ES vairāk nekā VDI sašutumu spiegošanu prasību

Ben Rhodes, Baltā nama vietnieks nacionālās drošības padomnieks stratēģiskos paziņojumiem, teica, ka viņš nebija redzējis ziņojumu un “nebūtu komentārus par neatļautu atklāšanu izlūkošanas programmu izlūkošanas kopiena būtu vispiemērotākais, lai to izdarītu.”.
Rhodes piebilda, ka “tie ir tikai daži no mūsu tuvākajiem izlūkošanas partneriem, tāpēc ir vērts atzīmēt, ka eiropieši cieši sadarboties ar mums Mums ir ļoti ciešas izlūkošanas attiecības ar viņiem.”.
Michael Hayden, bijušais direktors VDI un CIP, teica “Face Nation” uz CBS svētdienas rītā, ka viņš nezināja, vai ziņojums bija taisnība.
Vācijas tieslietu ministre Sabīne Leutheusser-Schnarrenberger “teica, ja apsūdzības būtu taisnība, tas bija atgādina aukstā kara,” ministrijas pārstāvis Anderss Mertzlufft teica, piebilstot, ka ministrs “ir lūgusi tūlītēju paskaidrojumu no Amerikas Savienotajām Valstīm.”
Francijas ārlietu ministrs Laurent Fabius aicināja ātri paskaidrojumu no ASV varas iestādēm.
“Šie akti, ja tie ir apstiprināti, būtu absolūti nepieņemami,” viņš teica paziņojumu.
No Eiropas amatpersonu sašutumu nedēļas nogalē bija jaunākais nokrišņus, jo Edvards SNOWDEN, bijušais Nacionālās drošības aģentūras dators darbuzņēmējs, sāka izlīšanu informāciju par ASV uzraudzības programmām reportieriem agrāk šajā mēnesī.
Atsaucoties uz informāciju no slepeniem dokumentiem, kas iegūti bySnowden, Vācijas ziņu žurnāls Der Spiegel ziņoja, svētdien paziņoja, ka vairāki ASV spying darbības mērķtiecīgu Eiropas Savienības vadītāji.
Der Spiegel, ka tā bija “daļēji redzējis” dokumentus no SNOWDEN kuros aprakstīts, kā Nacionālās drošības aģentūras bugged ES amatpersonu Vašingtonā un Ņujorkā birojus un veica “Elektroniskās noklausīšanos darbība”, kas materializēt vērā ES ēkā Briselē, Beļģijā.
Žurnāla Ziņojumā arī teikts, ka VDI spiegošanu ir mērķtiecīgi telefona un interneta savienojuma datus, Vācijā, vairāk nekā jebkura cita Eiropas tauta. Līdz vidēji līdz 20 miljoniem telefona pieslēgumu un 10 miljoni interneta datu savienojumi tiek apsekotas katru dienu, Der Spiegel teica, norādot, ka uzraudzības intensitāte liek ASV sabiedrotais par nominālvērtību ar Ķīnu, Irāku un Saūda Arābiju.
Cits ziņojums svētdiena apgalvoja, ka uzraudzība paplašināt ārpus Eiropas birojiem.
Guardian laikraksts ziņoja, ka viens VDI dokumentu noplūda ar SNOWDEN aprakstītas 38 vēstniecības un pārstāvniecības, kā “mērķiem”, un konkrētiem uzraudzības metodes, kas ietver stādīšanas bugs sakaru iekārtu un savākšanas pārraidi ar specializētu antenu.
Mērķi iekļauti Francija, Itālija, Grieķija, Japāna, Meksika, Dienvidkoreja, Indija un Turciju, saskaņā ar The Guardian.
CNN nav patstāvīgi apstiprinājis apgalvojumus no Der Spiegel un Guardian ziņojumus.
ASV amatpersonas nav uzreiz atbildēt uz aizgādņa ziņojumā. Direktora Nacionālā izlūkošanas biroja atteicās komentēt svētdiena par konkrētiem apgalvojumiem, kas publicēti Der Spiegel.
“ASV valdība atbilstoši reaģēt uz Eiropas Savienību caur mūsu diplomātiskajiem kanāliem, un izmantojot ES / ASV ekspertu dialogā par intelektu, ka ASV ierosināja vairākas nedēļas atpakaļ,” birojs teikts paziņojumā. “Mēs arī apspriest šos jautājumus divpusējās attiecībās ar ES dalībvalstu Kamēr mēs nebrauksim, lai publiskus komentārus par konkrētiem iespējamiem izlūkošanas darbībām. Kā jautājums par politiku, mēs esam skaidrs, ka Amerikas Savienotās Valstis apkopo ārvalstu izlūkošanas veidu savāktās visiem tautām. ”
“Es esmu no valdības apmēram piecus gadus, tāpēc es tiešām nezinu, un pat tad, ja man bija, es nevarētu apstiprināt vai noliegt to,” viņš teica. “Bet es domāju, ka es varu apstiprināt dažas lietas, lai jūs šorīt. Numur viens, Amerikas Savienotās Valstis dara rīcību spiegošanu Numurs divi, mūsu ceturtais grozījums, kas aizsargā amerikāņi privātumu, nav starptautisks līgums.. Un skaits ir trīs, jebkura Eiropas, kas vēlas iet un plēst savas drēbes attiecībā uz starptautisko spiegošanu vajadzētu vispirms un uzzināt, kādi ir viņu valdību darbu. ”
Eiropas Savienība pārstāve Marlene Holzner, jo e-pastu uz CNN, sacīja: “Mēs esam tieši bijuši saskarē ar ASV varas iestādēm Vašingtonā un Briselē, un ir saskārušies tos ar preses ziņojumiem. Viņi ir teicis mums tie pārbaudot informācijas precizitāti izlaists vakar un nāks atpakaļ pie mums. ”
Briselē, Der Spiegel saka, aģentūra mērķtiecīgi Justus Lipsius ēkā, kurā atrodas Eiropas Padomi un ES Ministru Savienības galvenā lēmumu pieņemšanas un likumdošanas ķermeņa Padomi.
