu uz Briseli pakalpojumu.
Lasīt tālāk: Modelis vilcieni motors savu ceļu atpakaļ uz mājām
Petrovic teica, ka viņš neuztraucas ar perspektīvu sacensība par Londonas uz Eiropas ceļiem. Viņš piebilda: “Redzēsim, kas klientiem dod priekšroku, bet, manuprāt, tā pieaugs kopējo tirgu.”
Eurostar biļetes uz pieaugušo ceļo no Londonas uz Parīzi izmaksās 69 £ ($ 104) par standarta klases uz £ 250 ($ 378) par biznesa klasē. Petrovic pastāstīja CNN, ka uzņēmums meklē “ļoti uzmanīgi,” pēc cenas, piebilstot, ka lielākās izmaksas Eurostar bizness ir nodeva, izmantojot Lamanša tuneli.
Lasīt tālāk: Kā amerikāņu ābolu pīrāgs sasilst cīnās Spānija
Eurostar plāno uzsākt “jaunākos” flotes vilcieniem, kas var pārvadāt pasažierus uz Nīderlandi, Vāciju un Šveici, saskaņā ar uzņēmuma boss.
Nicolas Petrovic, izpilddirektors Eiropas ātrgaitas dzelzceļa uzņēmums, sagaida jaunās pārvadātājiem un ceļiem jābūt tiešsaistē tuvāko trīs līdz četru gadu laikā, kā dzelzceļa operators izskatās atjaunot un padarīt par “jaunu sākumu.”
Izpēti INTERACTIVE: Cik pārliecināts jūs ar eiro?
Runājot ar CNN Nina dos Santos, Petrovic teica, uzņēmums “paķert iespēju brīvu pieeju Eiropā.” Viņš piebilda: “Tas, ko mēs patiešām vēlamies darīt, ir iegūt tirgus daļu attiecībā pret aviosabiedrībām.”

EU-Asia