Emirates hľadá vysokej letáky JET

Ameriky a Ázie. Hoci brániť nedostatok priestoru a zariadení, v najbližších rokoch sa Čína očakáva, že vidieť 15% nárast počtu súkromných prúdových lietadiel lietajúcich vo svojich nebi, podľa Bombardier.
Sektor stojí 626000000000dolarů z pohľadu výrobcov, ako Embraer, Bombardier a Gulfstream. Boeing a Airbus vyrábať výkonné iterácií svojich lietadiel, vrátane 747 a A380.
David Velupillai, marketingový riaditeľ výkonnej a súkromného letectve pre Airbus tvrdí, že ich trysky – od A318s do superjumbo A380s – môžu byť vybavené podľa svojich potrieb klientov.
“Videli sme zvýšený dopyt v súkromnom cestovnom segmente, najmä na Strednom východe av Európe, ako aj na trhoch, ako sú India, Rusko a Čína,” hovorí Adnan Kazim, Emirates divízny viceprezident pre plánovanie, Aeropolitical a priemysel záležitosti.
“Tešíme sa preniknúť do tohto medzeru na trhu s vysokou kvalitou služieb a zmyslom pre detail.”
Google Street View skúma Airbus A380
Kým svetová super-bohatí stále môcť dovoliť svoje vlastné súkromné ​​lietadiel, prenájom výkonných trysiek je rastúci trh. Je to určite cenovo dostupnejšie variant, než kupovať veľké súkromné ​​lietadlo úplne; Airbus ACJ318 (podobne ako Executive Emirates A319), alebo s dlhým doletom Gulfstream G650 stojí okolo 65.000.000 dolár od príslušných výrobcov.
Aj keď sa veľkým hitom po globálnej recesie, ktorá začala v roku 2008, súkromné ​​lietadlo, trh je na vzostupe. Podľa predpovedí kanadského výrobcu Bombardier súkromné ​​lietadlo, je priemysel očakáva, že prekročí pre-2008 úrovne pre dodávky nových lietadiel v budúcom roku.
Prečítajte si viac: Súkromné ​​trysky prísť v dosahu obchodných cestujúcich
Severná Amerika, s približne 40% trhu, zostáva najväčším miestom pre súkromné ​​cesty výkonné, ale najväčší rast sa očakáva, že pochádza z rozvíjajúcich oblastí v latinčine
“Môžeme to urobiť vlastnosti, ktoré čínsky trh oceňuje predovšetkým ako veľkého okrúhleho stola, ktorý je predmetom ázijské života. Môžeme to urobiť karaoke bary,” povedal.
Emirates Výkonný Airbus A319 sa môže ubytovať 19 ľudí s rovinou rozdelená do dvoch hlavných oblastí.
Predná časť lietadla má jedálenský kút a Executive Lounge navrhnutý tak, aby sedadiel 12 osôb. Mechanicky aktivovanej tabuľky môžu byť vznesené pred dvoma veľkými pohovkami, zatiaľ čo jeden z 1500 kanálov zábavných programov v lietadle možno sledovať na dvoch 42-palcových LCD obrazoviek.
Zadná časť lietadla má desať súkromné ​​apartmáne – podobné tým, ktoré sa nachádzajú v prvej Emirates Class kabín. Živé televízne vysielanie, zariadenia pre videokonferencie a vysokorýchlostný internet a mobilný telefón, pripojenie sú k dispozícii aj na palube.
Cestujúci s chuťou môžu mať špeciálne pripravené jedlá podávaného na palube posádku Emirates, zatiaľ čo plné výšky sprchovací kút s vyhrievanou podlahou je k dispozícii pre tých, ktorí potrebujú osvieženie po tom všetkom vyčerpávajúci rozmaznávanie.
Pre tých, ktorí milujú luxus prvej triedy Travel vzduchu, ale nenávidí uvalenie museli podeliť s ostatnými, Emirates si myslí, že má lietadlo pre vás.
Dubaj báze letecká spoločnosť zameraná na high-end obchodný cestujúci s novou luxusné súkromné ​​tryskové služby. Zahájený tento týždeň, Emirates Executive je bijou a zákazková verzie prémiového produktu v venovaný Airbus A319. To môže byť prenajatý jednotlivcov, skupín a spoločností prostredníctvom webovej stránky. Qatar Airways a Korean Air sú dve komerčné letecké spoločnosti, ktoré ponúkajú podobnú výkonnú trysku charter služby.

EU-Asia