Un Vašingtonā, žurnāls ziņojumā pausts, VDI uzstādīti bugs Eiropas Savienības ēkas un cauraugusi savu datoru tīklu.
Der Spiegel ziņojums nāk kā sarunas par transatlantiskās tirdzniecības nolīgumu starp Amerikas Savienotajām Valstīm un Eiropas Savienību ir noteikts, lai sāktu nākamajā mēnesī Vašingtonā.
Obama: Pievērsiet tam uzmanību tam cilvēkam, mēs nevaram uzņemt
Snowden ir atklājusi sevi kā avotu dokumentu izklāstot milzīgu piepūli, ko VDI, kā izsekot mobilo telefonu zvaniem un uzraudzīt e-pastu un interneta satiksmes praktiski visiem amerikāņiem.
Kritiķi slam viņu kā nodevējs. Atbalstītāji krusa viņu kā varoni.
Tagad Snowden, kas saskaras spiegošanas maksas ASV, ir Krievijā un meklē patvērumu no Ekvadoras.
Sestdienas vakarā, Correa teica bumba bija Krievijas tiesā.
“Mums nav lūgt, lai būtu šajā situācijā. Mr Snowden ir sazināties ar Mr Assange, kurš ieteica, viņš lūdz patvērumu Ekvadorā. Lai varētu apstrādāt šo pieprasījumu, viņam ir jābūt, Ekvadoras teritorijā,” Correa teica intervijā ar Ekvadoras Oromar TV sestdienas vakarā. “Šajā brīdī, lai SNOWDEN ir galamērķa risinājums ir tas, ka Krievijas varas iestāžu rokās.”
Assange, kuru organizācija veicina atbrīvošanu slepeniem dokumentiem, un ir palīdzēt SNOWDEN ir patvēruma piedāvājumu, teica, ka viņš nevar atklāt informāciju par bijušā VDI darbuzņēmēja konkrētu atrašanās vietu vai viņa lietu statusu. Viņš kritizēja ASV amatpersonu spiedienu uz Ekvadoru par šo jautājumu.
“Patvērums ir taisnība, ka mums visiem ir. Tā ir starptautiska tiesības. ASV tika dibināta lielā mērā pieņem politiskos bēgļus no citām valstīm, un ir uzplauka ar to. Mr Snowden ir šīs tiesības,” teica Assange. “Ideāli, viņam jābūt iespējai atgriezties uz Amerikas Savienotajām Valstīm Diemžēl, tas nav pasaule, ka mēs dzīvojam, un, cerams, vēl viena valsts dos viņam taisnību, ka viņš ir pelnījis.”.
Bijušais Kubas līderis Fidels Kastro nosver svētdien. Jo uz Nikaragvas prezidents Daniels Ortega vēstuli publicēto Kubas valsts plašsaziņas līdzekļiem, Castro uzteica Ekvadoras prezidentu par stāvus ASV draudiem nekā SNOWDEN.
ASV viceprezidents Džo Baidens aicināja Ekvadora “, lūdzu noraidīt” lūgumu pēc patvēruma, saskaņā ar Ekvadoras prezidents Rafael Correa.
“Tas nav pieņemami,” WikiLeaks dibinātājs Julian Assange teica ABC “This Week”, svētdien.
Eiropas amatpersonas reaģēja ar dusmas svētdienas līdz ar ziņojumu, ka ASV Nacionālās drošības aģentūras spied uz ES iestādēm.
Eiropas Savienība brīdināja, ka, ja ziņojums ir precīzs, tas būs milzīgas sekas.
“Es esmu dziļi noraizējies un šokēts par apgalvojumiem,” Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Martin Schulz teica paziņojumu. “Ja apsūdzības izrādīsies taisnība, tas būtu ļoti nopietns jautājums, kas ir nopietna ietekme uz ES un ASV attiecībās. Vārdā Eiropas Parlamentā, es pieprasu pilnībā noskaidrot un pieprasīt papildu informāciju ātri no ASV varas iestādēm attiecībā uz šiem apgalvojumiem. “

EU-Asia